10 квітня 14:16
Всім привіт. Як Devops Engineer мені подобається, що є відчуття, що ти не просто закриваєш таски, а розумієш, що робиш і куди рухаєшся та ростеш. Є можливість пробувати нове, будувати своє, створювати, працювати по-своєму, як мені особисто комфортно, без відчуття пильного спостереження.
Окремо відмічу, що керівництво лояльне до співробітників і завжди йде на зустріч, якщо виникають якісь питання чи ситуації.
В цілому атмосфера дуже адекватна. Нормальне спілкування, є гумор, і комфортно працювати з командою. Для мене це дуже важливо.
Максимально кайфове місце для роботи.
Немає коментарів
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.