Solidgate

Київ, Варшава (Польща), Лімасол (Кіпр)

7 лютого 2023 11:57

Максим Панасенко, Front-end Developer в Solidgate

Працюю в Solidgate 1.5 року, як Front-end розробник, думаю, що якраз час поділитись враженням і залишити свій відгук 😉

— найвища цінність люди, я думаю це справедливо сказати про Solidgate, компанія всіляко допомагала і допомагає своїм працівникам із початком активної фази війни, провела маштабну роботу по евакуації і релокейту в безпечні місця, донати, збори і charity payment link — окремий пункт за який я сповнююсь гордістю, коли говорю про компанію в якій працюю, яка допомагає благодійним фондам акамулювати більше коштів
— мені подобається, що тут перш за все цінується ініціативність, з якою ідеєю я б не прийшов до будь якої команди всі відкриті до пошуку покращень і обговорень
— щодо команди, всі люди «сродної праці» як писав Григорій Савич, заряджені зробити наший продукт кращим не на 100, а на 200%, всі відкриті ділитись своїми знаннями і досвідом, але і про якісний відпочинок ніхто не забуває 🏔
— скрізь ерудовані і цікаві людей, з якими весело проводити час і просто поспілкуватись за філіжанкою кави ☕️
— компанія не має якихось бюроктатичних процесів — формулюємо задачі, проектуємо, робимо і доставляємо 🚀
— last but not the leas, компанія всіляко відтримує освітні ініціативи і зацікавлена в рості, задачі які я роблю починались від легких онбордингових до проектів «під ключ», які класно прокачують мислення програмного інженера

5-е місце в рейтингу роботодавців «81...200 спеціалістів»