7 травня 18:13
Я — People Partner у Spalah, і для мене реально цінно, що employee experience тут — не просто красивий термін. Тут я дійсно бачу, як те, що я роблю, впливає на команду і бізнес загалом.
Тут можна:
— чути людей, а не збирати фідбек «для галочки»
— бачити, як після опитувань чи розмов реально з’являються зміни
— працювати з лідерами, яким не байдуже, як почуваються люди
— і не бути просто «сапорт-функцією»
Я вдячна за довіру до себе і за можливість втілювати ідеї (і, звісно, брати за них відповідальність).
Дуже рада, що в якийсь момент стала частиною цієї команди 🙂
Немає коментарів
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.