Solidgate

Київ, Варшава (Польща), Лімасол (Кіпр)

Теж хочу поділитися приємним враженням від рекрутинг процесу в компанії Solidgate. Вже через два дні після мого відгуку на вакансію Billing Operations Specialist, я отримала тестове завдання, на виконання якого мала три дні. Одразу хочу відмітити швидкість надання фідбеку! Вже за день після відправки тестового я спілкувалася з HR. Спілкування з Анною було дуже цікавим та позитивним, окрім обговорення досвіду, я одразу отримала відповіді на всі свої запитання. Після цього відбулася ще одна цікава співбесіда з BillingOps Lead Вікторією та Head of Support Андрієм. І врешті-решт, мене запросили на фінальне on-site інтерв’ю з CEO Кирилом та Head of Merchant Operations Андрієм. Було звісно ж дуже цікаво та корисно :) На наступний день я отримала бажаний офер) Тобто, якщо підрахувати, від відгуку на вакансію до оферу пройшло всього 13 днів! Тепер з нетерпінням чекаю першого робочого дня :)

Дар’є, рада отримати такий фідбек від тебе 💚
Ми теж з нетерпінням чекаємо на твій перший робочий день!

Моє враження від рекрутингу в даній компанії залишає бажати кращого, і особливо хочу поділитися своєю думкою про взаємодію з Ярославою.

Усе розпочалося з електронної пошти, де я погодився спілкуватись по вакансії. Але через певний час мені надійшов запит на з’єднання в LinkedIn з тією самою пропозицією.
Проте, незважаючи на це, отримав відповідь: «Hiring Manager уважно розглянув ваше резюме та, на жаль, за підсумком наразі не можемо перейти до наступного етапу.»

Дивно враховуючи, що мій досвід і навички чітко відповідають вимогам вакансії.

Ще більше розчарування викликає той факт, що пізніше дізнався, що мій знайомий також отримав пропозицію взаємодії від цієї компанії, і в його випадку також виникли непорозуміння та непорозумілість на початковому етапі спілкування.

Ці події переконали мене включити цю компанію до мого чорного списку компаній, на співбесіду з якими не варто витрачати час.

Євгене, вітаю!
Дякуємо за фідбек, ми цінуємо думку кандидатів, адже це допомагає нам покращувати рекрутинг процес.
Нашою метою є зробити процес найму ефективним для обох сторін, тому у нас завжди присутній етап CV review, який проводить Hiring Manager. Отримавши всі деталі від вас, я передала ваше резюме на рев’ю та після апдейту від Hiring Manager одразу повернулася до вас.
На жаль, не отримала від вас ніякого зворотного зв’язку чи додаткових запитань опісля.
Дякую, що приділили час на діалог зі мною. Щиро бажаю вам знайти компанію, де вам буде максимально комфортно та зможете досягти поставлені цілі!

Тільки почав свій перший тиждень на позиції Data Engineer.

Хочу залишити свій відгук про процес найму: скажу одразу — це було довго) Одних тільки дзвінків було 4 штуки, а ще тестове, і багато листування — відчувалось що компанія дуже ретельно підходить до вибору співробітників. Але процес не відчувався затягнутим, навпаки, кожний черговий етап дозволяв дізнатись більше про компанію, позицію та команду, і приймати більш зважене рішення, а кожне інтерв’ю було цікавою розмовою само по собі. До того ж про всі майбутні етапи мене попередили заздалегідь на інтро дзвінку, а після кожного етапу вчасно давали зворотній зв’язок.

Підсумовуючи — процес найму в Solidgate залишив виключно позитивні враження, за що велика подяка усім інтерв’юєрам, і рекрутерці Анні за супровід у цьому процесі. Якщо зацікавились вакансією — рекомендую, як мінімум дізнаєтесь щось нове ;)

Андрій, раді отримати позитивний фідбек про наш рекрутинг процес!
Та, звісно ж, тішимось, що ти тепер у нашій команді :)

на мою думку, в компанії неефективний рекрутинговий процес. відгукувалась на позицію, отримала автоматичну відповідь. через тиждень написала рекрутерка в LinkedIn із пропозицією розглянути цю ж вакансію, я відповіла зразу ж, реакції не було. потім приходить лист на пошту із тією ж пропозицією розглянути вакансію. в результаті домовилися про співбесіду, перед якою я скинула cv і портфоліо. розглянули cv лише після співбесіди і надіслали відмову. для чого були ці всі танці з бубном і абсолютно неінформативна співбесіда, яка просто забрала мій час? якщо у вас є принципові речі, через які відхиляєте кандидаток/-ів за cv, починайте з цього етапу. ну, і синхронізуйте список тих, хто подався, і тих, кому ви першими пишете.

Підтримали: Анастасія КAndrii Vozniak

Анастасіє, вітаю!
Дійсно, спілкувалися з вами в рамках першої інтро співбесіди та вирішили продовжити процес з іншими кандидатами. Фідбек ми зазвичай надаємо, ґрунтуючись не тільки на CV і портфоліо кандидата, а ще і результатах спілкування, мета якого є зрозуміти наскільки перетинаються очікування кандидата і компанії.
Дякую, що приділили час на інтро, та бажаю знайти компанію, де зможете реалізувати свої цілі.

Хочу залишити відгук про процес найму на позиції Operations Speiclist у Solidgate. Загалом моє знайомство із Solidgate почалося ще у вересні, коли мені написала Ярослава щодо позиції Billing Operations Specialist. Вже тоді наше спілкування було приємним та легким, потім мені запропонували виконати тестове завдання на цю позицію (на яке отримав позитивний фідбек), і повинен був вже розмовляти із HR, але позиція закрилась раніше запланованого часу зустрічі. Що найбільше на цій стадії сподобалось, так це те, що мене повідомили про таку ситуацію та внесли у базу. Саме по собі спілкування було щирим та приємним
Потім вже приблизно через місяць, я отримав нове повідомлення від Ярослави про відкриття нової позиції вже Operations Specilaist, мені сподобалась ця вакансія, тому я вирішив спробувати знову. Під час найму на цю позицію спілкування стало ще швидшим, оскільки вже через два дні я вже спілкувався із HRом. Спілкування із Анею було приємним, легким та взагалі без негативу. Тут мене найбільше вразило саме спілкування, під час якого покрили минуле, теперішнє і майбутнє. Фідбек щодо цієї співбесіди був майже миттєвим відповіли за 4-5 годин, що не може не дивувати. Наступним була співбесіда із Product Manager та Operations Specialist співбесіда була цікавою та продуктивною, особливо сподобались задачки в кінці самої співбесіди. Після цього отримав ще одне тестове буквально через знову ж таки 4-5 години після попередньої співбесіди. На саме тестове давали приблизно 3 дні. Після виконання тестового, я отримав запрошення вже на співбесіду із CEO, де обговорили всі питання, та після якого, я отримав довгоочікуваний офер.
Якщо брати загальне враження про процес найму в Solidgate, то це приємний процес, під час якого ти завжди можеш очікувати підтримки від HR. Всі відповіді на мої питання та повідомлення надавались достатньо швидко та розгорнуто наскільки це можливо. Також, дякую, Solidgate за можливість долучитися до крутого проєкту та їх загальну професійність!

Антон, раді отримати такий позитивний фідбек від тебе!
І дуже класно, що ти будеш частиною нашої команди 💚

Хочу поділитися своїми враженнями про мій досвід у компанії Solidgate, де я працювала понад 4 роки.

По-перше, хочу виділити можливість неймовірно швидкого професійного то персонального росту. Я перейшла від Data Analyst до Data Engineer, а потім взагалі в команду розробки, завдяки можливостям для саморозвитку та готовності менеджменту допомагати в подоланні будь-яких викликів(особливо дякую Артему Садурському за підтримку у цьому). В Solidgate я здобула досвід, який зараз є моєю перевагою та допомагає мені у різних аспектах життя та кар’єри.

Хочу відзначити, що в Solidgate неймовірно класна робоча атмосфера, де усі хоч і спрямовані на результат та на якісне виконання своїх задач, але також уміють дуже класно проводити час усі разом. Тут я здобула справжніх друзів і купу спогадів про просто неймовірні івенти.

Мені довелося попрощатися із Solidgate після вимушеного переїзду в іншу країну. Важливо зазначити, що компанія і тут виявила гнучкість і розуміння та після переїзду адаптувала мій графік так, щоб зробити робочі години більш зручними, навіть з різницею в часі в 7 годин.

Підсумовуючи усе, я можу з упевненістю сказати що Solidgate це місце, де можна розвиватися та працювати в комфортній атмосфері, де є цікаві виклики і люди, які допоможуть з ними справитися, де легко не тільки знайти професійних менторів а й зустріти близьких по духу людей. Я завжди буду згадувати час, коли я там працювала, з великим задоволенням і вдячністю за усі можливості для мого професійного і особистого росту. І, звичайно, я надалі слідкую за новинами Solid і бажаю їм успіхів!

Проходила цикл співбесід в Solidgate. Була дуже задоволена загальним процесом, комунікацією з командою, підтримкою рекрутера. Нажаль, зробила вибір прийняти офер іншої компанії, але враження залишились лише позитивними!

Підтримали: Daryna HaidaOlesia Tasyts

Христино, дякую за позитивний фідбек! Нам було приємно познайомитися з тобою, будемо раді згодом відновити спілкування 🤗
Успіхів тобі!

Спішу поділитися враженнями від процесу найму на позицію Billing Operations Specialist. На початку зі мною встановила контакт Anna Tiutiunnyk і детально описала всі особливості працевлаштування у компанії. Весь процес складається із 4 етапів: скрінінг, тестове завдання, співбесіда з Team Lead’ом і в кінці із CEO. Не можу не підмітити швидкість, з якою мені надавали фідбек: всього через годину-дві після проходження чергового етапу я вже знав його результати. Також порадували терміни проходження всіх етапів — вклалися у півтора тижня.
Однозначно сподобались відкритість і доброзичливість рекрутерок — завжди усміхнені та відкриті до будь-яких питань. Завдяки цьому не було остраху, що я щось пропустив або забув. Співбесіди проходили в тому ж дружньому дусі, вся команда налаштовувала на тільки позитивні враження.
Проговоривши більшість деталей особисто з Team Lead’ом та вищим керівництвом, розумієш, що компанія спрямована на комфортні умови в першу чергу для працівників.
Дякую, Solidgate, за професійність та можливість стати Вашою частинкою :)

Дмитро, ми теж дуже раді, що ти будеш частиною нашої команди 🤗
Дякуємо за твій фідбек!

Хочу залишити відгук на рекрутмент процес на позицію Business/System Analyst.
Якщо описати процес декількома словами, то вони будуть: швидко, професійно та доброзичливо.
Рекрутмент процес складався з чотирьох етапів: бесіда з HR фахівцем, тестове завдання, далі бесіда з лідом та іншим Business/System Analyst команди, та останнім етапом була співбесіда з CPO компанії.
На кожному етапі усі члени компанії були ввічливими, доброзичливими та професійними. З ними було дуже легко спілкуватись. Питання були максимально адекватними та пов’язаними з вакансією, не було питань типу: «а пройди двогодинний тест, щоб дізнатись який ти хліб» чи «ким ти себе бачиш через 25 років?». Зворотній зв’язок після кожного етапу був швидким та розгорнутим. Було приємно, що ПО та БА команди далі розгорнутий відгук по тестовому завданню.
Компанія цінує час кандидатів та ставиться до них з повагою.
Окремо хочу виділити HR фахівця Марину, Sr. Business & Operations Recruiter, котра допомогла пройти мені через усі чотири етапи та зараз допомогає з онбордингом. Вона завжди привітна, завжди на зв’язку та завжди допоможе, якщо виникають будь-які питання. Дякую Вам, Марино, Ви чудовий фахівець та дуже кльово презентуєте компанію, з Вами хочеться працювати :)

Олександро, дякуємо за теплі слова 🤗
Раді, що ти долучилася до нашої команди!

Відгук для тих, кого зацікавили вакансії в Sales команді. На вакансіях присутня помітка, що можна працювати віддалено — але насправді у хайрінг менеджера в фокусі кандидати, які працюватимуть з офісу. Шкода, що я це дізнався уже після виконання об’ємного тестового завдання та тривалого очікування, поки менеджер повернеться з фідбеком. І так, це був не єдиний раз, коли рекрутер чи менеджер не повертались з відповіддю в обіцяний час, тому будьте готові проактивно фоллов-апити зі свого боку. Сподіваюсь, що ця інформація зекономить вам час.

Підтримали: Yaroslav Zakharchuk

Андрій, вітаю!
Дякую за фідбек, це для нас цінно.
Ми намагаємося будувати максимально прозорий та оперативний процес найму. У вашому випадку, я знаю, що ми трохи затягували процес через дуже високу навантаженість Хайрінг Менеджера. Через це наш Хайрінг Менеджер сам вам написав листа 11 вересня, де обґрунтував, чому ми не готові з вами продовжити процес та попросив вибачення за затримку. На жаль, іноді надвелика операційна завантаження впливає на нашу швидкість.
Щодо роботи з офісу — це не основна наша вимога, ми співпрацюємо з людьми у віддаленому форматі. Загалом в компанії дійсно office-first підхід, можливо саме це твердження ви інтерпретували, як вимогу.
Андрій, ще раз дякую, що приділили час на спілкування з нами, та щиро бажаю знайти компанію, де зможете реалізувати свої цілі.

Хочу поділитися своїми враженнями від процесу найму на вакансію Customer Support Agent в компанію Solidgate. Для мене цей процес складався з чотирьох етапів: тестове завдання, скринінг інтерв’ю, співбесіда, та фінальна розмова з CEO.
Від самого початку комунікації з Мариною, Sr. Business & Operations Recruiter, я відчула уважність до себе, як до кандидата. Я була приємно вражена оперативністю та якістю наданих відповідей. Щиро дякую Марині за приємне спілкування та швидкі фідбеки.
Кожний наступний етап найму також проходив оперативно і підтверджував мої враження, що компанія приділяє велику увагу цінностям та інтересам співробітників.
Я щаслива, що стала частиною команди та дякую Solidgate за цю можливість! 😊

Підтримали: Anna TiutiunnykMaryna Postrygan

Привіт 😊
Дякую за відгук — це дуже цінно. І ми щасливі, що ти в нашій команді!

Хочу також поділитись враженнями щодо процесу хайрінгу в компанію. На мою думку те, яким чином компанія наймає — це величезний показник того, який рівень професіоналізму й компетентності в компанії загалом.

Я співбесідувався на позицію Фронтенд-розробника, і хочу сказати, що це був один із найзмістовніших процесінгів, які я коли-небудь проходив.

Протягом усіх етапів, HR-команда (Аня і Ярослава — привіт вам)) була на зв’язку, і максимально оперативно інформувала мене про статуси і фідбеки. Жодного разу не було потреби навіть задуматись про те, щоб пінгувати когось і нагадувати про себе. На першому інтерв’ю Аня настільки детально описала компанію, процеси, подальші кроки і т.п., що мені аж було ніяково від того, що в мене не залишилось питань, які можна було б задати :) Також відмічу, що все було дуже професійно, без усіляких дивних питань на кшталт «Назви свої слабкі сторони», чи «Ким бачиш себе через 100 років?».

Наступним етапом була технічна співбесіда з тех-лідом команди, в яку я процесився — Нікітою. І тут теж було все на найвищому рівні. Це була досить довга і змістовна бесіда стосовно мого досвіду та скілів. Відчувалось, що інтерв’ювер дійсно конкретно знає, що саме він хоче знайти і бачити у кандидаті, і запитання були відповідні. Також відмічу, що все це було максимально НЕстресово і комфортно, що, в свою чергу, давало змогу мені краще проявити себе.

Далі було тестове завдання — досить адекватне і цікаве (складалось з кількох частин — теоретичних і практичних). На ньому особливо зупинятись не буду.

А фінальним етапом було інтерв’ю із head of engineering — Максом. Це також була досить змістовна бесіда стосовно компанії, мого бачення розробки, моїх цілей, бачення мого розвитку тощо. Не було жодних «запитань заради запитань». Максимально відчувався професіоналізм і розуміння того, що це дійсно бесіда, яка допомагає компанії і кандидату зрозуміти, наскільки бачення і цінності підходять одне одному.

Також дуже крутим моментом (особисто для мене, так як раніше я з таким не стикався) був фінальний дзвінок з Нікітою і Максом, де мені особисто повідомили про офер та обговорили ще деякі деталі. Це свідчить про повагу до кандидата та про дуже хороший рівень корпоративної культури в компанії.

Зараз я вже з нетерпінням очікую свого першого робочого дня, і впевнений, що через деякий час напишу такий же хороший відгук вже не про хайрінг, а про сам процес роботи в компанії, коли переконаюсь в цьому на власному досвіді)

Віталій, радіємо, що процес хайрінгу для тебе був комфортним та залишив позитивне враження!
Вже чекаємо на твій перший робочий день 😉

Вітаю :) Оскільки сама ціную відгуки, то ділюся своїм досвідом щодо процесу найму на посаду Technical writer у Solidgate. Так склалося, що шлях до офера пройшов у п’ять етапів, а саме скринінг, тестове, та три бесіди.
Враження від взаємодії з усіма солідґейтчанами на всіх етапах тільки позитивні.
Від самого початку комунікації з Мариною, Sr. Business & Operations Recruiter, я приємно вражена своєчасністю взаємодій, їх конструктивністю та якістю. Мені були надані не тільки чіткі відповіді на питання, а і вся необхідна інформація на кожному етапі. Тож дуже вдячна Марині за швидкі фідбеки, інформування про наступні кроки та настільки легке й приємне спілкування.
Щодо бесід з інтерв’юерами, то вони були максимально професійними та продуктивними, але при цьому комфортні та захоплюючі. Під час спілкування, ти повноцінно інтегруєшся у розмову, отримуєш розгорнуті відповіді на свої питання й абсолютно доречні та цікаві запитання у відповідь. Кожного разу після співбесіди усвідомлення плідно та круто проведеного часу. Також є чітке відчуття і розуміння наскільки компанія та її представники небайдужі до того, що роблять та як вони це роблять. Таке ставлення викликає повагу і надихає. Тішуся, що стала частиною команди та дуже вдячна за досвід! :)

Таню, дякую за відгук! Чудово, що маєш такі враження 😊

Безмежно рада, що вдалося стати частиною команди Solidgate, тому залюбки поділюся враженнями для тих, хто ще тільки на шляху до роботи мрії!
Відразу варто наголосити, що комунікація з самого першого повідомлення від Yaroslava Dobrenka була супер приємною і змістовною. Усі заплановані інтерв’ю та фідбеки відбувались вчасно, в обіцяні терміни. Це цінно.

Круто, що на сторінці в інтсаграмі компанії чітко описані всі етапи та можливі варіації найму.
У моєму випадку хронологія була така:
1 — онлайн зустріч з Anna Tiutiunnyk, яка настільки детально описала усі можливі нюанси подальшої роботи і суті вакансії, що я отримала відповідь на всі питання, які планувала задати в кінці))
2 — тестове завдання, оховлювало великий спектр навичків, необхідних для роботи
3 — очна зустріч з PMом Андрієм та операційною спеціалісткою Ольою. Не можу не сказати, що зустріч була позитивною, а Андрій та Оля залишили тільки найкращі враження від спілкування.
4 — очна зустріч із СЕО, Кирилом Тарнопольським. Було дуже цікаво поспілкуватися з людиною, у якої такий великий досвід в фінтех індустрії і таке класне бачення того, як може працювати колектив.

Протягом всіх етапів інтерв’ю Yaroslava Dobrenka завжди тримала в курсі та підтримувала) На даний момент проходжу онбординг, де постійно на зв’язку Anna Tiutiunnyk) Як і все з того, що я бачила в Solidgate, онбординг супер налагоджений: є матеріали, які допоможуть швидше адаптуватись в робочих процесах, гайди по першому робочому дню і таке інше.

Підсумовуючи, враження зашкалюють. Люди в компанії надихають своєю відданістю тому, чим займаються, і, звісно, професіоналізмом.

Я щиро вірю, що треба мріяти і своїм мріям не зраджувати, тоді життя відкриває нові можливості. Усім бажаю удачі)

Елісо, ми радіємо, що у тебе залишились приємні враження після спілкування з нами. Віримо, що ти станеш потужним доповненням команди 💚

Хочу поділитися своїми враженнями від процесу найму в Solidgate на посаду Billing Operations Specialist. Сам процес складався з чотирьох етапів, які супроводжувала Anna Tiutiunnyk. Від кожного кроку у мене залишалися виключно позитивні емоції про компанію та людей, що там працюють. Усі інтерв’ю проходили цікаво та конструктивно. Через кожен етап я отримувала швидкий фідбек.

Під час візитів до офісу компанії, я відчувала дружню атмосферу, що налаштовує на ефективну командну роботу.

Загалом, процес найму в Solidgate був швидким та дозволив мені відчути, що компанія справді цінує кандидатів та надає можливість розвиватися!

Софіє, дякуємо тобі за відгук!
Тішимось, що від спілкування з нашою командою залишись лиш позитивні враження 💚

Буду радий поділитись своїм досвідом проходження відбору на посаду Billing Operations Specialist у компанії Solidgate. Процес найму включав чотири етапи: скринінг, бесіду з Team Lead’ом, виконання тестового завдання та розмову з CEO. Кожен етап був організований добре та проходив системно, що дало мені змогу відчути, що компанія Solidgate дійсно цінує своїх кандидатів і прагне залучити найкращих для своєї команди. Представники компанії були готові детально відповідати на мої питання та надавати всю необхідну інформацію. Особливо хочу відзначити роботу Анни. Вона приємно вразила мене швидким наданням фідбеку, а під час скринінгу детально розповіла про компанію, структуру питань була зрозумілою та логічною. З нетерпінням очікую на можливість приєднатись до команди Solidgate та розпочати роботу на обраній посаді :)

Микита, дякую тобі за фідбек!
Навзаєм дуже чекаємо на твій перший робочий день 🤗

Цікаве інтервью на позицію Senior Java Engineer, враження виключно позитивні) Відчувається професіоналізм команд HR і технічних спеціалістів з якими хочеться працювати разом.

Привіт, Юрій!
Дякуємо тобі за позитивну оцінку рекрутинг процесу 🙌🏻
Були раді познайомитись та сподіваємось, ще буде нагода поспілкуватись.
Успіхів!

Хочу поділитися досвідом співбесіди в компанії Solidgate та як співбесіда на позицію business analyst перетворилася для мене на можливість стати Product Owner. Весь процес зайняв п’ять етапів, і кожен з них пройшов в дружній та професійній атмосфері.

Знайомство з рекрутером було першим кроком, і відразу ж відчувся її інтерес до моєї кар’єри та цілей. Вона детально пояснила вимоги посади та відповіла на всі мої запитання щодо компанії та процесу найму.

Технічна частина була дуже цікаво та дала мені можливість продемонструвати свої знання та вміння, а також зрозуміти, наскільки відповідає посада моїм інтересам.

Тестове завдання допомогло краще зрозуміти, що від мене очікують, а також була чудова можливість проявити свою креативність та аналітичні здібності.

Розмова з CPO була вельми пізнавальною. Це дозволило мені краще зрозуміти стратегічні цілі компанії та її бачення розвитку продукту. Це також підкреслило, наскільки компанія цінує внутрішній розвиток та кар’єрні можливості своїх співробітників. Бо саме на цьому етапі мені запропонували спробувати себе в ролі Product owner та пройти співбесіду на цю позицію.

Накінець, спілкування з co-founder підтвердило мої враження про компанію як місце, де ставлять людей на перше місце.

Перший тиждень в компанії був насиченими на нові знайомства та знання. Команда була дружньою та гостинною, і всі допомагали у тому, щоб я міг влитися в робочій процес.

Дякую всім, хто брав участь у процесі моєї співбесіди та прийнятті рішення щодо мого прийому на роботу. Ваш професіоналізм та відкритість зробили цей досвід дуже приємним. Я радо рекомендую компанію Solidgate як місце, де можна реалізувати свої професійні амбіції та долучитися до чудової команди професіоналів.

Сергій, дякуємо за відгук! Це дуже цінно дня нашої команди.
Наші враження від знайомства з тобою взаємні.
Дуже тішимось, що ти тепер з нами у команді! Вперед до спільних перемог!

Мені пощастило працювати у Solidgate вже 2 роки, думаю давно пора поділитись відгуком)

Компанія уважно ставиться до процесу найму, який складався з декількох етапів: тестове завдання, спілкування з рекрутером, спілкування з тімлідом команди та бар-рейзингу.
Увесь процес пройшов швидко і цікаво, комунікація була доброзичлива і відкрита.
Дякую рекрутеру Тані, яка на усіх етапах була на зв’язку, роз‘яснювала усі деталі і супроводжувала швидким і розгорнутим фідбеком.

Загалом, хочу відзначити атмосферу турботи в компанії, ще з перших етапів співбесіди і онбордингу потрапляєш у коло друзів і однодумців, націлених на один спільний результат.

А те що, компанія робить для працівників від початку активної фази війни неможливо переоцінити. З початку повномасштабного вторгнення компанія вивезла в безпечне місце і надала житло команді з сім’ями, а також надала допомогу співробітникам, що виїхали за кордон.

У надскладний період блекауту в Києві цієї зими, компанія знову потурбувалась і вивезла усю команду з сім’ями на новорічний «workation» до Буковелю.

Компанія постійно зростає, розвивається, в ній поліпшуються процеси. Більше того, Solidgate створює продукт яким пишаєшся — допомагає Благодійним Фондам отримувати донати та не бере за це комісії. Постійними зборами компанія донатить на ЗСУ великим Благодійним Фондам, а кожен внесок від працівників подвоює.

А, що може бути краще ніж не просто спостерігати за постійним розвитком компанії, отримувати цікаві завдання, а ще й зростати при цьому як спеціаліст. В компанії завжди підтримують твій розвиток, постійно проводять обмін знанням, надихають, мотивують і допомагають зростати як спеціалісту. В цьому році навіть організували експрес курс по автоматизації для тестувальників.

Дякую Solidgate за все що ви робите, ви неймовірно круті, я рада бути частиною цілеспрямованої та кваліфікованої команди!

А усім потенційним колегам легкого онбордингу!

Катю, дякую тобі велике за відгук та такі теплі слова💛
Раді, що ти з нами!

Хотілося б поділитися враженнями від процесу найму в компанії Solidgate. Сам процес відбувався дуже швидко та професійно, Анна завжди була на зв’язку, оперативно давала фідбеки.
Етапи найму, які я проходила, були цікавими та логічно вписувалися в контекст відбору на позицію. Також завдяки розлогим фідбекам є можливість зробити для себе ґрунтовні висновки та визначити вектори подальшого розвитку.

Маргарито, привіт!
Дуже раді, що спілкування з нами залишило позитивне враження 🙌🏻
Дякуємо тобі за фідбек :)

Хотілося б поділитись із Доу-ком’юніті своїм позитивним враженням від хайрінг процесу до компанії Solidgate.

1. Було дуже приємно спілкуватися з усіма членами команди під час співбесід та інших етапів відбору. Відчувалося, що компанія дійсно зацікавлена в своїх кандидатах та ретельно розглядає всіх претендентів.
2. Комунікація на принципіально новому рівні, фідбеки, уточнення, все-все відбувається дуже швидко, чітко і зрозуміло. Коротше, дуже круто!
3. Під час візиту до компанії мені було приємно бачити, як колектив спілкується та співпрацює між собою офлайн у дуже атмосферному офісі, що досить незвично було ще з ковідних часів. Дуже сумував за саме таким вайбом.
4. Вражає професіоналізм усіх колег з якими довелось вести комунікацію.

Загалом, пишаюсь тим, що мені вдалось пройти інтерв’ю і, також, сподіваюсь на довгу та продуктивну співпрацю в компанії.

Влад, навзаєм сподіваємось на тривалу та продуктивну співпрацю!
Дякуємо тобі за відгук 💚

Усім привіт від новоприбулої солідґейчанки :) Тішуся, що вдалося пройти доволі складний і багатоетапний відбір (розмова з рекрутеркою, співбесіда, тестове завдання, фінальна співбесіда за участі СЕО) на позицію інтеграційного менеджера.
Ще на початковому етапі комунікації з компанією склалося враження, що тут працюють по-справжньому віддані своїй справі люди. Потенційний кандидат сюди, як на мене, має не тільки хотіти розвиватися, а і робити чіткі кроки задля цього. Окреме дякую пані Марині Постригань за ініціативність, прозорість комунікації та підтримку на кожному етапі відбору. Сподіваюся, мій подальший шлях у світі фінтеху приведе до позитивних результатів.

P.S. Офіс Solidgate один із найкращих, що можна побачити за життя :)

Оксано, привіт)
А я тішуся, що маєш такі враження по рекрутинг процесу 🤗
І ми раді співпраці!

Насправді рідко пишу відгуки, але хочу розповісти про процес співбесід та як операційно все відбувалось.
Однозначно хочу подякувати Anna Tiutiunnyk яка написала мені та запропонувала розглянути вакансію на Java/Kotlin, увесь процес був у дуже професійному форматі та усі питання/відповіді відбувалися швидко, навіть у не робочий час ).
Були кілька етапів співбесід, усі пройшли на професійному рівні та сам процес спілкування із командою дуже сподобався, стосовно фідбеків — взагалі робились майже у той самий день, таке рідко зустрінеш, одразу видно ставлення людей до своєї роботи 💪

Дмитро, дякуємо тобі за відгук!
Рада, що спілкування з нами залишило лиш позитивне враження 🤗

Хочу поділитись враженнями від процесу найму на позицію Billing Operations Specialist. У LinkedIn мені написала Talent Acquisition Specialist Анна з пропозицією розглянути вакансію, після чого швидко та зрозуміло дала відповіді на поставлені запитання та запросила на співбесіду. Дуже сподобався швидкий фідбек, завдяки чому 4 етапи відбору зайняли всього тиждень. З кожної співбесіди виходила сповнена сил та енергії, адже усі вони проходили просто як невимушена розмова, час летів непомітно. Окремо дякую Анні за те, що була на зв’язку навіть у вихідні. Рада стати частинкою компанії та не можу дочекатись першого робочого дня :)

Софіє, ми теж з нетерпінням чекаємо на твій перший робочий день 🤗
Дякуємо за теплі слова!

Всім привіт:)
Хотіла б розказати про процес співбесід в Солідгейті.
Перш за все, хочу сказати величезне дякую рекрутеру Марині з якою ми пройшли весь шлях, адже завдяки їй все було дуже швидко та процес був дуже спокійним та з постійним фідбеком❤️‍🔥
Було кілька етапів проходження співбесіди, спочатку виконання тестового, далі співбесіда з рекрутером, після цього з керівником команди та останнє з CEO та керівником відділу.
На кожному етапі я відчувала себе в комфортній обстановці, все було спокійно, і одразу після співбесіди одразу отримувала фідбек.

Після прийняття оферу та протягом усього періоду онбордингу я бачу, що компанія надає мені велику підтримку та допомогу у процесі моєї адаптації.
Я щаслива бути частинкою цієї неймовірної команди і переконана, що це саме те місце, де я зможу досягти своїх цілей💚

Привіт! А ми також раді нашій співпраці 💚
І дякую за відгук.

Я хотів би поділитися своїм досвідом проходження співбесіди на позицію Operations Specialist. Після відгуку на вакансію, в той же день, зі мною зв’язалася Talent Acquisition Specialist Анна. Процес найму складався з 4-х частин: спілкування з рекрутером, тестове завдання, спілкування з тімлідом команди та фінальне інтерв’ю з СЕО компанії.
Одразу хочу відмітити швидкість фідбеків. Анна поверталася в найкоротші терміни на всіх етапах, здавалося, що вона завжди в мережі. Кожен етап був насичений цікавими та відкритими людьми, які дійсно розуміють, якого кандидата вони хочуть бачити в своїй команді.
Дуже радий бути частиною Solidgate!

Сашко, навзаєм раді, що ти з нами! Дякуємо за твій відгук :)

Хочу поділитись досвідом проходження співбесіди на позицію Operations Specialist😉

Одного дня зі мною зв’язалась Talent Acquisition Specialist Анна і запропонувала ознайомитись із вакансією. Уся розмова проходила в дуже спокійному темпі, мене не підганяли, не тиснули тим, що це дуже «гаряча» вакансія, як це було в деяких інших компаніях.

Сам процес найму складався з 4-х частин. Спілкування з рекрутером, тестове завдання, спілкування з тімлідом команди та фінальне інтерв’ю з СЕО компанії.

Особливо сподобався підхід до інтерв’ю з тімлідом та СЕО. Задачі на логіку, на просторове мислення, стресостійкість та інше було вкладене в невимушену бесіду.

Стосовно самої роботи, проходити onboarding завжди важко, а для мене — це взагалі перший досвід роботи. Але пишучи цей відгук після першого тижня в офісі, можу сказати, що було складно, але при цьому максимально цікаво.

Сергій, привіт!
Дякуємо тобі за приємні слова й тішимось, що ти з нами :)
Переконані, що наша співпраця буде довготривалою й наповненою цікавими викликами!

Служу в ЗСУ тому дана комранія запропонувати щось не може,але намагалась.Якось так.Можливо не бере ЗСУшників.Зважайте на це.

Роман, доброго вечора. Неочікувано було прочитати від вас даний відгук, оскільки в нас навіть не було розмови. Наше спілкування обмежилося тим, що ви відкрили на djinni свої контакти (а від так резюме), і коли ми ознайомилися із вашим досвідом та зрозуміли, що наша вакансія не є релевантною для вас — одразу я вас повідомила, що не можемо розглянути на цю роль. Ви мені нічого не відповіли.
А тим більше, згадок про ЗСУ ні з вашого, ні з нашого боку — не було.

Хотів би поділитись своїм досвідом проходження рекрутмент процесу в компанію.
В мене було декілька етапів співбесід і всі вони пройшли цікаво, з людьми, які дійсно зацікавлені в своєму продукті і мають розуміння як будувати команду та чого хочуть досягнути.
Весь час мав супровід рекрутера Анни, яка швидко відповідала на будь-які питання, здавалось, що вона онлайн 24/7, саме ж спілкування було приємним і легким. Так тримати, Solidgate)

Привіт, Петро!
Вдячні тобі за такі теплі слова й безмежно раді, що спілкування з нами залишило виключно позитивне враження :)

Хочу поділитись своїм досвідом проходження співбесід в компанії Solidgate.

Перш за все, я дуже вдячна HR Марині, яка супроводжувала мене підтримкою на всіх етапах, швидким фідбеком, та чіткими роз‘ясненнями усіх деталей. Саме тому я задоволена процесом рекрутингу на всі 100%, оскільки завжди швидко і чітко отримувала фідбек та інструкції щодо подальших дій.

На самих співбесідах я відчувала себе в комфортній та дружелюбній атмосфері професіоналів своєї справи, що й зацікавлювало мене в цій компанії ще більше. Відчувалось, що ці люди турбуються про успіх та розвиток продукту, так само як і про своїх працівників. Після прийняття офферу, мої відчуття лише підтвердились, бо компанія забезпечує працівників не лише всім необхідним для роботи, а й пропонує безліч приємних бонусів.

Наразі я вже почала свій шлях в компанії на позиції Customer Success & Support Manager і бачу перед собою багато перспектив в Solidgate. Процес онбоардингу максимально захоплюючий, цікавий і з постійною підтримкою колег.

Я дуже рада стати частиною такої потужної та цілеспрямованої команди і бажаю всім потенційним солідгейчанам легкого рекрутингу та швидкого онбоардингу!

Працюю у компанїї 6 місяць на позиціїї Senior Golang Developer. Від першої розмови з рекрутеркою Дариною, до сьогодні дуже задоволений процесами в компанії. Сфера фінтеху для мене нова, та дуже цікава. В Solidgate є дуже багато технічних та продуктових викликів які дозволяють розвиватись розробнику. Компанія, динамічно розвивається та ставить перед собою дуже амбітні цілі.

Процес найму пройшов дуже швидко та невимушенно. Весь процесс найму заняв близько 5 днів, від перошого повідомлення до оферу. Кожен етап найму був дуже дуже цікавий. Технічне інтервю було більш схоже на зустріч з однодумцями де ми обговорювали свій досвід, та спілкувались про технології ніж на типову співбесіду де необхідно відповідати на шаблонні питання. Також сподобалась розмова з СЕО та СРО на якій мені детально розповіли про подальший розвиток продукту, про плани та амбіціїї компанії.

Випробовувальний термін в компанії пройшов швидко. Мені дуже сподобалась мотивація команди, та бажання допомоги один одному. На кожне запитання по задачам я отримував чітку та розгорнуту відповідь від колег. Команди слідкують за актуальністю документацій, що дозволяє вирішувати проблеми без залучення додаткових ресурсів.

Команда слідкує за оновленніями технологічного стеку з яким працює. Та своєчасно переїзжає на останні версії сервісів, бібліотек та застосунків. Нові сервіси в копаніїї пишуться згідно зі стандартів з використанням останніх змін в індустрії. На міграцію старих сервісів закладється час та ресурси. Питання актуалізації та покращення кодової бази продукту завжди «на часі». Компанія ставить за мету «зробити краще» вище ніж «працює не чіпай». Дуже цінується ініціативнисть співробітників. Колеги діляться між собою новинами та інформаційними ресурсами які здаються їм цікавими. Також є дуже багато інформаціїї щодо поточного стану індустріїї яка допомогає тримати руку на пульсі та поглибитись у світ фінтеху.

Також дуже приємною частиною став переїзд в Буковель на час перебоїв зі світлом. Як віддаленому співробітнику для мене це був шанс не тільки мати можливість працювати без труднощів, а й можливість зустрітись з командою.

Компанія дуже багато часу приділяє розвитку співробітників та веде цікаві, пізнавальні блоги у соціальних мережах. Канал Solidні ворота t.me/solidgate_community в якому цікаво написано про фінтех простими словами. Інстаграм www.instagram.com/...​_tech/?igshid=YmMyMTA2M2Y в якому зібрані новини компанії та цікві статті (включно з моєю ) .

Мені подобається працювати в компанії Solidgate. Це компанія з дуже цікавим продуктом, сильною командую та великими амбіцями.

Знаходився у пошуку роботи. Пише мені у лінкед-ін Anastasiia Nerubenko.

Привіт, Ілля!

У Solidgate ми створюємо надсучасний фінтех-продукт, який допомагає бізнесам приймати платежі легко й швидко. Вважаємо, що жодна компанія не повинна мати проблеми з проведенням платежів, тому ми робимо їх легкими.

Буду рада знайомству! 😉

Це звісно цікаво, але як на мене шаблон підібрано недоречно. Скоріш за все там мав би бути опис вакансії, заради якої Анастасія мені й написала.
З другої спроби, отримую шаблонний лист, у якому я все ж отримав позитивну відповідь про наявність підходящої вакансії у цієї компанії для мене.
Проте, доволі швидко пані ресерчер відмовила мені в подальшому спілкуванні. На запитання, чим це мотивовано, отримав у відповідь:

Ми більш зосереджуємось на кандидатах з продуктових компаній та маємо дещо нижчий бюджет на цю позицію.

Не дивлячись на те, що половина мого досвіду отримана саме у продуктових компаніях, а інша — в найбільших аутсорс компаніях країни.

По-перше, якби у мене все ж не було досвіду «продуктових компаній» — звучить основна причина відмови вкрай дивно.

По-друге, з приводу суми — я запитав скільки компанія готова платити. Отримав типове ухиляння:

В нас немає як таких меж, ми завжди орієнтуємося на три речі: на ринок, на досвід кандидата та його побажання)
А які ви маєте побажання по оплаті?

В такому разі я назвав свою суму. Запитали «чому стільки?», — сказав що «згідно статистики на Джин, ринкова зарплатня саме така». Одразу після цього обговорення й отримав негативну відповідь. Без торгів та зустрічних пропозицій.

По-третє, зауваження з приводу швидкості відповідей. Цей діалог зайняв цілих 10 днів. На кожне моє повідомлення Анастасія відповідала на наступний робочий день. Не схоже що компанія зацікавлена в пошуку кандидатів на відкриту позицію.

Загалом, як раніше у відгуках до цієї компанії, бачу зберігання тенденції непрозорого найму. Про що вже писали Yuliia Kyzym та Татьяна Шугаева.

Мене особисто зачепило. Тому лишаю цей відгук.

Ілля, вітаю!
Дякую за фідбек, адже він допомагає нам покращувати процес.
Ми намагаємося будувати максимально прозорий процес найму, тому ключові моменти зʼясовуємо ще перед інтервʼю аби не гаяти нічий час. В даному випадку, основним критерієм, по якому ми не зійшлися, став бюджет. Як я і вказала у своєму повідомленні, ми при його формуванні орієнтуємось на ринок і, на жаль, сума, яку ви назвали, виявилась значно вищою за ринкову.
Ще раз дякую, що приділили час на спілкування по нашій вакансії та щиро бажаю знайти компанію, де зможете реалізувати свої цілі. Бережіть себе!

Працюю в Solidgate 1.5 року, як Front-end розробник, думаю, що якраз час поділитись враженням і залишити свій відгук 😉

— найвища цінність люди, я думаю це справедливо сказати про Solidgate, компанія всіляко допомагала і допомагає своїм працівникам із початком активної фази війни, провела маштабну роботу по евакуації і релокейту в безпечні місця, донати, збори і charity payment link — окремий пункт за який я сповнююсь гордістю, коли говорю про компанію в якій працюю, яка допомагає благодійним фондам акамулювати більше коштів
— мені подобається, що тут перш за все цінується ініціативність, з якою ідеєю я б не прийшов до будь якої команди всі відкриті до пошуку покращень і обговорень
— щодо команди, всі люди «сродної праці» як писав Григорій Савич, заряджені зробити наший продукт кращим не на 100, а на 200%, всі відкриті ділитись своїми знаннями і досвідом, але і про якісний відпочинок ніхто не забуває 🏔
— скрізь ерудовані і цікаві людей, з якими весело проводити час і просто поспілкуватись за філіжанкою кави ☕️
— компанія не має якихось бюроктатичних процесів — формулюємо задачі, проектуємо, робимо і доставляємо 🚀
— last but not the leas, компанія всіляко відтримує освітні ініціативи і зацікавлена в рості, задачі які я роблю починались від легких онбордингових до проектів «під ключ», які класно прокачують мислення програмного інженера

Працюю в Solidgate майже рік на позиції Product manager, тому вже можу залишити повноцінний відгук щодо компанії
Найм:
— на всіх етапах мала супровід від Maryna Postrygan (все було досить чітко організовано, завжди отримувала розгорнутий фідбек «голосом» та емейлом).
— окремо хочу підкреслити дуже ва
— маю досить великий досвіт спібесід як у ролі інтервʼюера, так і ролу кандидата. тому можу сказати, що 2 технічні інтервʼю, які проходила на посаду РМ, насправді найцікавіші у моєму досвіді. По тому, які питання задавали, розуміла високий рівень знань доменної області у команді.
— мій вихід на роботу припав на початок березня 2022, дещо переживала. Але команда Solidgate виконала всі свої забовʼязання щодо оферу. дякую за підтримку у самі складні часи.
команда:
— тут все просто, команда — one love. професіонали, в чомусь експерементатори, люди, які не бояться змін, самовдосконалень та налаштування нових процессів.
робота:
— багато цікавих задач і проектів
— відсутність монотонності
— команнія зацікавлена і надає можливість розвитку для співробітників.

Згодна з відгуком Тетяни, все те ж саме, отримала я! Я також маю досвід в фінтех компаніі, але рекрутера це чогось не влаштувало, далі ігнор від Анни. Хочеться подивитися на ідеального кандидата, який з вами метчиться) Дійсно, далі спілкуватися, і тим паче працювати в цій компанії немає ніякого бажання, але маю бажання, щоб рекрутери ставилися трошки чесно та справедливо до кандидатів! Бажаю вам ідеальних метчів з кандидатами

Проходила всі етапи відбору в цій компанії і мушу зазначити, що всі етапи залишили виключно приємні враження та продемонстрували професійність та якісний підхід до вибору свого майбутнього колеги. Особливо приємне враження справила Анна, яка завжи тримала руку на пульсі та вела по процесу. ЇЇ професіоналізм та приємна комунікація, можуть бути прикладом для багатьох рекрутерів. Буду рада, якщо в майбутньому наші шляхи із компанією Solidgate перетнуться знову. Бажаю успіху та процвітання компанії і завжди знаходити свого perfect teammate!

Для мене це перший випадок написання такого відгуку, але ж залишився такий осад, що промовчати я не можу.

Власне кажучи, хотіла б поділитись враженням від процесу та спілкування с рекрутером даної компанії.

Я побачила актуальну вакансію Talent Acquisition Specialist, на доу, відгукнулась на неї, додала CV та кавер летер, але ніякої відповіді я не отримала.
Далі вакансія знову оновлювалась, не один раз, а через те, що я потрапила під скорочення, через війну, то пошук роботи для мене був дійсно важливим та актуальним питанням, тому я знайшла рекрутера даної компанії та вирішила написати на пряму, бо, можливо, загубився мій відгук і тд.

Написала я Maryna Postrygan, вона мені порекомендувала звернутись до Anna Tiutiunnyk, з посилом, що саме вона займається цією позицією.
Без проблем, я написала.
На що отримую ось таку відповідь:

«Дійсно, пам’ятаю ваше резюме просто 😊
Наразі, на жаль, не готові продовжити спілкування по цій позиції. Оскільки ми переважно розглядаємо кандидатів з продуктових та фінтех компаній 🙏
Буду рада залишитися на зв’язку та якщо щось зміниться — за мить напишу вам!
А поки бажаю мирного вечора та, до речі, спокійних свят)»

Але ж, якщо подивитись моє CV та досвід в 6 років, то там все це можна побачити, що я маю досвід з тим, про що пише Анна. Вибачте за тавтологію.

Я у ввічливій формі пояснюю, що маю такий досвід і тд.
На що далі отримую ось таку відповідь:

«Звісно, я розумію та не сумніваюсь у ваших навичках 😊
Однак, ми завжди прагнемо знайти людину, із якою в нас метч від початку спілкування й до офферу, а далі — на роки співпраці 🙏
Саме тому орієнтуємось на певні критерії, аби наймати тих, з ким дійсно зможемо і далі будувати складний продукт та йти в одному напрямку. Поки що, на жаль, ми не готові запропонувати рухатися по цій позиції. Та я буду рада поспілкуватися у майбутньому, якщо в нас щось зміниться.
Щиро бажаю вам знайти свою компанію, аби можна було розвиватися й багато-багато наймати 💪».

ПРО ЩО ЙДЕ МОВА? ПРО ЯКИЙ МЕТЧ?
Я вперше маю досвід спілкування з даною компанією, я не «джоб хоппер», я маю гарні рекомендації, в лінку, в тому числі, я шукаю роботу, бо в країні війна і це нормально, що я проявляю проактивність та вирішила написати напряму, бо це питання для мене є дійсно актуальним, я не просто вирішила «походити» по співбесідах.

На це повідомлення я відповіла наступне:
«Відверто кажучи, я не розумію посил, щиро не розумію.Що саме не так? 🥺
Я маю досвід роботи в продукті не один рік і тд.
Стосовно метча — також не розумію, якщо перечитати переписку, що не так.
Тобто, на мою думку, відмова виглядає шаблонною, тому що не розумію прозорості саме стосовно моєї кандидатури.»

НА ЩО, ОТРИМУЮ НАСТУПНЕ:
«Тетяно, ми наразі маємо декілька кандидатів, з якими, на нашу думку, повністю метчимося один з одним 🙏
Поки що не готові запропонувати спілкуватися далі по цій позиції. Але, як я вже й писала, у разі будь-яких змін — я вас повідомлю!»

Мені прикро, що спілкування зі мною залишило осад, однак моя інформація з самого початку не змінювалась. Як і писала вище, ми маємо певні критерії, на які орієнтуємось при відборі, та наразі маємо кандидатів, які відповідають їм.
Буду рада, якщо зможемо залишитися на зв’язку 🙏

Далі, через місяць, вакансія все також поститься, по новій, я попросила дати мені контакт ліда, Анна мені його написала та видалила мене з контактів у лінкедині.

Лід запит не прийняла.
Анна та Марина на повідомлення більше не відповідали.

Звичайно, у мене вже немає ніякого бажання працювати в такій компанії.
Але ж, хочеться справедливості, прозорості та нормального ставлення до кандидата.

Тетяно, добрий день)
Дякую, що поділилися своїми думками. Пропоную розкласти все по поличкам, щоб покрити всі запитання.

Маю відмітити, що як після першого (16.12), так і другого (27.01) вами відгуку на нашу вакансію, вам на пошту прийшли від нас відповіді-відмови. Ми не залишили вас без фідбеку.

Окрім цього, ви писали мені неодноразово в LinkedIn і тоді також отримали відмову (уривки якої зазначено у вашому повідомленні вище). Тобто з нашої сторони, фідбек був наданий тричі.

Щодо відбору кандидатів, з якими розпочинаємо спілкування. При прийнятті цього рішення, окрім наявного резюме, ми зважаємо і на іншу інформацію, яку знаходимо: LinkedIn, аналіз попередніх роботодавців тощо. Опісля співставляємо з нашим баченням, і якщо чітко розуміємо, що не підходимо один одному, то не забираємо час кандидатів. Так вийшло й у вашому випадку.

Щиро бажаю вам знайти компанію, де вам буде максимально комфортно та зможете досягти поставлені цілі. Якщо ми завдали вам незручностей, просимо вибачення.
Успіхів та бережіть себе!

Хотіла би поділитися враженнями від процесу рекрутингу та технічної співбесіди на позицію Security Operations Engineer.
Враження про співбесіду виключно позитивні, а працівники компанії приємні в спілкуванні люди. Окремо хотілося б виділити рекрутера Anna Tiutiunnyk. На мою думку вона один з найпрофесійніших рекрутерів на моєму досвіді, та запам’яталася як висококваліфікований спеціаліст у своїй справі. Вона відмінно провела первинну співбесіду після чого лишилися приємні враження як про співбесіду так і про компанію. Також якщо виникали якісь питання щодо компанії або по вакансії, можна було запитати і з радістю отримати відповідь за лічені хвилини.
На наступних етапах проходження співбесіди були зустрічі з CISO та СЕО компанії. Представники Solidgate проявили себе як висококваліфіковані спеціалісти з величезним досвідом роботи. По закінченню технічної співбесіди мені надали відгук практично відразу, що свідчило про професійнй підхід та зацікавленість компанії.
На даному етапі дуже задоволена, що наші шляхи перетнулися з компанією Solidgate😊

Працюю в Solidgate вже майже місяць і наразі всім задоволений. З моменту відгуку на вакансію і до отримання офферу пройшло 7 календарних днів за які я пройшов 3 етапи інтерв’ю, та компанія встигла зібрати фідбек з попередніх місць роботи. Одразу відчувається професійний підхід людей з якими довелось комунікувати на кожному з етапів. Окреме дякую хочу сказати Анні Тютюнник яка вела мене з першої телефонної розмови і до отримання офферу. Також хочеться відиліти гарну атмосферу в компанії і вмотивованність кожного співробітника.

Проходила інтервʼю на позицію Employer Brand Manager навесні з Олесею. Діалог і деталі про компанію справили приємне враження. При цьому причина відмови базувалась на відсутнотності досвіду, який в мене є. Коли я про це написала, відповідь я не отримала. Я вирішила не пробувати далі отримати відповідь, оскільки був той період, коли компанії все ще адаптувались до війни.
В компанії знов відкрилась дана позиція і я спробувала ще раз податись, написала особисто Олесі. На що одразу отримала відмову «Наразі не можемо тебе розглянути , на жаль.» «Дуже дякую за деталі, ми вже розглядали твою кандидатуру і рішення не змінне. » і стіна.

Можливо такий стиль фідбеку є норма для компанії та для мене це є неповагою до кандидата — відсутність причин відмови, коли обʼєктивно досвід підходить під очікування компанії.
Для мене це перший випадок написання такого відгуку компанії, але я розумію, що це зможе повпливати на те, щоб переглянути формат зворотнього звʼязку, оскільки компанія достатньо гарного рівня.

Анно, добрий день. Ми завжди прислухаємося до фідбеків кандидатів, бо вони допомагають нам покращувати процес.

Одразу хотіла б відмітити вашу цілеспрямованість, оскільки ви вже третій раз відгукуєтесь на нашу вакансію :) Та все ж хочу внести ясність у цю ситуацію. Ми вперше розглядали вас декілька місяців тому і відмовили через відсутність належних технічних навичок. Фідбек вам надали одразу, ви його прийняли.

Пам’ятаючи ваш досвід, зараз ми також не готові вас розглянути, бо шукаємо кандидата, який відповідає нашим критеріям на 100%. Тому я повідомила, що не готова продовжувати діалог, щоб даремно не витрачати ваш час.

Бажаю вам знайти компанію, де кар’єрне зростання буде неминучим та стрімким, а задачі дуже цікавими. Бережіть себе!

Проходив інтервю процес на посаду бекенд інженера. Дуже сподобався цікавий і не типовий стиль інтервю. Видно, що шукають кандидата, який мислить «out of the box».

Також приємно бачити чергову якісну українську продуктову компанію з сучасним стеком і процесами.

Пройшов співбесіду в Solidgate. Результат — неймовірний досвід. Місто має знати своїх героїв, тож дякую Daryna Haida за відмінний супровід від знайомства та до повідомлення з фідбеком. Владислав — шана та щира подяка за блискуче побудовану розмову про технічні тонкощі, та максимально детальний огляд моїх гепів.
Загалом варто зазначити: прозорість, швидкість і якість проведення рекрутингу. Більше чудових людей, як в Solidgate.

Проходил собеседование а Solidgate, остались очень позитивные впечатления. Общение с рекрутером и тех. интервью проходили в позитивной и профессиональной атмосфере. Фидбек получил на следующий день, с деталями о сильных и слабых сторонах. Остался доволен.

Проходив декілька етапів інтерв’ю на позицію Product Owner.

Рекрутер Таня була привітною. Розказала цікаві факти про компанію, позицію та люб’язно відповіла на мої питання.

Наступний етап кол з СРО Артемом. Було дуже приємно познайомитися. Енергічний, розумний лідер, який має добре сформоване бачення куди рухається компанія. У Solidgate вже зараз класний продукт, багато щасливих клієнтів, і дуже амбіційні плани.

На другому етапі я зупинив процес рекрутингу, оскільки я прийняв офер іншої компанії, з якою значно раніше почали процес рекрутингу та кращий метч на даний момент.

Буду слідкувати та вболівати за Solidgate, впевнений їм все вдасться!

Проходила етапи інтерв’ю на позицію HR Partner. Хочу відмітити професіоналізм та чуйність рекрутера Анни, яка завжди була на зв’язку, надавала оперативний зворотній зв’язок (навіть у вихідний) і просто створила відчуття постійної турботи на всьому шляху кандидата.
Компанія дійсно підходить серйозно до відбору майбутнього колеги, що дуже мені сподобалось, а також надало можливість пройти offline співбесіду з HRD Олесею де мій мозок трішки «покипів» від різноманітних кейсів;))
Хоч я і не отримала пропозицію доєднатись до команди (мені відверто повідомили, що віддали перевагу іншому кандидату), та відчуття залишились тільки позитивні, а професіоналізм та підхід команди закарбувались в пам’яті як гарний приклад до наслідування.
Solidgate ви чудові ❤️

Працюю в компанії 1.5 року, політ нормальний:
— Найм пройшов швидко і безболісно, було відчутно що ніхто не хотів завалити питаннями, а навпаки допомагали і старались зробити бесіду максимально невимушеною.
— Онбордінг тривав ±2 тижні. Це була суміш інтро про продукт, документації і легеньких тасочок для того щоб вникнути в процес.
— Команда — пушка. З людьми дуже лекго працювати, спілкуватись, тустити. Навіть ніразу ніхто не послав :)
— Дозвілля абсолютно розноманітне. Настолки, велосипеди, вечірки в різних стилях, сплави, корпоративи за кордоном, футбол, волейбол, баскетбол, забіги. Кожен знайде щось для себе.

Від початку активної фази війни компанія зробила колосальну роботу для працівників. Вивезла команду з сімʼями в безпечне місце, надала всім бажаючим житло, надала допомогу для тих хто виїхав з країни.
Зараз компаня донатить на ЗСУ та великим БО, подвоює донати які зробили працівники, допомагає БО отримувати платежі та не бере в них за це комісії, допомагає з пошуком екіпи для працівнивків або їх родичів які знаїходяться на війні.

проходив інтерв’ю в дану компанію, після отримання відмови попросив надати конструктивний фідбек (для розуміння того над чим працювати для себе, що важливе для компанії), проте від ректутера не отримав жодного фідбеку (да більше, повідомлення про запит на фідбек було успішно проігнороване рекрутером)

в цілому процес спілкування з Solidgate був нормальний, але даний момент залишив негативне враження

Роман, привіт 🙂
Так, дійсно, я не відповіла на ваше повідомлення щодо запиту детального фідбеку, оскільки побачила його лиш після цього відгуку. На жаль, в скайпі буваю вкрай рідко, тому як тільки отримала відповідь від вас на свій фідбек — закрила його. За бажанням кандидатів, ми завжди надаємо деталізовані фідбеки. 7 липня я вам відписала в скайпі, але бачу, що моє повідомлення не прочитано 🙁

Якщо запит на фідбек досі для вас актуальний, то чекаю на ваш пінг. Опісля цього випадку, намагаюсь регулярно перевіряти скайп. І дуже дякую, що звернули на це мою увагу 🙂

Розпишу власні враження про компанію по наступних пунктах:
— Рекрутинг
В мене процес рекрутингу був довшим, ніж зазвичай, оскільки на початкову позицію я був за словами інтерв‘юера overqualified, а на суміжну позицію в іншому відділі зробив тестове завдання гірше, ніж мій майутній колега. Загалом процес тривав до місяця протягом якого в мене були пропозиції від інших компаній, але через цілком справедливі розповіді HR Марини про більші можливості подальшого розвитку в Solid я не поспішав з рішенням. Після співбесіди та тестового я пройшов бар-рейзинг, після якого став частиною команди. Відзначу, що на кожному з етапів в мене був фідбек з боку HR щодо майбутніх кроків та фідбеку від інтерв’юерів.
— Команда
Особисто для мене найцінніше, що є в будь-якій компанії. Навколо тебе люди, кожен з яких знаходиться на правильному місці. По-перше, кожен зі співробітників крутий спеціаліст, який може поділитись експертизою в своїй сфері. По-друге, колеги доброзичливі та завжди готові допомогти, досить тільки озвучити своє питання. Середовище максимально підходить для активного професійного та особистісного розвитку.
— Робота
Кажуть, що якщо хочеш оцінити компанію, то запитай, які останні зміни відбулися в компанії з пропозиції/прохання співробітників. В Solidgate слухають працівників та відкриті до змін як в процесах всередині компанії, так і щодо ініціатив, які стосуються культури компанії та взаємодії співробітників. Вважаєш, що процеси не оптимальні — пропонуй робоче рішення і будемо їх змінювати. Хочеш більше взаємодії з колегами з відділу — давай організуємо вам тім-білдинг або вечір настолок.
— Інші плюшки
Хоча компанія вже не є частиною Genesis, в неї залишились круті плюшки, такі як доступ до великої кількості корпоративних знижок, курсів, воркшопів та інших штук, які пришвидшують професійний розвиток та просто роблять життя приємнішим.

Почну відгук зразу з висновку.
Solid — це компанія на яку точно варто звернути увагу.

Тепер з самого початку. Подавався я на позицію Finance manager і перше знайомство з компанією відбулось якраз на першому дзвінку з HRом — Мариною Постригань. Відомо, що перше враження про компанію (аналогічно як і про людину) надзвичайно важливе, і Марині вдалося справити це перше враження на відмінно (просто подумайте, чи зможете ви 30 хвилин без зупинки і з захопленням розказувати про свою роботу?).

Наступні співбесіди (з CFO, COO та СЕО) тільки збільшували бажання стати частиною команди.
На цих співбесідах для мене було важливо розуміти потенціал подальшого розвитку і росту компанії, і, без сумніву, можу сказати, що він величезний. Менеджмент чітко бачить куди рухатись, бачить свою нішу, розуміє свій бізнес і має амбіційні плани, а що найважливіше, знає як їх втілити. Я повірив.

Не буду детально описувати процес рекрутингу, це вже зробив Максим Тарнавський нижче. Хочу лише відмітити процес комунікації, який був на найвищому рівні. Чесно, такого налагодженого і орієнтованого на кандидата процесу я не зустрічав раніше. Продовжу серію подяк Марині за такий підхід. Якщо б за найкращого HR давали Оскар, він мав би бути у Марини:) Well done!

Тож підсумовуючи, якщо ви хочете працювати з професіоналами своєї справи (а з такою кількістю і якістю етапів відбору інакше і бути не може) і хочете розвиватись і рости разом з компанією, вам в Solid.

А я вже не дочекаюсь свого першого робочого дня :)

Пов’язані компанії:

На сайті Дія City в розділі «Нас підтримують» є список компаній які підтримують «Дія City» (копія сторінки dc.diia.gov.ua в архіві web.archive.org за 31 березня 2021 року та копія сторінки dc.diia.gov.ua в архіві web.archive.org за 10 травня 2021 року).
В цьому списку компаній є логотип який схожий на ваш, а також схожа назва.

Чи можете ви підтвердити інформацію про підтримку «Дія City» або голосно спростувати можливу маніпуляцію від «Дія City»?

Відповідь на питання важливе для спеціалістів які підтримали петицію Стоп Дія Сіті!

Спростувати ви можете на форумі в темах з тегом Дія City, в соціальних мережах за тегом StopDiiaCity, а також в ЗМІ.

Ну що тут сказати, я сам звернув увагу на відгуки від потенційних кандидатів про процес рекрутингу...)
Дійсно, всі співбесіди, комунікація побудовані на доброзичливості і відкритості. Спробував я свої сили на позицію Integration manager і всі 5 етапів були дуже якісними. Сподобався підхід до аналізу навичок кандидатів і самі intervoews побудовані так, щоб максимально об’єктивно оцінити рівень потенційного кандидату. Деталі про нюанси співбесід не буду розголошувати, бо хіба так буде цікаво?
Особлива подяка, Марині, тій людині, що відкрила для мене Solid, весь процес комунікації був дуже кандидато-орієнтований :) Як результат, я хочу побажати, щоб Боженька беріг таких працівників, бо це найкраща піар-компанія для компанії, вибачте за тавтологію )))

І як результат, я сам зважував всі «за» і «проти», чи підходжу я для команди з моїм позаробочим стилем життя, тому що, коли тебе цінують — дуже не хочеться підвести.

Я зможу оцінити тільки процес hiring і співбесід — але ця обгортка дуже якісна, спробуйте, може саме Solid — це ваша цукерочка!

Всім привіт)
Нещодавно подавався на позицію data scientist / data analyst в компанію Solid, і хочу поділитись дуже приємним і позитивним враженням про їхній процес рекрутингу, і про компанію взагалом. Якщо коротко, то тут дійсно працюють приємні, дуже вмтотивовані, цілеспрямовані фахівці своєї справи.

Відбір складався з декількох етапів. Спочатку було вхідне інтерв’ю з керівником відділу аналітики, на якому детальніше дізнався про продукт, процеси в компанії, деталі позиції, вимоги, обов’язки, і звісно ж розповів про свій досвід, навички та досягнення.

Наступним кроком була крута співбесіда з керівником компанії Кирилом, яка була дуже мотивуючою. На ній відчувався запал і блиск в його очах, енергія, пристрасть до того чим компанія займається, маштабність та потенціал росту. Тут ти більше дізнаєшся про цінності компанії, вектор розвитку, можливості, і перевірка твого мислення, твої життєвих цінностей, і вектор в якому напрямку ти хочеш розвиватись.

Після цього було тестове завдання. Є задача, яка по факту описує реальну проблему, над якою ти потім будеш працювати, і треба технічно показати на що ти спроможний. Реалізувати її якнайкраще, продумати деталі і показати підхід до вирішення проблеми.

Останім етапом був бар рейзинг. Це коли запрошують фахівця з іншого відділу/проекту, з яким ти потім не будеш працювати, який незаангажованим оком перевіяє твою кваліфікацію. Знову задачки на мислення, деякі уточнюючі питання по реалізації тестового, фахові запитання, та інше. Ця розмова була крутою, мене вразив дуже класний і високий рівень відбору.

В мене в той момент було декілька пропозицій по роботі, я довго приймав рішення, і все таки вирішив піти в іншу компанію — щоб продовжувати розвиватись в NLP напрямку. Однак Solid мені сподобався, тому якщо будете думати над вакансією — спробуйте, там цікаві завдання, і є значний потенціал у розвиктку.

Хочу поделиться приятным опытом знакомства с ребятами из Solid.

Проходил собеседование на позицию Integration Manager.

Получил просто массу удовольствий от всего процесса, сам подход тут оказался серьезным, длилось это все в 5 этапов. Возможно для кого-то это может показаться утомительным, но для меня это послужило отличным индикатором того, как тщательно компания относится к подбору кадров и формированию команды. Тестовое задание было интересное, сами таски описаны понятно.

Отдельно хочу выразить огромную благодарность рекрутеру Maryna Postrygan за помощь, оперативные фидбеки и за сопровождение в целом. :)

Имел удовольствие общаться с ребятами на этапе собеседования. Процесс найма в компанию был отличным, с самого начала видно хорошее отношение к сотрудникам (в т.ч. и потенциальным) в команде. Остались только положительные эмоции после интервью, как технического так и рекрутинга в целом.

В описі про компанію пропустили описати, що це один з проектів Genesis тому сміло читайте відгуки про Genesis

Найпоказовішою є відповідь директора на питання оплати овертаймів, який проігнорував пряму запитання і відповів на щось своє

Добрый день, Ярослав.

Меня зовут Кирилл, и мне посчастливилось работать СОО в Solid. Наша компания родилась в Genesis, но уже несколько лет функционирует самостоятельно — хотя своих коллег мы очень любим, и некоторые вещи у нас общие до сих пор — как-то ценности, и отношение к работе не как к ежедневной рутине, а как к любимому делу.

Возвращаясь к вашему комментарию про овертаймы — могу прокомментировать о том, как это устроено в Solid. У нас стандартный рабочий день, усиленно работаем тогда, когда этого требуют наши весьма амбициозные планы. Здравый же смысл подсказывает, что работать нужно не 8 или 12 часов в день, а головой — этого принципа мы стараемся придерживаться в организации рабочего процесса без всяких исключений.