Solidgate

Київ, Варшава (Польща), Лімасол (Кіпр)

26 квітня 2022 12:01

Maksym Dibrov, Business Analyst в Solid

Розпишу власні враження про компанію по наступних пунктах:
— Рекрутинг
В мене процес рекрутингу був довшим, ніж зазвичай, оскільки на початкову позицію я був за словами інтерв‘юера overqualified, а на суміжну позицію в іншому відділі зробив тестове завдання гірше, ніж мій майутній колега. Загалом процес тривав до місяця протягом якого в мене були пропозиції від інших компаній, але через цілком справедливі розповіді HR Марини про більші можливості подальшого розвитку в Solid я не поспішав з рішенням. Після співбесіди та тестового я пройшов бар-рейзинг, після якого став частиною команди. Відзначу, що на кожному з етапів в мене був фідбек з боку HR щодо майбутніх кроків та фідбеку від інтерв’юерів.
— Команда
Особисто для мене найцінніше, що є в будь-якій компанії. Навколо тебе люди, кожен з яких знаходиться на правильному місці. По-перше, кожен зі співробітників крутий спеціаліст, який може поділитись експертизою в своїй сфері. По-друге, колеги доброзичливі та завжди готові допомогти, досить тільки озвучити своє питання. Середовище максимально підходить для активного професійного та особистісного розвитку.
— Робота
Кажуть, що якщо хочеш оцінити компанію, то запитай, які останні зміни відбулися в компанії з пропозиції/прохання співробітників. В Solidgate слухають працівників та відкриті до змін як в процесах всередині компанії, так і щодо ініціатив, які стосуються культури компанії та взаємодії співробітників. Вважаєш, що процеси не оптимальні — пропонуй робоче рішення і будемо їх змінювати. Хочеш більше взаємодії з колегами з відділу — давай організуємо вам тім-білдинг або вечір настолок.
— Інші плюшки
Хоча компанія вже не є частиною Genesis, в неї залишились круті плюшки, такі як доступ до великої кількості корпоративних знижок, курсів, воркшопів та інших штук, які пришвидшують професійний розвиток та просто роблять життя приємнішим.

5-е місце в рейтингу роботодавців «81...200 спеціалістів»
Проголосував 71 співробітник