Spendbase

Київ, Львів, Вінниця

Чудова компанія з дружньою атмосферою! Працювала тут майже рік на позиції Vendor Manager, але вирішила повністю змінити вид діяльності. Безмежно вдячна усім за підтримку, безцінний досвід та розуміння:)

Spendbase — це місце, де тебе завжди вислухають, допоможуть та змотивують досягати нових вершин. Дякую кожному з вас за те, що ви так тепло прийняли мене в команду, ви — найкращі❤️❤️ ❤️
Раджу приєднась до колективу — ви ніколи не пожалкуєте і зможете вирости, як професіонал:)

Підтримали: Karina Starovoit

Працюю тут 10 місяців, хаслю на позиції SDR. Будучи на фулл ремоуті весь цей час, завжди відчував себе частиною команди, наче працюю безпосередньо в офісі. Мої колеги — дивовижні люди, які допомогли мені обрати правильний напрямок і вирости в топового джуна, а потім в мідла :)
Якщо ви шукаєте місце для необмеженої креативності та швидкого професійного розвитку, раджу розглянути Spendbase.

P.S. Наші рекрутери не кусаються, сміливо пишіть!

Працюючи в Spendbase на позиції QA Engineer майже рік, я отримав безцінний досвід та мав можливість зробити свій внесок у забезпечення якості продукту компанії. Колектив Spendbase — це команда справжніх професіоналів, чия підтримка та наставництво дозволили мені розширити професійні горизонти та покращити навички тестування. Мені пощастило працювати в цьому колективі, де я набуваю знань і вдосконалююсь професійно!
Приєднуйтесь — рекомендую!

Подавався на вакансію Android Developer’а і мав розмову з рекрутеркою Євою. Перший сізвон пройшов добре, Єва дізналась трохи про мене, а я задав питання щодо умов праці. Після цього сізвону вона надала мені тестове завдання, яке я мав виконати протягом 2 днів. Після виконання я надав лінк до репозиторія, а Єва відповіла, що передала завдання на перевірку. Через 5 днів я написав (були вихідні, тому 3): «Доброго ранку, Єва. Хотів би дізнатись фідбек щодо тестового завдання.» Через 2 дні вона відповіла: «Вітаю, Захар! Поки на жаль, не маю апдейтів, але як тільки буде фідбек, одразу напишу.» Пройшов майже місяць, вакансія на джині закрита, а фідбека немає...

Підтримали: Daria Krasnolutska

Вітаю, Захар!
Дякую що залишили відгук, бо це справді важливо для нашого відділу і для мене як для рекрутерки особливо. В першу чергу, хочу вибачитись за цю ситуацію! Ми розуміємо, що Ви приділили нам час і розуміємо, що дуже неприємно залишитись без відгука на тестове. Тому для нас також не припустимі такі випадки. Але, на жаль, цього разу так трапилось. Мені дуже шкода, що так сталось, і я ще раз хочу вибачитись за цю прикру ситуацію. Будемо робити все можливе, щоб таких ситуацій більше не виникало

Працюю у цій чудовій компанії фандрейзеркою вже 10 місяців і можу запевнити, що це чудове місце роботи. По перше, мої колеги — це окремий вид мистецтва. Ці люди (та корпоративні обіди🤭) мотивують мене щодня ходити в офіс та загалом працювати.
Компанія насправді створює умови для розвитку та завжди бере до уваги сильні сторони працівника та його власні побажання при розподілі обов’язків та завдань.
Коротше приєднутесь до колективу — щиро раджу!

Підтримали: Karina Starovoit

Підписуюсь під кожним словом, що сказали мої колеги. Це не просто місце для роботи, це живе, нове, базоване ком’юніті. Кожен з нас намагається зробити максимум, аби компанія рухалась та розвивалась далі. У нас велика свобода дій, завжди відкриті до пропозицій, ідей та покращень. Атмосфера, яку ми будуємо — протилежна корпоративній. Завжди можемо поспілкуватись на будь-які теми, підтримати у будь-яких питаннях, допомогти з рішеннями складних завдань. Ми націлені на те, аби рости, тому докладаємо усіх зусиль, аби були результати.
Можу вас запевнити — як тільки ви потрапите в Spendbase, ви ніколи не пошкодуєте за це рішення.

Хеей, я працюю в компанії вже рік і дуже люблю це місце і своїх колег. Наші рекрутери не просто наймають нових працівників, а будують ціле комʼюніті схожих за поглядами людей. Дуже ціную нашу веселу і молоду команду і атмосферу у київському офісі.
Я Account Executive і не пам’ятаю, щоб колись втомлювалась від рутини, оскільки завдання постійно змінюються, стають складнішими, і це дійсно класно, бо дозволяє рости як професіоналу набагато швидше.
Також дуже цікаво спостерігати як розвивається продукт. Коли я прийшла в компанію, нас було 12 людей, а зараз вже більше 60, і команда зростає дууже швидко. Зʼявляються все крутіші партнери та клієнти, вибудовуються процеси. Словом, якщо хочете рости разом зі стартапом з неймовірною швидкістю, feel free to apply))

Я приєдналась до Spendbase 4 місяці тому і ще жодного разу не пожалкувала про свій вибір!
Енергійна HR-ка Дарія закохала мене в компанію вже на першій співбесіді, і в реальності всі очікування справдились. Чудовий колектив, завжди весела та затишна атмосфера у київському офісі.
На посаді Marketing Manager я маю широку варіативність задач що дає мені змогу завжди розвиватися і не стояти на місці. Тут я відчуваю вільний простір для своїх ідей та прояву ініціативи. Do not hesitate to податися на вакансію, рекомендую!

Маю велике задоволення працювати в Spendbase як фулл-стек девелопер. Ця компанія надає мені чудові можливості для професійного росту та розвитку. Команда — професіонали, які
завжди готові співпрацювати та підтримувати один одного. Корпоративна культура, де робота виконується з гармонією та взаємоповагою. Цікаві завдання, що дозволяють мені використовувати свої навички та вдосконалювати їх.Можливість працювати зручними графіками робить роботу приємною та продуктивною.
Spendbase — це супер!)

Моя робота в Spendbase — це справжній досвід! Тут я працюю вже практично рік, і за цей час я встиг відчути всю солідарність і дружність нашого колективу. Крім того, завдяки цікавим і складним завданням, я завжди в режимі навчання та розвитку. Головне — тут завжди є в кого повчитися, і колеги готові допомогти в будь-який момент.

Aloha! Працюю в Spendbase більше 10 місяців на посаді Software Engineer, за цей час встигнув познайомитись з багатьма цікавими людьми. Дуже приємний колектив, в якому цікаво працювати і професіонально рости в команді. Дуже крутий, перспективний і місцями важкий проект над яким хочеться працювати кожен день. Дуже приємно працювати в продуктовій компанії де цінується все те що ти робиш.

Всім хто розглядає роботу в даній компанії — однозначно раджу!