Sombra

Київ, Львів, Івано-Франківськ, Медельїн (Колумбія)

25 травня 2018 16:47

Mykola Sheremeta, Software Engineer в Sombra

Компанія яка виховує професійну поведінку та ставлення до клієнтів і роботи. Атмосфера і мікроклімат компанії надихає та провокує певну переоцінку власних цінностей, яка в свою чергу формує непохитну віру в себе та деякий рівень мислення і сприйняття світу, що дозволяє бачити (як ото в Кульбабовому вині Бредбері) і насолоджуватись красою будь-яких проявів життя, що є фундаментальною та невід’ємною частиною основи перманентного особистісного та професійного розвитку, а також спраглого, інноваційного та ефективного підходу до роботи.

Працював я в Sombra три з половиною роки, і за цей час я отримав безліч навиків, позитивних емоцій та вражень. Насправді, робота в Sombra в певному наближенні нагадує мені фільм The Internship, який висвітлює підхід до роботи в Google. Компанія — це насамперед люди які в ній працюють, а в Sombra кожен працівник по своєму прекрасний.

Настійно рекомендую компанію для спеціалістів без досвіду.
Рекомендую компанію досвідченим спеціалістам які люблять, поважають і цінують свою роботу, а також, є спраглими навчати та передавати власний досвід іншим.

Настійно НЕ рекомендую компанію людям (досвідченим чи ні) які хочуть просто заробляти гроші і їздити на крутій машині, без розуміння того, що це всього лиш наслідок повноцінного сприйняття світу, наполегливої та водночас натхненної роботи з метою зробити цей світ трохи кращим :)

Підтримали:  Max Fill Віктор Чех