Sombra

Київ, Львів, Івано-Франківськ, Медельїн (Колумбія)

I wanted to take a moment to express my sincere appreciation for the enriching experience I’ve had during my time at Sombra.
First and foremost, the culture and welcoming atmosphere at Sombra were truly remarkable. From day one, I was greeted with warmth and openness by the friendly individuals who make up the heart and soul of the organization. The sense of teamwork were noticeable, creating an environment where collaboration grows effortlessly.
One of the standout qualities of Sombra is its commitment to professional development. Throughout my time there, I felt empowered and encouraged to expand my skill set and take on new challenges. The emphasis placed on personal and professional growth resonated deeply with me, and I am grateful for the opportunities I had to further my expertise in the IT industry.
Equally impressive was the real care and support extended to employees. It was evident that the leadership team values the well-being and satisfaction of its staff, as evidenced by their approach to addressing individual needs and concerns. Whether it was providing resources for professional development or offering a supportive ear during times of uncertainty, I always felt valued and heard at Sombra.
Overall, my experience at Sombra has been nothing short of exceptional. The positive work environment, coupled with the persistent support, has left only positive impression on me. I am immensely grateful for the opportunity to have been a part of such an outstanding team, and I look forward to carrying the lessons learned and the memories made with me as I continue to grow in my career.
Thank you once again for the precious experience and for fostering a workplace culture that truly sets Sombra apart.

Dear Svitlana Vynnyk, thank you for your heartfelt feedback about your experience at Sombra. We’re honored to have had you on our team and wish you continued success in your career journey!

Привіт, Sombra!

Подавався сьогодні (02.01) через ваш сайт на вакансію Middle Frontend Engineer, при успішній відпраці форми з резюме (перевірив у вкладці нетворк, що все відправилось, статус код 200), у вас з’являється нотіфікейшн «One more field is empty». Пофіксіть, будь ласка

Ще по можливості в текстфілді, де треба описати додаткову інфу, кар’єрний шлях, експірієнс і тд, збільшіть кількість символів, бо двох речень не вистачає, щоб розповісти всю необхідну інформацію про себе

Привіт Євгене!
Дякуємо за те, що вибрали Sombra та за важливий фідбек щодо нашого веб-сайту. Вибачте за незручності, з якими ви зіткнулися під час подачі заявки.
Ми вже працюємо над виправленням помилки з відображенням нотіфікації та розширенням кількості символів для текстового поля. Ваші зауваження є дуже важливими для нас, і ми прагнемо забезпечити зручний та ефективний процес подачі заявок для наших кандидатів.
Будь ласка, не соромтеся повідомити нас про будь-які інші зауваження чи питання. Ми цінуємо ваш інтерес до Sombra і сподіваємося побачити вас серед наших колег у майбутньому.

Доброго Дня! Я Олександр (React-Trainee) ЛЬВІВ. ADVANCED English. Чи це можливо щоб я якимось чином показав свою користь та міг би мати шанс бути залученим до справ та принести користь Вам. Багато працював сам і знаю що швидко злечу. Хотів би достажування у Львові
096 702-15-46

Доброго дня Олександре!
Дякуємо за звернення. Наразі у нас немає відкритих позицій Trainee.
Ми додамо ваш контакт у нашу базу і як тільки з’явиться позиція для вас, ми з вами зконтактуємо!
Гарного вам дня і бережіть себе!

Sombra — чудова компанія! Тут дійсно турбуються про людей та що важливо, цінності — це не пустий звук. Є свобода творчості, твої ініціативи завжди підтримають, заохотять втілювати і розвиватись професійно. Рада бути частиною такої чудововї команди професіоналів. Окрема подяка за чітку, проукраїнську позицію, неймовірну кількість допомоги країні і захисникам. Як чудово бути частинкою вашого руху <3

Sombra, компанія з дуже хорошими людьми. За рік співпраці я отримала багато позитивних моментів в роботі і загалом. Особливо була відчутна підтримка після 24 лютого. Компанія з перших годин повномаштабного вторгнення і по сьогодні піідтримує ЗСУ і людей, які опинились в сктрутній ситуації. Дякую за чудовий досвід та спогади, особливо за незламну позицію!)

Ярино, дуже дякуємо тобі за відгук!
Ми раді, що змогли спільно з тобою розділити цінності, які зараз такі важливі для кожного. Сподіваємося, що спогади про Sombra у тебе залишуться надовго і ми тебе, ще один раз здивуємо. Завжди раді зустрічі з тобою, чекаємо у гості після перемоги!)))

Рівень найму тут характеризується таким ТЕХНІЧНИМ фідбеком:
«Поточних знань для цієї позиції їм бракує»

Сомбра, ви винні мені вартість втраченого на трьох інтерв‘ю часу.

Привіт Павло,
Дякуємо за бажання приєднатися до нашої команди.
Щиро просимо пробачення за відчуття витраченого часу внаслідку проходження інтерв’ю та за некоректно прокомунікований фідбек з боку нашого рекрутинг відділу.
Ми зараз детально пропрацьовуємо цей кейс, щоб вникнути в деталі і не допускати подібних помилок у майбутньому.

Нам справді жаль, що ваша взаємодія з нами вилилася саме у такий досвід і ми б хотіли, щоб ця ситуація не сформувала у вас негативне враження про всю компанію.

Тому, ще раз пробачте та, якщо дозволите, в майбутньому будемо на зв’язку з приводу інших відкритих позицій.

Ей, Сомбра! Вже 5 міс намагаюся попасти до вас на співбесіду і завжди ви морозитеся, хоча вакансії, котрі мене цікавлять, тривалий час залишаються відкритими!

Кожного разу рекрутери відповідають або «в клієнта відпала потреба у вакансії» або «вже знайшли кандидата», хоча знову ж таки на сайтах з пошуку роботи ці ваші вакансії надалі залишаються відкритими

Підтримали: Andrei Muravlyov

Привіт Богдане, ми просимо вибачення, але ця ситуація не є навмисною.
Контактуємо з вами в особисті повідомлення для більш розгорнутої відповіді.
І звісно чекаємо усіх у нашому команду Sombra

Чудова компанія з приємним та дружнім колективом, класними цінностями, які дійсно працюють. Дуже радію, що мала можливість бути частиною великої команди.

Крута компанія і працівники. Було приємно бачити як компанія з 20+ виросла до 200. Це був класний досвід. Дякую!)

Роман, дякую за хорошу роботу :)

Пропрацював в компанії 1.5 роки. Що можна сказати, напевно буде дуже тяжко знайти компанію в Україні, у якій буде настільки крута і приємна корпоративна культура. Тут завжди тебе зустрінуть з усмішкою, і бажанням допомогти, починаючи навіть з охоронця у Львівському офісі, закінчуючи СЕО!!! Класно побудована комунікація та процеси менеджменту та HR. В компанії завжди готові йти на зустріч. Дуже круті можливості професійного росту, заведення нових знайомств, та пошуку друзів!))) Був дуже радий бути частиною компанії! Рекомендую!

Пропрацював в компанії 4.5 роки. Хороший менеджмент, гарні можливості для професійного росту, дружній колектив. В компанії завжди готові вислухати і піти назустріч.
Був радий бути частиною компанії!

Підтримали: Myroslava KuzivВіктор Чех

Остап, дякую за роботу! було приємно працювати разом!

Пропрацювавши в компанії близько 2 років тільки приємні спогади приходять на думку. Дружній колектив, кар’єрний ріст та взаєморозуміння — це про Sombra. Однозначну рекомендую та бажаю компанії успіхів у подальшому розвитку!

Пропрацювала в компанії близько року і залишились лише позитивні враження : чіткий менеджмент з уважним ставленням до працівників,швидка комунікація,мінімум бюрократії та дружній колектив. Щиро раджу цю компанію.

финансовый отдел и менеджмент работают чётко. к сотрудникам относятся внимательно и по-дружески. смело могу рекомендовать.

Підтримали: Myroslava KuzivВіктор Чех

Олександре, дякуємо за відгук і рекомендацію.
Ми докладаємо багато зусиль, щоб процеси в компанії працювали на працівників і полегшували їхню роботу.
Завжди чекаємо у Sombra!

Працював в компанії на позиції Project Manager. Менеджмент компанії і працівники — чудові люди, колеги і наставники. Хороший досвід, приємні враження, справедливе ставлення до працівників і ефективна комунікація. Дякую за співпрацю :)

Марат, дякуємо за відгук.
Вдячні за співпрацю і твою соціальну активність, це був продуктивний період і з цікавими викликами, теплими емоціями та спогадами.
Двері офісів Sombra завжди для тебе відчинені. Чекаємо у Sombra)

Гарна компанія з прекрасним колективом!

Максиме, дякуємо за відгук.
Колектив та атмосферу творять люди і ми дуже цінуємо вклад кожного.
Sombra завжди відкрита для тих, хто був її частинкою.
Чекаємо в гості!

Хороша компанія! В реально дбають про працівників. Мінімум бюрократії і, якщо не рахувати розміри компанії, то її можна назвати сімейною. Безумовно раджу!

Богдане, дякуємо за теплі слова.
Продовжуватимемо боротьбу з бюрократією :) і зберігатимемо атмосферу затишності та комфорту для наших працівників, хоча ми невпинно ростемо і нас вже більше 160, але віримо, що це можливо.
Чекаємо в Sombra.

Пропрацював в компанії майже 4 роки. Можу відзначити що за цей час Sombra продемонструвала неабияку гнучкісь та адаптивність в плані побудови системних процесів та налагодження ефективного управління. Мінімум бюрократії, максимум відкритості та ефективної комункації. Безумовно хороше місце працевлаштування.

Тарасе, дякуємо за цінний відгук, адже за 4 роки, що ти був з нами, ти бачив, як ми росли, розвивалися і змінювалися та допомагав нам ставати кращими.
Це був цікавий шлях і точно ще багато цікавого попереду.
Продовжуємо тримати курс на вдосконалення наших внутрішніх процесів, експертизи та ріст компанії.
Завжди раді бачити тебе в наших офісах. Чекаємо в Sombra!

Чудова компанія, приємна атмосфера, хороший колектив.

Юра, дякуємо за відгук.
Ми раді, що нам вдається зібрати в Sombra людей близьких по духу та світогляду, а від так і зберегти атмосферу, яка притаманна нам.
Чекаємо в Sombra!

Залишились тільки позитивні враження від компанії, чудовий колектив та прозорий менеджмент. Легка та приємна атмосфера для роботи. Компанія піклується про комфорт та розвиток працівників та дає мотивацію досягати більшого :)

Чекаємо тебе в Sombra!

Працював в Sombra півтори року. За цей час отримав дуже хороший досвід на цікавих проектах, та багато позитивних емоцій. Дуже хороша компанія з приємною атмосферою та дружнім колективом.
Всім рекомендую!

Сергію, дякуємо за відгук та те, що був з нами. Нехай приємні спогади про Sombra залишаться в тебе на довго.
Сподіваємося, що ще здивуємо тебе.
І завжди чекаємо в Sombra!

Дуже сподобалось працювати у Sombri. Ця компанія стала для мене по справжньому другим домом. Найбільше що мені сподобалось це дійсно дружня та тепла атмосфера, чудове ставлення до людей і честність в середині компанії. На мою думку такого тепла і таких традицій ви не знайдете більше ніде.Я дуже задоволений що мав можливість тут попрацювати :)
Рекомендую усім !

Підтримали: Galyna OliyarchykВіктор Чех

Працював в компанії близько двох років. Лише позитивні емоції залишись за цей період. В компанії завжди готові вислухати всі пропозиції та швидко прийняти рішення. Дуже прозорі відносини з менеджментом та нереально крутий колектив.
Радий, що був частиною Sombra

Два роки тому я почав працювати в цій компанії. Й досі я згадую її виключно теплими спогадами.
Оскільки це була моя перша робота в справжній ІТ-компанії, я довго не писав відгук, щоб набратися досвіду й зробити порівняння.

Задля цієї роботи я переїхав з Харкова, а тому перший плюс компанії — допомога при релокейті.
В компанії неймовірно крута атмосфера завдяки якій робочі дні проходять непомітно. Дуже файний соцпакет — я це зрозумів, коли повернувся до Харкова, де навіть відпустку треба вибивати з компаній, годі й казати про інше.
Круте технічне забезпечення. Здавалося б — дрібниця, а ні, ніде більше не мав такої якісної техніки. Компанія сплачує за заняття спортом, конференції, курси англійської мови.
В компанії є технічна матриця, регулярні tech та code reviews, на основі яких робиться перегляд заробітної плати та власне будується кар’єрний зріст працівника.

Особливу подяку я хотів би виразити супер енергійному й безкінечно позитивному працівнику Івано-Франківскього офісу — Оленці. Завдяки цій пані, ми мали чи не щотижня тімбілдінги зі смаколиками, регулярні сніданки й просто гарний настрій.

Єдина порада потенційним співробітникам — добре розпитуйте компанію, про проект на який Вас запрошують. Власне через невдалий проект я й залишив компанію, але відносити це до мінусів я не можу, адже це просто невдача, більшість моїх колег мали файні проекти.

Sombra — це компанія з теплою, неповторною атмосферою, де цінують кожного. Є багато можливостей для розвитку в технічному плані, і, що важливо, — усі твої пропозиції та ідеї беруть до уваги, в таких умовах справді хочеться робити більше і краще. Компанія багато вкладає у працівників, це як тренінги на різні теми, так і мегакомфортний офіс. Крім цього, тут дуже активне соціальне життя, сумно не буває:) Я щаслива була бути частинкою цієї команди, усім рекомендую.

Підтримали: Віктор Чех

Для мене Sombra стала першим робочим місцем. Від роботи у цій компанії залишились тільки найкращі спогади. Компанія усіляко сприяє твоєму розвитку і на роботу ти ходиш дійсно як на свято. З плюсів хочу відзначити корпоративну культуру, ставлення до працівників та зручний офіс, де є все необхідне щоб почуватись як удома). Sombra дуже стрімко розвивається, і вважаю це буде чудовим місцем, як для початку кар’єри так і для досвідчених працівників, які хочуть навчатися нового і ділитися досвідом з іншими.

Підтримали: Andriy TarasiukВіктор Чех

Компанія яка виховує професійну поведінку та ставлення до клієнтів і роботи. Атмосфера і мікроклімат компанії надихає та провокує певну переоцінку власних цінностей, яка в свою чергу формує непохитну віру в себе та деякий рівень мислення і сприйняття світу, що дозволяє бачити (як ото в Кульбабовому вині Бредбері) і насолоджуватись красою будь-яких проявів життя, що є фундаментальною та невід’ємною частиною основи перманентного особистісного та професійного розвитку, а також спраглого, інноваційного та ефективного підходу до роботи.

Працював я в Sombra три з половиною роки, і за цей час я отримав безліч навиків, позитивних емоцій та вражень. Насправді, робота в Sombra в певному наближенні нагадує мені фільм The Internship, який висвітлює підхід до роботи в Google. Компанія — це насамперед люди які в ній працюють, а в Sombra кожен працівник по своєму прекрасний.

Настійно рекомендую компанію для спеціалістів без досвіду.
Рекомендую компанію досвідченим спеціалістам які люблять, поважають і цінують свою роботу, а також, є спраглими навчати та передавати власний досвід іншим.

Настійно НЕ рекомендую компанію людям (досвідченим чи ні) які хочуть просто заробляти гроші і їздити на крутій машині, без розуміння того, що це всього лиш наслідок повноцінного сприйняття світу, наполегливої та водночас натхненної роботи з метою зробити цей світ трохи кращим :)

Підтримали: Max FillВіктор Чех

Хороша молода компанія зі своєю душею і цінностями. Відмінна атмосфера для роботи і розваг, дружній колектив :) Чудові можливості для саморозвитку від трейні і до тех ліда проекту.

Sombra — це компанія з душею) Тут молодий, драйвовий колектив і разом з тим адекватний, відкритий менеджмент. Всі процеси відбуваються прозоро. Корпоративна культура не просто прописана на листочку «аби була», а справді існує завдяки колективу, який її створює та розвиває.
Завжди є можливість рости професійно і розвиватись — за 2 роки тут виросла від офіс-менеджера до тімліда рекрутерів. Розробникам тут також є як і куди розвиватись)
Якщо щось не так, то це відкрито обговорюється і швидко вирішується.
Від роботи в Sombra залишились тільки позитивні емоції!

Молодий, неповторний колектив.Компанія дає всі можливості працювати ,вчитися і розвиватися у тому напрямку ,який саме для тебе є важливим.Чесність,відкритість та довіра — саме це головні переваги компанії.Тільки найкращі спогади залишилися про час проведений в Sombra.

Компанія з цікавими проектами, які дають можливість розвиватись, нереально крутим, дружнім колективом і професійним менеджментом. Для мене було задоволенням працювати в одній команді, разом розвиватись і професійно рости.

Підтримали: Віктор Чех

Компанія стала першим місцем роботи в ролі девелопера. Найбільший плюс — максимальна відкритість менеджменту, дійсно дружня атмосфера (тм) та чудове ставлення до людей. Full size хвалебну оду писати не буду — спитайте знайомих-знайомих, які тут працюють — вони точно знайдуться.

Підтримали: Віктор Чех

Даа, ржу німагу, як хом’якІв заганяють хвалебні оди слати.

Цікавився колись вакансією сейлза...опис був цікавий...але чуть не впав під стіл зі сміху коли після тривалої «ломки» рекрутерша озвучила гігантську цифру 300.

Другий раз чуть не впав після розповіді яке це особливе місце праці, де всі всім довіряють і працюють як один тім, де панує синергія, єднання душ і усі у єдиному екстазі працюють тільки у офісі під наглядом манагерів ...а робота із дому, та ти що, що за єресь.

Мабуть цікава фірма для студіків, щоб зачепитись хоч десь...але щоб стати кращою фірмою у Львові серед малих фірм...це повна «полярна лисиця».

Віталій, доброго дня! Дякуємо Вам за розгорнутий відгук :) Нам було приємно з Вами поспілкуватися! Заходьте в гості на каву :)

Ідеальне місце для старту кар’єри, багато проектів з широким спектром найновіших технологій.
Комфортні умови праці, наявність професійної літератури та підтримка колег сприяють розвитку та самореалізації.
Розумний менеджемнт, налагоджений процес комунікації з керівництвом та замовниками.
Дружня атмосфера в колективі, багато корпоративних подій, курси англійської та оплата спортивних абонементів
Sombra об’єднує людей з однаковими цілями і прагненням до розвитку.

Отримав задоволення від роботи в цій компанії. Хороший менеджмент, колектив дружній і дуже веселий)

Вакансії Sombra