SP//DEV

21...80 спеціалістів
Івано-Франківськ

1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Працював в SP//DEV майже рік та можу сказати, що залишилися тільки позитивні спогади. Компанія не є великою але процеси добре поставлені, майже не було бюрократії та лояльне керівництво завжди прислухалося до всіх ідей. За увесь мій час роботи ніколи не було ніяких непорозумінь чи конфліктів, з колегами було легко та приємно спілкуватися.

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.