Sonerim

Харків, Таллінн (Естонія)

21 відгук

I have started my path at Sonerim not that long ago, but already gained a good understanding of what is it to be a part of this company.

In my case, the hiring process consisted of several stages: an interview with a recruiter + an interview with the CEO. The communication was constructive and professional, which was one of the factors in the decision-making to cooperate with the company.

From the first days you feel a healthy atmosphere in the team. It’s motivating to work with a team of professionals who love what they do, are deeply involved in the project, and have great ambitions. You start and end your working day with a smile 🙂
In short, for me, working here is an interesting project, good professional experience, a pleasant team for which I happy to contribute.

The salary that was requested was also agreed upon. Paid on time without delays.

Підтримали: Karyna Kurbanova

Працюю в Sonerim майже 9 місяців. В цій компанії чудовий колектив та керівники, з якими приємно працювати. Взагалі немає бюрократі, всі питання дуже швидко можна вирішити.
Компанія прислуховується до потреб кожного співробітника. Радий бути частиною Sonerim:)

Підтримали: Karyna Kurbanova

Працюю півроку, і дуже задоволена.Зі свого досвіду можу сказати, тут дійсно цінують людей як професійному, так і в матеріальному планах. Всі питання вирішуються швидко і без бюрократії. Керівництво відкрите для спілкування,HR Каріна дуже турботлива:-), проект солідний. Технічне забезпечення, спілкування, своєчасна виплата ЗП- все на висоті. І головне — людське ставлення. Рада бути частиною Sonerim:-)

Мав негативний досвід комунікації на співбесіді з компанією Sonerim.
03.07.2023 HR-менеджер Karyna Kurbanova сама зв’язалася зі мною та надіслала пропозицію на вакансію Sales-Manager. Досвіду роботи у сфері IT — я не маю, тому шукав посаду яка буде відповідати моїм навичкам та досвіду роботи у інших сферах. Оскільки, IT для мене це щось нове, я вирішив спробувати свої сили та відразу призначили співбесіду на 07.07.2023. Я погодився, тим більше, оскільки компанія сама перша зі мною зв’язалася.

Під час спібесіди були присутні HR та CEO компанії Artem Gaidai. Від самої першої хвилини розмови було відчуття ніби кандидата вже знайшли а співбесіда зі мною лише фікція щоб не скасовувати співбесіду. Відчувалась максимальна зверхність та упередженість до мене з боку самого СЕО компанії. Артем задавав питання мені на кшталт «Як гадаєте, чим займається компанія? Чому Ви не хочете далі продовжувати свою кар’єру в іншій сфері? Чому Ви впевнені, що ця посада взагалі для Вас?». При тому, що мені здалося максимально недоречним та кумедним, це питання про саму компанію. Тобто, це кандидат має відповідати на питання про діяльність Sonerim, а не Ви маєте презентувати себе спочатку?

Наголошую, компанія сама скинула мені пропозицію попередньо ознайомившись (а можливо і ні) з моїм резюме, де я не вказував жодної інформації про досвід в IT. Також були питання технічного характеру, які попередньо я не був готовий відповісти, на кшталт «У Вас Айфон чи Андроїд? А якою мовою написані продукти Андроїд та Айфон?»

Спілкуючись відчувалась максимальна неповага до мене, як до кандидата. Також були присутні вкрай недоречі посмішки як з боку HR так із боку CEO, коли я відповідав на поставлені питання. Вся співбесіда зайняла всього близько 8 хвилин, що свідчить про максимальну непідготовленість як, з боку СЕО так і з боку HR, яка взагалі всього пару речень сказала за весь час співбесіди. На питання ЗП — чіткої відповіді не почув. Почув лише максимально завуальовані заготовлені відповіді.

Звичайно в кінці розмови було обіцяно що дадуть відповідь щодо моєї кандидатури протягом наступного тижня. Відповідь отримав сьогодні 11.07.2023. Після такого відношення я взагалі не чекав ніяких відповідей від компанії. Звичайно після такого негативного досвіду в мене зникло будь-яке бажання мати будь-які ділові стосунки з Sonerim.

Добрий день, Євген.

Нам шкода, що досвід спілкування з нашою командою вийшов для вас незадовільним. Можемо запевнити, що CEO та HR не мали жодних особистих упереджень щодо вас.

Хотіли б трохи пояснити чому саме задавалися такі питання:
Питання про діяльність компанії ми задаємо для того, щоб ефективно використовувати час. Якщо кандидат перед співбесідою переглянув сайт чи сторінки компанії та розуміє чим ми займаємось, то відразу переходимо до наступних питань, якщо ж такої можливості у кандидата не було, то зазвичай далі йде коротка презентація про роботу компанії, щоб кандидат був у контексті. Зазвичай питання формулюється наступним чином: «Чи була у Вас можливість ознайомитись з діяльності компанії, або потрібно розповісти про це більш детально?» Звичайно, ми не зачитуємо питання з листочка, тож можливі варіації, які можуть бути сприйняті не зовсім так, як ми це собі уявляли. Дякуємо що звернули увагу на це, ми будемо більш точно формулювати це питання в майбутньому.
Коли ми питаємо про те чому кандидат не бажає продовжувати діяльність у попередній сфері, нам цікава мотивація таких змін. На наш погляд, це показує як людина підходить до вибору сфери діяльності, що її мотивує та що може змусити знову змінити сферу на іншу.
На позицію Sales Manager ми задаємо питання приблизно такого складу: «Як Ви вважаєте, чи підходить Вам ця позиція?», тому що це досить специфічна діяльність, що потребує певних навичок комунікації, а також специфічних зусиль у спілкуванні з незнайомими людьми, а таке не всім підходить через певні риси характеру.
Питання про операційні системи смартфонів та мови програмування, на яких пишуться для них додатки, ми задаємо для того, щоб зрозуміти чи цікавиться людина взагалі технологіями, з якими працює кожного дня. Зазвичай, ми задаємо ще кілька простих технічних питань, щоб зрозуміти чи має кандидат деякий технічний кругозір.

Співбесіда дійсно зайняла небагато часу, на жаль, ми не проводили вимірювання, але у інвайті на співбесіду ми вказуємо, що це займе до півгодини часу. Як відповісти на претензію, що HR сказала всього кілька речень на протязі інтерв’ю, ми, на жаль, не знаємо.

У Вас виникла претензія щодо нашої відповіді на питання про ЗП. На це питання ми зазвичай відповідаємо що відштовхуємось від побажання кандидата. Ми дійсно не маємо визначеної вилки ЗП для цієї позиції і готові задовольнити вимоги кандидата, якщо нам буде цікавий такий спеціаліст.
Також, важливо розуміти, що зазвичай дохід менеджера з продажів складається з двох компонентів: ставки та відсотків від продажів. Тож, мабуть, і не можливо назвати точну суму, яку Ви, напевно, хотіли почути.

Ваша остання претензія стосувалась часу надання відповіді за результатами інтерв’ю. Давайте разом розберемо, з Вашої розповіді:
перший контакт з Вами відбувся 03.07.23 — це понеділок, інтерв’ю узгодили на п’ятницю 07.07.23, а відповідь Ви отримали у вівторок 11.07.23, тобто через 4 дні після інтерв’ю, два з яких були вихідними. Тобто, ми поспілкувалися з Вами в п’ятницю в обід і пообіцяли надати відповідь на протязі наступного тижні, що й зробили у вівторок з Ваших же слів. Не бачимо тут протиріч.

Євгене, нам дійсно шкода, що у Вас склалися негативні враження. Ще раз запевняємо ми з повагою ставимося до всіх кандидатів.

Бажаємо вам успіхів
Гарного тижня.

Працюю в Sonerim більше півтора року і хочу сказати що це найкраща компанія в якій мені доводилося працювати. Цікаві проекти, чудовий колектив та чудове ставлення до кожного працівника. Рекомендую!!!

Підтримали: Karyna Kurbanova

Приєдналася до команди Sonerim в непростий для країни час, коли почалася війна. За пів року не було й хвилини, щоб я пошкодувала про свій вибір. Чудовий колектив, відкрите керівництво, мінімум бюрократії. З перших днів роботи відчуття, що працюєш з давно знайомими людьми.
Хочу відмітити, що це саме та компанія для якої люди — це не ресурс, а кожен член команди — це індивідуальність та повноцінна частина компанії. Тут я завжди відчуваю підтримку у вирішенні не тільки робочих запитань.
Дуже радію, що компанія має чітко виражену патріотичну позицію, що виражається не тільки на словах, а й на допомозі нашій країні наближати перемогу. Позитивно й те, що війна не вплинула на розвиток компанії. Команда продовжує зростати. Щодо фінансів, то все Оk — завжди вчасно і без зайвих питань.
В цілому щаслива, що стала частиною команди Sonerim.
Якщо ви розглядаєте цю компанію для співпраці, то однозначно це того варте.

Работаю в Sonerim относительно недавно, абсолютно не жалею что оказался в этой компании, подписываюсь под отзывами оставленными ниже.

Підтримали: Karyna Kurbanova

Занимаю должность штатного рекрутера уже полгода. Отмечу высокий уровень лояльности к сотрудникам и доверие; здоровый микроклимат; простоту в общении. Каждый найдет для себя то, что ему по душе — конкурентоспособную ЗП (всегда вовремя!), возможность развиваться (творчески и интеллектуально), обмен профессиональным опытом с коллегами, конструктивную критику твоей работы либо поощрение; естественно, неформальные встречи и отдых! Директора компании идут навстречу по всем вопросам: обучение, продвижение, характер проектов, зарплата.

Підтримали: Luibov Malykhina

В первую очередь хочу отметить великолепное руководство и хороший коллектив,полное отсутствие бюрократии со стороны компании. Разве только не стороне клиента, но это аутсорс так что это нормально. Дружественная атмосфера. Когда я попал сюда я был крайне доволен и спустя год работы я остаюсь таким же. Нет проблем с техникой для работы, всё что необходимо либо есть либо покупается. Присутствует пересмотр зарплаты и никаких задержек. В общем я крайне доволен работой в компании и, если вы сомневаетесь, однозначно рекомендую для сотрудничества.

Підтримали: Mariia KaplunLuibov Malykhina

Хочу зазначити, що у цієї компанії дружний колектив, а також неймовірні керівники, з якими приємно працювати.
Щодо проектів з якими мав справу: вони дуже цікаві, будуються на нових і популярних технологіях та фреймворках. Замовники переважно з Північної Америки та Західної Європи, також є декілька з Ізраїлю. Все це дає можливість отримувати нові навички та вдосконалювати англійську.
Колеги з веб-відділу дуже привітні та доброзичливі. Завжди готові допомогти, чимось зарадити, поділитися знаннями та досвідом.
Епрейзел незабюрократизований і відбувається доволі просто та невимушено.
Раджу доєднуватися до команди!

Работаю в компании больше года на позиции UI/UX дизайнера, что сразу хочу отметить так это хорошее, адекватное руководство и очень дружный коллектив. Руководство компании всегда готовы выслушать твои идеи и твою точку зрения, что очень важно. За год моей работы ни разу не задерживали зп, всегда все вовремя и четко. Компания дает возможность расти, всячески поддерживая. В Sonerim есть, наверное все, что мне нужно: интересные проекты, нормальное отношение к сотрудникам, корпоративы, встречи, тимбилдинги и очень дружная команда. Я довольна.

Всем привет. Как у вас дела? У меня хорошо. Как я заметил, работая тут уже около года, у сонеримовцев обычно всегда хорошее настроение. А чего грустить, если тут все круто?
Из плюсов могу выделить:
~ гибкий график работы;
~ крутую технику — обычно выдают ноутбуку или маки, и это очень удобно, что можно брать девайсы домой и использовать в личных целей;
~ прямое общение с заказчиком; не уверен, что для каждого это плюс, но для меня огромный, как минимум из-за практики в английском;
~ команду — все дружелюбные и приятные люди, всегда поддерживает и помогают, будь-то технический эксперт или управление, за время работы не могу вспомнить ни одного казуса или неприятной ситуации;
~ атмосферу — это то, из-за чего тут хочется работать, атмосфера скорее семейная чем рабочая, особо сильно это можно заметить на посиделках с пиццей;
~ зарплату — оплата всегда производится вовремя, если есть овертаймы, то они тоже всегда оплачиваются в полной мере, есть премии;
~ приятные мелочи — небольшой спортивный уголок; постоянное наличие вкусняшек в виде печенья, конфет, фруктов или чего-либо, что можно найти в холодильнике; близкое расположение к метро; удобные рабочие места и тд.
Что можно найти из минусов, так это то, что это небольшая компания, но это скорее просто особенность, а не минус.
Одним словом, компания хорошая — советую.

Работаю в Sonerim 2 года, и продолжаю работать в нашеновое время «corona time». Сейчас работаю удаленно, скучаю за офисной работой, но этот вариант все также возможен на усмотрение сотрудника.
В коллективе работается легко. У нас есть 4 основных команды: Java, Web, iOS and Android — все ребята очень талантливые, коммуникабельные и не без чувства юмора. Очень радостно видеть, когда люди вовлечены в свою работу, постоянно совершенствуют свои знания и навыки — это мотивирует не отставать.
В общем, если рост и развитие тебе важно — здесь тебя поддержат, и конечно твой труд будет оплачен всегда вовремя и в полном объеме.

Before becoming a part of Sonerim team, my career was growing to a bit another branch. But everything has changed a couple of months ago. Right now I am absolutely happy to work with positive team, open-minded developers. I am working in Sales Department, that is so friendly. Our goals are to grow and reach our common goals.
According to the work conditions, they are more than great.

Хорошая компания, работал в web-отделе, очень классный коллектив, понимающее руководство, интересные проекты, никаких задержек зарплат. Ставлю 5+
Был рад быть частью команды Sonerim!

Хороша компанія в якій приємно розвиватись. Цікаві проекти, дружній колектив, тепла атмосфера, часті корпоративи, різноманітні види тімбілдингів мотивують до розвитку. Варто, також, відмітити відгукливе керівництво компанії. Останнім часом компанія бистро розвивається, що можна замітити за стрімким приростом працівників.

В Sonerim работаю около 1 года. Менеджмент, проекты, зп и все дополнительные плюшки — ок. Важно отметить, что в Sonerim можно расти/развиваться, как профиссионально так и финансово.

Підтримали: Luibov Malykhina

Дружный коллектив. Приятная рабочая атмосфера... Звучит как реклама :)
Тем не менее это без преувеличения наиболее комфортная команда, в которой мне доводилось работать.

Підтримали: Luibov Malykhina

В компанию попал после стажировки, особо сравнивать не с чем, но атмосфера нравится. Все люди с опытом, есть наставники. Круто, что можно общаться с заказчиками и прокачивать английский. Из минусов — офис не совсем близко к метро (10-15 мин), зато парк рядом, можно пройтись, подумать. Руководство адекватное, в целом все ОК!

Підтримали: Luibov Malykhina

За полгода работы только позитивные впечатления. Коллектив дружный и это не формальная характеристика. Порой такие вещи имеют большое значение. Если хочешь чего достичь, в Сонериме у тебя будет такая возможность. Компания и сама растет, и людей своих подтягивает до нового уровня. Вообщем, я доволен ситуацией и текущим положением дел.

Підтримали: Luibov Malykhina

Работаю в компании больше года. Сама компания образована людьми из IT, ранее работавших вместе. В принципе все хорошо. Перечислять стандартные штуки не буду, есть тут все от печенеков до корпоративов. Что важно для меня:
1) Компания растет сама и дает расти своим сотрудника. Сам сильно технически подтянулся, т.к. очень много разных проектов, подтянул английский (был практически с нулевым).
2) Гибкий график. Никто с палкой и будильником не стоит. Если нужно — приходи когда сможешь, лишь бы дело не страдало.
3) Деньги и вовремя, и по делу. Если аврал и надо выручать — не ограничатся «спасибом». Вообщем, заработать дают если есть желание. Заказы берут нормально, так что есть чем заняться.
Что еще могу сказать — работать можно и вполне достойно и человечно все — от отношений между коллегами до финансовой стороны, думаю, стоит также отметить адекватное руководство, на этом все.