SPD-Ukraine

Київ, Львів, Черкаси

31 липня 2021 20:38

Max Shnurenok, .NET Architect в LogiqApps AS

73 отзыва из 88 в один день за 4.5 часа, и этот день — суббота, 31е число. Теперь я как потенциальный соискатель с иронией смотрю на рейтинг 94/100 и задаю себе множество вопросов о менеджменте в организации. Неужели никто не задумался, как это будет выглядеть со стороны?..

5 коментарів

Так, дійсно, відгуків вийшло чимало, дякуємо, що помітили. Як вже згадувалось, 31 липня ми святкували день народження компанії.

На самій події потрібно було виконувати близько 20 місій. І лише одна з них полягала в тому, щоб залишити відгук про компанію на DOU. І чесно хочемо сказати, що така кількість відгуків для нас теж стала сюрпризом :)

Стосовно рейтингу 94/100. Наскільки нам відомо, рейтинг DOU формується за допомогою анкетування, а не кількості відгуків. І ми дійсно прагнемо бути кращим місцем роботи для колег.

@Max Shnurenok, ми будемо раді бачити вас частиною SPD, щоб ви сформували власну думку щодо компанії, не припущеннями, а власним досвідом :)

Сьогодні компанія св’яткувала свій день народження...

Компания! Больше столько своим сотрудникам не наливайте...

Сьогодні компанія св’яткувала свій день народження. І одним із завдань, за які можна отримати бали від компанії було залишити відгук. Відгук могли залишити тільки працівники компанії. Причому не важливо, що це мав бути за відгук. Можна було написати якусь гадость і описати все, що думаєш про компанію з негативної сторони. Все було за твоїм рішенням, що ти хочеш — те і пиши. Тому можна почитати відгуки. Кожний описував там своє, рідне.😊

Зверну увагу що є свіжозареєстровані профілі, які змогли написати відгук в день реєстрації