Sollers Group

8 серпня 2019 18:07

Anastasiia Nesterenko, IT-recruiter в Digicode

Всім привіт!)

Друзі, вирішила поділитись своїм відгуком про компанію Sollers, так як пропрацювала тут без 1 місяця 2 роки (як на мене, чималий термін) :)
Можливо, мій досвід допоможе комусь зробити свій вибір ;)

Отож, я почала свій шлях як IT-recruiter саме тут. Мене взяли без досвіду роботи в рекрутингу, я мала тільки зальну картинку того, як відбувається цей процес та велике-велике бажання вчитися.
Скажу відразу про співбесіду — це було швидко і легко, ніяких стрес-інтерв’ю чи незручних питань) Все дружелюбно та весело)) Від співбесіди отримала задоволення :)
За весь мій час перебування в Соллерс вакансій завжди всім вистачало, клієнтів — також. Тож якщо є бажання вчитись і закривати позиції — будь ласка, для цього створено всі умови!) Затримок з виплатою зарплати та бонусів не було, завжди все вчасно та чесно. В незрозумілих ситуаціях колеги завжди готові підтримати та допомогти)
І на останок хочу окремо сказати про душу і серце цієї компанії :)
Анна Янок — найдобріша та найщиріша з усіх людей, яких я поки зустрічала в своєму житті. Вона завжди зрозуміє та підтримає, дасть пораду, коли тобі це потрібно) Ну або маленького такого копнячка, звісно ж, коли теж потрібно!) ;)
І підсумовуючи все вищесказане: якщо ти хочеш почати всій шлях в рекрутингу, хочеш вчитись та рухатись вперед — сміливо йди сюди! І в тебе все вийде ;)

Додам, що йду з цієї компанії на наступний щабель — внутрішнім рекрутером в компанію :)

P.S. Дякую, якщо дочитали до кінця ;)