Sombra

Львов, Ивано-Франковск

Працював в компанії на позиції Project Manager. Менеджмент компанії і працівники — чудові люди, колеги і наставники. Хороший досвід, приємні враження, справедливе ставлення до працівників і ефективна комунікація. Дякую за співпрацю :)

Поддержали: Oleksandr Klymenko

Гарна компанія з прекрасним колективом!

Поддержали: Oleksandr Klymenko

Хороша компанія! В реально дбають про працівників. Мінімум бюрократії і, якщо не рахувати розміри компанії, то її можна назвати сімейною. Безумовно раджу!

Поддержали: Oleksandr Klymenko

Пропрацював в компанії майже 4 роки. Можу відзначити що за цей час Sombra продемонструвала неабияку гнучкісь та адаптивність в плані побудови системних процесів та налагодження ефективного управління. Мінімум бюрократії, максимум відкритості та ефективної комункації. Безумовно хороше місце працевлаштування.

Поддержали: Marat Sakhov

Чудова компанія, приємна атмосфера, хороший колектив.

Поддержали: Marat SakhovVadym Parakonnyi

Залишились тільки позитивні враження від компанії, чудовий колектив та прозорий менеджмент. Легка та приємна атмосфера для роботи. Компанія піклується про комфорт та розвиток працівників та дає мотивацію досягати більшого :)

Працював в Sombra півтори року. За цей час отримав дуже хороший досвід на цікавих проектах, та багато позитивних емоцій. Дуже хороша компанія з приємною атмосферою та дружнім колективом.
Всім рекомендую!

Поддержали: Vadym Parakonnyi

Дуже сподобалось працювати у Sombri. Ця компанія стала для мене по справжньому другим домом. Найбільше що мені сподобалось це дійсно дружня та тепла атмосфера, чудове ставлення до людей і честність в середині компанії. На мою думку такого тепла і таких традицій ви не знайдете більше ніде.Я дуже задоволений що мав можливість тут попрацювати :)
Рекомендую усім !

Працював в компанії близько двох років. Лише позитивні емоції залишись за цей період. В компанії завжди готові вислухати всі пропозиції та швидко прийняти рішення. Дуже прозорі відносини з менеджментом та нереально крутий колектив.
Радий, що був частиною Sombra

Поддержали: Natalia ShulzhenkoVadym Parakonnyi

Два роки тому я почав працювати в цій компанії. Й досі я згадую її виключно теплими спогадами.
Оскільки це була моя перша робота в справжній ІТ-компанії, я довго не писав відгук, щоб набратися досвіду й зробити порівняння.

Задля цієї роботи я переїхав з Харкова, а тому перший плюс компанії — допомога при релокейті.
В компанії неймовірно крута атмосфера завдяки якій робочі дні проходять непомітно. Дуже файний соцпакет — я це зрозумів, коли повернувся до Харкова, де навіть відпустку треба вибивати з компаній, годі й казати про інше.
Круте технічне забезпечення. Здавалося б — дрібниця, а ні, ніде більше не мав такої якісної техніки. Компанія сплачує за заняття спортом, конференції, курси англійської мови.
В компанії є технічна матриця, регулярні tech та code reviews, на основі яких робиться перегляд заробітної плати та власне будується кар’єрний зріст працівника.

Особливу подяку я хотів би виразити супер енергійному й безкінечно позитивному працівнику Івано-Франківскього офісу — Оленці. Завдяки цій пані, ми мали чи не щотижня тімбілдінги зі смаколиками, регулярні сніданки й просто гарний настрій.

Єдина порада потенційним співробітникам — добре розпитуйте компанію, про проект на який Вас запрошують. Власне через невдалий проект я й залишив компанію, але відносити це до мінусів я не можу, адже це просто невдача, більшість моїх колег мали файні проекти.

Поддержали: Olena DoroshenkoMarta Skrobala

Sombra — це компанія з теплою, неповторною атмосферою, де цінують кожного. Є багато можливостей для розвитку в технічному плані, і, що важливо, — усі твої пропозиції та ідеї беруть до уваги, в таких умовах справді хочеться робити більше і краще. Компанія багато вкладає у працівників, це як тренінги на різні теми, так і мегакомфортний офіс. Крім цього, тут дуже активне соціальне життя, сумно не буває:) Я щаслива була бути частинкою цієї команди, усім рекомендую.

Для мене Sombra стала першим робочим місцем. Від роботи у цій компанії залишились тільки найкращі спогади. Компанія усіляко сприяє твоєму розвитку і на роботу ти ходиш дійсно як на свято. З плюсів хочу відзначити корпоративну культуру, ставлення до працівників та зручний офіс, де є все необхідне щоб почуватись як удома). Sombra дуже стрімко розвивається, і вважаю це буде чудовим місцем, як для початку кар’єри так і для досвідчених працівників, які хочуть навчатися нового і ділитися досвідом з іншими.

Компанія яка виховує професійну поведінку та ставлення до клієнтів і роботи. Атмосфера і мікроклімат компанії надихає та провокує певну переоцінку власних цінностей, яка в свою чергу формує непохитну віру в себе та деякий рівень мислення і сприйняття світу, що дозволяє бачити (як ото в Кульбабовому вині Бредбері) і насолоджуватись красою будь-яких проявів життя, що є фундаментальною та невід’ємною частиною основи перманентного особистісного та професійного розвитку, а також спраглого, інноваційного та ефективного підходу до роботи.

Працював я в Sombra три з половиною роки, і за цей час я отримав безліч навиків, позитивних емоцій та вражень. Насправді, робота в Sombra в певному наближенні нагадує мені фільм The Internship, який висвітлює підхід до роботи в Google. Компанія — це насамперед люди які в ній працюють, а в Sombra кожен працівник по своєму прекрасний.

Настійно рекомендую компанію для спеціалістів без досвіду.
Рекомендую компанію досвідченим спеціалістам які люблять, поважають і цінують свою роботу, а також, є спраглими навчати та передавати власний досвід іншим.

Настійно НЕ рекомендую компанію людям (досвідченим чи ні) які хочуть просто заробляти гроші і їздити на крутій машині, без розуміння того, що це всього лиш наслідок повноцінного сприйняття світу, наполегливої та водночас натхненної роботи з метою зробити цей світ трохи кращим :)

Хороша молода компанія зі своєю душею і цінностями. Відмінна атмосфера для роботи і розваг, дружній колектив :) Чудові можливості для саморозвитку від трейні і до тех ліда проекту.

Sombra — це компанія з душею) Тут молодий, драйвовий колектив і разом з тим адекватний, відкритий менеджмент. Всі процеси відбуваються прозоро. Корпоративна культура не просто прописана на листочку «аби була», а справді існує завдяки колективу, який її створює та розвиває.
Завжди є можливість рости професійно і розвиватись — за 2 роки тут виросла від офіс-менеджера до тімліда рекрутерів. Розробникам тут також є як і куди розвиватись)
Якщо щось не так, то це відкрито обговорюється і швидко вирішується.
Від роботи в Sombra залишились тільки позитивні емоції!

Молодий, неповторний колектив.Компанія дає всі можливості працювати ,вчитися і розвиватися у тому напрямку ,який саме для тебе є важливим.Чесність,відкритість та довіра — саме це головні переваги компанії.Тільки найкращі спогади залишилися про час проведений в Sombra.

Компанія з цікавими проектами, які дають можливість розвиватись, нереально крутим, дружнім колективом і професійним менеджментом. Для мене було задоволенням працювати в одній команді, разом розвиватись і професійно рости.

Поддержали: Віктор Чех

Компанія стала першим місцем роботи в ролі девелопера. Найбільший плюс — максимальна відкритість менеджменту, дійсно дружня атмосфера (тм) та чудове ставлення до людей. Full size хвалебну оду писати не буду — спитайте знайомих-знайомих, які тут працюють — вони точно знайдуться.

Поддержали: Віктор Чех

Даа, ржу німагу, як хом’якІв заганяють хвалебні оди слати.

Цікавився колись вакансією сейлза...опис був цікавий...але чуть не впав під стіл зі сміху коли після тривалої «ломки» рекрутерша озвучила гігантську цифру 300.

Другий раз чуть не впав після розповіді яке це особливе місце праці, де всі всім довіряють і працюють як один тім, де панує синергія, єднання душ і усі у єдиному екстазі працюють тільки у офісі під наглядом манагерів ...а робота із дому, та ти що, що за єресь.

Мабуть цікава фірма для студіків, щоб зачепитись хоч десь...але щоб стати кращою фірмою у Львові серед малих фірм...це повна «полярна лисиця».

Віталій, доброго дня! Дякуємо Вам за розгорнутий відгук :) Нам було приємно з Вами поспілкуватися! Заходьте в гості на каву :)

Ідеальне місце для старту кар’єри, багато проектів з широким спектром найновіших технологій.
Комфортні умови праці, наявність професійної літератури та підтримка колег сприяють розвитку та самореалізації.
Розумний менеджемнт, налагоджений процес комунікації з керівництвом та замовниками.
Дружня атмосфера в колективі, багато корпоративних подій, курси англійської та оплата спортивних абонементів
Sombra об’єднує людей з однаковими цілями і прагненням до розвитку.

Отримав задоволення від роботи в цій компанії. Хороший менеджмент, колектив дружній і дуже веселий)