9 лютого 18:22
Я вже близько 10 місяців працюю рекрутером у Spalah і мені тут дуууже подобається.😊
Команда й наймаючі менеджери — ТОП.
Максимально френдлі й відкриті у взаємодії, реально відчувається партнерство в наймі, а не формат «сервісної команди без голосу».
Вакансії цікаві (є з чим працювати й куди рости).
Але найголовніше — мій лід Lena Kryvova. Чесно, я прийшла саме на неї.
Уже з першого міта було зрозуміло, що з таким лідом я буду швидко рости (і так і сталось).
За цей час я дуже прокачалась, за що реально дууже вдячна! ❤️
Я амбітна, орієнтована на результат і схильна до самостійності людина, тож середовище Spalah мені дуже підійшло.
1 коментар
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.