21 березня 2025 16:18
Працюю в Spalah продакт дизайнеркою вже три місяці, і радію, що стала частиною команди AppLab.
Подобатися почало ще на етапі співбесід, одразу відчула метч і бажання працювати разом. Кайфую від роботи з командою — від того, як всі відкриті до фідбеку та всього, що покращить процеси, як вітається проактивність та нові ідеї. Маю можливість переключатися між різними задачами, через що немає відчуття монотонності чи нудьги.
Якщо хочеться швидко розвиватися і є бажання проактивно працювати в команді, то Spalah ідеальне місце для цього!
Немає коментарів
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.