2 жовтня 2024 16:00
Зробив з друзями стартап, Спалах захотів його купити (мажоритарну долю) — надавши інвестиції на маркетинг та бек офіс, команда лишається міноритарними акціонерами але прийняття рішень за нами.
Вважаю, що це було правильне рішення — бо Спалах дуже надійний партнер. І будь-яка суперечка вирішується по-людськи.
Уже багато кого привів в компанію в сусідні проєкти та команду бек-офісу. Бо подобається тут створювати стартапи.
Зараз працюю над тим аби завести ще 2 команди в цей Venture Builder.
Немає коментарів
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.