Space Scutum

до 20 спеціалістів
Київ

1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Хотів би написати свій фідбек з приводу процесів найму в даній компанії.

21 лютого 2024 року відгукнувся на джині на вакансію Flutter розробника. Для запису на технічну співбесіду потрібно виконати тестове завдання, яке рекрутер і надіслав в особисті повідомлення.
Термін виконання — до 25.02.2024 року. Завдання було виконане в очікувані терміни. Сьогодні 5 березня, фідбеку по результатам тестового 0, фідбеку від рекрутера на джині також 0.
Висновок один, час був марно потрачений і на тестове просто забили. Раджу ніколи не проходити тестове завдання не попавши на технічну співбесіду через ректурера.

Не накипіло, просто залишу цей коментар тут.

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.