11 жовтня 2025 16:03
Працювала в Spalah близько 4х років на посаді проектного менеджера — можу сказати, що тут працюють прекрасні люди, які віддані своїй справі та готові завжди йти на зустріч. Тож якщо думаєте чи йти працювати у цю компанію — однозначно йдіть!
1 коментар
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.