SPD-Ukraine

Киев, Черкассы

Чудова компанія, яка дає все для комфортної роботи та розвитку. Дружелюбні та кваліфіковані працівники, які швидко допоможуть та навчать нового у будь-який момент та на будь-якому етапі роботи, це сприяє професійному розвитку та якісному виконанні завдань.

Після того, як прийшла вакансія, вирішив почитати відгуки про компанію. Всі відгуки, як один, позитивні, всі від співробітників компанії, і всі розміщені в один день.
Тут або примусово заставляють співробітників писати позитивні відгуки, або ж просто не честно накручують собі рейтинг. Якщо навіть в такому питанні обманюють, то що там в самій компанії відбувається залишається лише здогатуватись.
Не варто так робити.
Звісно що вакансію відхилив.

Шкода, що ви відхили вакансію.

Трохи про ситуацію з відгуками.
31 липня компанія святкувала день народження. Потрібно було виконувати місії (їх було близько 30) та отримувати за це бали. «Залишити відгук на DOU» була однією з місій.

Ми не розраховувати на таку кількість. Ставки робили на те, що більшість людей не захоче публічно залишати відгук та на поганий інтернет на локації)

До речі, кількість відгуків не впливає на сам рейтинг.

І якби ми змушували колег писати відгуки, то робили б це хоча б у різні дні, а не в один :)

Головні причини чому я працюю з СПД вже багато років це те що тут завжди є куди рости і є для цього всі можливості. Ріст кожного з нас підтримує постійний стрімкий ріст компанії. Також я дуже ціную культуру довіри, відкритості і взаємодопомоги серед співробітників.

В компании очень дружелюбная атмосфера и комфортные условия труда.

73 отзыва из 88 в один день за 4.5 часа, и этот день — суббота, 31е число. Теперь я как потенциальный соискатель с иронией смотрю на рейтинг 94/100 и задаю себе множество вопросов о менеджменте в организации. Неужели никто не задумался, как это будет выглядеть со стороны?..

Так, дійсно, відгуків вийшло чимало, дякуємо, що помітили. Як вже згадувалось, 31 липня ми святкували день народження компанії.

На самій події потрібно було виконувати близько 20 місій. І лише одна з них полягала в тому, щоб залишити відгук про компанію на DOU. І чесно хочемо сказати, що така кількість відгуків для нас теж стала сюрпризом :)

Стосовно рейтингу 94/100. Наскільки нам відомо, рейтинг DOU формується за допомогою анкетування, а не кількості відгуків. І ми дійсно прагнемо бути кращим місцем роботи для колег.

@Max Shnurenok, ми будемо раді бачити вас частиною SPD, щоб ви сформували власну думку щодо компанії, не припущеннями, а власним досвідом :)

Отличная компания, приятный и доброжелательный коллектив, много зон для профессионального роста.

Компания супер. Отличный профессиональный коллектив. Работать одно удовольствие.

Чудовий компанія, прекрасний колектив. Працюю пів року, всі домовленості виконуються без жодних зусиль. Найкраще місце роботи.

Чотка компанія, гарний колектив та професіонали

Поддержали: Василь Качан

Крута компанія, дружній колектив професіоналів. Тільки найкращі враження. SDP one love

Працюю в компанії 8+ років. Все круто, за цей час навчився багато нового та познайомився з багатьма крутими спеціалістами.

Хорошая компания, хорошие ребята, все хорошо

Поддержали: Василь Качан

Очень классная компания, отличные условия работы, замечательный дружественный коллектив. Отлично относятся к сотрудникам. Обеспечивают всем необходимым для работы. Интересные проекты, и возможность роста как специалиста.

Супер команда, місце яке надихає!!))

Поддержали: Василь Качан

Крута компанія! Цікаві креативні проекти, чудова дружня атмосфера, можливості для кар’єрного росту

Лучшая компания в Черкассах

Працюю в SPD-Ukraine вже півроку, в компанії чудово налагоджені процеси. Всі питання, що виникають, вирішуються досить швидко.

Доступні можливості кар’єрного зростання та підвищення власних скілів. Починаючи від курсів англійської і закінчуючи різними тренінгами для покращення софт-скілів.

Колектив дружелюбний і досить хороша атмосфера в цілому, завжди отримуєш фідбек про виконану роботу.

На проектах отримуєш цікаві завдання, в яких завжди можна знайти щось нове для себе.

Компанія готова до змін, і прислухається до твоїх фідбеків чи до пропозицій щодо покращення процесів.

Найкраща компанія — неймовірний досвід, приємний та досвідчений колектив та дружня атмосфера)!

Крута компанія!!! Працюю 5 місяців, все клас!!!

Крутая компания!
Отличный опыт! Очень дружественная атмосфера)

Найкрутіша компанія з класними спеціалістами і дружньою атмосферою)

Лучшая компания. Супер коллектив, отличная дружеская атмосфера)) профессионалы своего дела!)

Працюю в компанії більше 2-х років)
Неймовірна компанія, з чудовими кар‘єрними можливостями!
Цікаві проекти, максимально комфортна та дружня атмосфера в колективі!

SPD Ukraine — это отличное место работы и крутая команда профессионалов

Чудова компанія, неймовірний колектив!

Работаю в компании SPD-Ukraine почти три года и хочу отметить, что с первого дня чувствую себя как в семье! Люди — главное в компании. Здесь можно расти, развиваться как на проекте, так и между ними!

Працюю в компанії 5 років, чудовий колектив, купа можливостей професійного росту і розвитку

Найкраща компанія з цікавими івентами та умовами праці

Чудовий колектив. Всі супер професіонали свого діла і завжди є можливість для професійного росту 👍

Great company, nice people +++++

Поддержали: Василь Качан

To company. The best experience!

Поддержали: Василь Качан

В компании работаю более 6 лет, отличное место для профессионального роста и реализации идей

Работаю в компании 6 лет. Проекты интересные и на любой вкус. Рекомендую!

В компании более 4-х лет. Крутое место для работы и не только!

Працюю вже 2+ роки, краща компанія) Дякую всім) Супер Компанія

Чудова компанія з багатьма можливостями для розвитку, скіловими спеціалістами, достойним соц.пакетом і шикарними корпоративами.

SPD — отличная компания и лучший коллектив!:)

Працюю в компанії 12+ років. Про компанію тільки позитиві враження

SPD — це компанія де у тебе є простір для розвитку. Все побудовано на повній довірі та взаємоповазі.

Дуже гарны компанія! Гарні та приємні люди! Круті спеціалісти, відзивчиві ментори!

класна компанія, гарний колектив. всі процеси добре налагоджені. рекомендую )

Поддержали: Василь Качан

Супер компания. Мы надежны и стабильны.

Компанія мрії! Атмосфера дружня,на роботу завжди йдеш як на свято. Раджу приєднуватися до великої родини Spd-Ukraine!

Працюю в компанії більше двох років. Класний колектив та круті спеціалісти!

Працюю майже пів року, компанія крута, поки що все влаштовує)))

Поддержали: Василь Качан

Краща компанія, працю пів року, все подобається:)))

Поддержали: Василь Качан

Работаю уже больше 3 лет. Компания супер как и люди работающие в ней.

Поддержали: Василь Качан

Работаю в компании 2 года. Однозначно лучший работодатель в Черкассах. Очень большое внимание уделяется развитию сотрудников — для этого предоставляются все условия. Интересные проекты, очень хороший коллектив.

Работаю в компании свыше 7 лет. Лучшая компания в Черкассах и одна из лучших работодателей в Украине

Поддержали: Василь Качан

Працюю тут вже понад два роки, і ні дня ще не пошкодував. Компанія широка та перспективна, зуміла неабияк розширитись під час пандемії (поки інші закриваються), при цьому невпинно дотримуючи високі зарплатні та чудові умови праці.

Працюю в компанії більше року. Чудова компанія із сильними спеціалістами та потужним менеджментом!

Поддержали: Василь Качан

Работаю в кампании 3 месяца. Все супер, отличное отношение к сотрудникам, рекомендую

Всі умови для чудової роботи у чудовій компанії)

Працюю уже більше 2.5 років. Усе чудово) дуже багато можливостей для розвитку) рекомендую!

Працюю 2 роки в компанії. Найкраща компанія в місті. Найкращий колектив. Море позитиву

Чудова компанія, досвідчені спеціалісти! Отриманий безцінний досвід!)

Поддержали: Василь Качан

Найкращий роботодавець у своїй сфері

Поддержали: Василь Качан

Уже 2 года в компании. Отличные условия, крутые домены проектов. Много внутренних ивентов для развития

Очень благодарен людям которые здесь работают. Вы лучшие)

Праюцюю 4 рік в компанії. Компанія надає можливість для професійного розвитку, зокрема, низку оплачуваних курсів. Проводить величезну кількість як навчальних, так і розважальних івентів. Є можливість працювати як remote, так і з офісу. Відмінний, дружній колектив!

Найкраща компанія в місті Черкаси. Чудовий колектив і прекрасне керівництво.

Поддержали: Василь Качан

Крута компанія з дружнім колективом! Дає можливість почати роботу в ІТ сфері без попереднього досвіду)

Поддержали: Василь Качан

З SPD-Ukraine пощастило познайомитись ще в 2015`ому році на ІТ курсах. Нашими викладачами були колеги з SPD-Ukraine,
Профессіонали своєї справи.

Наразі співпрацюю з SPD-Ukraine вже другий рік. Враження тільки позитивні, позитив стабільний. Компанія стабільно зростає, розвивається як і колеги.
Люди на першому місці. Чудові умови для роботи, компенсації які можна використати для професійного зростання, підтримки здоров’я (страховка, абонемент в зал, психолог).
Постійні внутрішні тренінги SoftSkills, курси англійської, ефективний персональний розвиток, відзивчиві колеги, це все про SPD-Ukraine.
В офісі і якщо ви працюєте віддалено, компанія попіклується про те щоб у вас було комфорте робоче місце та робоча машина яка відповідає сучасним вимогам.

На тебе чекають цікаві проекти та колеги, з якими буде комфортно зростати і розвивати продукт.

Компания даёт все возможности. Отличный коллектив, интересные проекты.

Працюю в компанії 2+ років. Дуже дружній колектив. Чудова атмосфера.
Кожен може може реалізувати тебе тут.

Спасибо компании SPD за возможности, атмофсеру и команду!

Поддержали: Василь Качан

В spd-ukraine работаю на разных проектах начиная с 2017 года.
Проекты интересные, менеджмент толковый способствует карьерному росту

Найкраща компанія, яка дає можливість розвитку!

Работаю в компании 2+ года, это топовая компания города и один из лучших работодателей в сфере IT в Украине. Крутые условия, драйвовая команда.

SPD лучшая компания и потрясающая команда!! Спасибо!)))

SPD, спасибо за крутую команду

Прекрасна компанія професіоналів, працюю більше 5 років ❤️

SPD Ukraine — крута компанія, круті люди, працюю 5 років, все супер.

Працюю тут вже 1.5 роки. Все чудово, що хотілось и виділити — професійний колектив, налагоджені робочі процеси та можливість розвитку

Поддержали: Василь Качан

SPD це команда відкритих та талановитих професіоналів.
Працюю 1.5 року.

Тут 6 років. все ок

Поддержали: Василь Качан

Тут 5 років. Хороший роботодавець. Завжди намагається покращувати існуючі процеси

Поддержали: Василь Качан

Работаю 3 года, как по мне самая топовая компания города. Заботятся о своих сотрудниках и условиях работы

Работаю тут уже 2 года.
В компании хорошо настроены процессы, в тасках есть баланс между суппортом и разработкой новых сервисов. Хороший компенсационный пакет со всякими плюшками.

Поддержали: Василь Качан

Со мной произошла любовь к компании и длится почти 3 года.
Я очень уважаю руководителей, которые ценят свою команду. Тут именно так — люди на первом месте. Для меня, как HR — это очень важно.
Очень радует, что в компании коммуникация важнее за иерархию и любой может напрямую обратиться к основателям компании с идей, предложением или вопросом.
Руководители компании готовы слушать и слышать рекомендации по улучшению работы. И готовы меняться. Лучшие предложения внедряются в жизнь.
Мне нравится система обратной связи, она достаточно простая и частая. Это помогает расти и развиваться.
У каждого сотрудника есть хороший бюджет на внешнее развитие, помимо того, что существует множество внутренних обучающих бесплатных мероприятий.
Я кайфую от традиций и ивентов. SPDColorWeek — это традиция одеваться в один цвет каждый день на протяжении недели и вместе фотографироваться. В этом году в завершении недели мы разукрашивали баллонами стены в офисах.
Еще очень многое можна написать о компании, но напишу о себе. За эти почти 3 года, работая в компании я сама поняла, как я выросла и изменилась в лучшую сторону. А еще есть куда расти и развиваться. Уверенна, что компания это поддержит!

Прохожу испытательный срок в данной компании длительностью 3 месяца, как раз последняя неделя по просьбе нашего HR рассказываю как это было.
Коротко: У меня преимущественно остались позитивные впечатления о компании. Отлично налаженные процессы. Отзывчивые сотрудники.
Длинно:
1. Собеседование. Быстрее чем хотелось, я даже не успел толком насладиться процессом))). Собеседовался я на Kotlin со знаниями Java и меня спросили, что будет если в sout передать null, ну я ответил неверно). Длилось первое собеседование с тим лидами 25 минут 10 из которых я расспрашивал их про компанию и как у них всё устроено. Второй этап был тоже около 25 минут в этот раз испытывались софт скилы и логика.
2. После получения оффера никаких проблем не возникло. В данной компании есть секьюрити сотрудник который будет искать про Вас инфу. Я свой диплом инженера с универа не забирал, но он как-то смог узнать его номер, чего кстати мне не удалось. У мало опыта гастролей по компаниям по этому не с чем сравнивать, но мне показалось, что всё было очень удобно. за 2 дня до начала рабочего дня мне пришёл макбук. В компании есть SPD-support где Вы можете решать рабочие вопросы напрямую, там ребята работают тоже круто. Там есть много разделов для создания таски для тех кто будет заниматься вашим вопросом. В нём я выбирал себе ноут, нужен ли моник/мышь ну и вся, что нужно для работы.
Мак пришёл с залипшим пробелом на клаве, мне было не комфортно с ним работать по этому я попросил заменить и без всяких проблем я получил другой.
Документы все приходят по НП курьером у Вас будет 15 минут чтобы всё сверить и подписать.
3. В свой первый рабочий день я попал на митинг не в ту команду, банальный мисс комуникейшин, мне пришёл не тот инвайт. Ворвался, а там англоязычный митинг не то чтобы очень критично, просто неожиданно, но потом сказали, что ошибка случилась))).
4. В компании кстати сильный упор на процессах и это очень ощутимо. HR пишут вам через 1нед/1мес/2мес/(и думаю 3мес?).
5. Вам будут постоянно говорить, что если Вас что-то не устраивает или вы знаете как что-то улучшить и я считаю, что нужно так и делать, это круто.
6. Есть различные плюшки например денежная компенсация за всякие события по вашей специальности, спорт, медстраховка (со всем не разбирался);
7. Еще раз хочу упомянуть SPD-Support, SPD-WIKI это правда круто, отвечают настолько быстро, что с момента отправки реквесты до звонка не успеете добежать до телефона)
8. Единственное, что мне не очень понравилось, но может очень понравиться Вам это то, что тим лид мало даёт замечаний, но может это просто я идеален хД.
9. Было встреча с Company Owners, неформальная, это было весело и интересно)

Что-то затянулось, я бы еще оставил пару пунктов, люблю это дело, но это уже больше походит на рекламу или лебезение, но на самом деле я просто люблю оставлять отзывы😁

Проработал в компании год. Могу сказать, что в SPD прекрасно настроены процессы: от рекрутинга и до завершения сотрудничества. Условия работы, всяческие бонусы, поддержка ФОП, курсы английского, отношение внутри команд, а также со стороны chief officers, HRов, админов и т.д. — на высшем уровне. Тот проект, на котором я работал, был достаточно интересен и я рад, что получил ценный опыт. Было круто, SPD! Спасибо

Проходил собеседование в SPD-Ukraine. Впечатления самые положительные: и от работы HR специалистов и на техническом интервью (грамотный собеседник, интересные вопросы и тестовая задача на дизайн). После беседы подробнее по конкретному проекту стало ясно, что процессы и в проекте и в компании вообще построены современно и правильно. Немного жаль, что дальше техинтервью пройти не удалось...

Проходив у SPD-Ukraine співбесіду:
— процес рекрутингу було організовано й реалізовано зручно й комфортно для мене як кандидата, нічого зайвого;
— технічна частина пройшла змістовно, цікаво й корисно, завдяки підходу досвідченого розробника, який її проводив;
— project manager організовував та доброзичливо супроводив розмову з замовником і забезпечив швидкий зворотній зв’язок від нього з результатом.
У підсумку залишилися позитивні враження від компетентних і дружніх колег.

Працював рік в Черкаському офісі. Дуже задоволений роботою, відношенням менеджменту і професійністю команди. Вдячний SPD за безцінний досвід отриманий там, за круті корпоративи і за комфортні умови праці. Переїхав в інше місто і сумую за колективом, за милими рекрутерами і за улюбленими HR. ❤️

Очень клевая компания с потрясающим коллективом и интересными проектами. И встречают, и провожают очень профессионально, бытовых вопросов не возникает вообще, все внутренние службы работают как часы. У менеджмента есть четкая стратегия развития, которая не скрывается от рядовых сотрудников, а наоборот шарится и мотивирует разностороннее развитие специалистов. Офис клевый, особенно виды из окон :) Очень рекомендую!

Работаю в киевском офисе. Очень интересный и сложный проект. Душевная атмосфера. Хороший компенсационный пакет. Не смотря на распределенную команду все вопросы решаются очень быстро и качественно. Доступный менеджмент. Поощряется карьерный и профессиональный рост. Бесплатные курсы английского. Хотелось бы отметить радушие и гостеприимство черкасского офиса.

Проработал в компании чуть меньше года на позиции QA. Из хорошего хотелось бы отметить высокий уровень профессионализма ребят, дружную атмосферу, уважение со стороны менеджмента и руководства, классные корпоративы и множество ’плюшек’ в офисе. Из плохого сказать нечего. Компания очень хорошого уровня, в таких хочется работать. Ушёл т.как захотелось вернуться домой в Киев.