Sombra

Київ, Львів, Івано-Франківськ, Медельїн (Колумбія)

28 серпня 2016 14:01

Vitaliy Kupchynskyy, DM

Даа, ржу німагу, як хом’якІв заганяють хвалебні оди слати.

Цікавився колись вакансією сейлза...опис був цікавий...але чуть не впав під стіл зі сміху коли після тривалої «ломки» рекрутерша озвучила гігантську цифру 300.

Другий раз чуть не впав після розповіді яке це особливе місце праці, де всі всім довіряють і працюють як один тім, де панує синергія, єднання душ і усі у єдиному екстазі працюють тільки у офісі під наглядом манагерів ...а робота із дому, та ти що, що за єресь.

Мабуть цікава фірма для студіків, щоб зачепитись хоч десь...але щоб стати кращою фірмою у Львові серед малих фірм...це повна «полярна лисиця».

9 коментарів

ну як мінімум, в цій історії цифра 300 аж ніяк не «хороший компенсаційний пакет» на 100% :)
+ на фотографіях є офіс, на якому видно що в кімнаті 100500 девелоперів, що також не дорівнює «комфортні умови праці» 100% ( для керівництва, це те що можна покращити :) )

P.S nothing personal, just say what I C

Ви такий хейтер просто ппц)). Навіть флуданули у всіх коментарях, які стосуються компанії. Director of Operations в AMT мають бути вище цього ;)

То я так маскуюсь, під директора. А насправді я маленький, злий і потворний тракторист, який самотніми темними вечорами читає DOU. ))

Підтримали: Ihor Harbuziuk

Віталій, просте питання до Вас : скільки раз Ви були в нашому офісі ?
На скільки мені відомо — жодного, тож у Вас так багато висновків про те, чого і в очі не бачили ?
Яка ж тоді вартість/обгрункованість Ваших висновків ?

Глибокий висновок!

Шодо того, що не був і не бачив... не конче наприклад куштувати якусь страву, щоб сказати, що вона спорчена, достатньо запаху від неї. Не конче працювати скажімо на Ericpol, щоб знати, що там найнижчі ЗП у Львові, не конче бути програмістом, щоб наприклад читати код на C#...

Тому твердження, що якщо людина чогось не бачила, то висновки цінності не становлять, доволі спірне, а якщо ще й продовжити цю думку і скажімо сказати, що якщо хтось не бачив ну скажімо 7-вимірного простору, то вся математика—це фігня, або якщо хтось не бачив Хіггсіно — то Стівен Хокінг фантазер а квантова фізика, це лженаука...

Тому, так, не був, але спілкувався із HR/Recruiter і цьогово виявилось достатньо, щоб скласти відноснно правильне враження, яке підтверджують коменти від двох людей, які фірму хвалять, але чомусь через рік втекли із чудового дружнього колективу на фірму Симфоні, яка платить доволі конкуретнті зарплати.

Підтримали: Think Different

Віталій, доброго дня! Дякуємо Вам за розгорнутий відгук :) Нам було приємно з Вами поспілкуватися! Заходьте в гості на каву :)

Підтримали: Taras Kobets

Дякую, дякую...де потенційно не збираюсь працювати, туди не ходжу на каву, даремна трата часу.

Підтримали: Svetlana Maksimova

Хаха)) ти походу сам полярна лисиця )))

Підтримали: Max Vynnyk

Набігаєм, захищаєм, а то печеньку не дадуть. ))