SolidBrain

Львов

Працював у SolidBrain, як UX/UI дизайнер. То був класний досвід, особливо, як для новачка в ІТ-сфері. В компанії хороший колектив з яким приємно працювати.

Компанія активно розвивається і намагається виходити на нові ринки. Мені було цікаво спостерігати за цим процесом зсередини, а подекуди, і сам приймав участь у деяких ініціативах в цьому.

Загалом, я здобув класний досвід і непогано прокачався. Все було круто!

Поддержали: Nataliia Tkachuk

Працював у SolidBrain як проектний менеджер.
Можу сказати, що це був чудовий досвід.

Керівництво супер-адекватне і завжди відкрите для нових ідей.
Атмосфера сімейна і дружня, я жодного разу не бачив тут якихось інтриг або особистісних конфліктів.
Є серйозна еспертиза у сфері eCommerce, а в команді є професіонали зі значним досвідом.
Зрештою, сама компанія активно розвивається, і це круто, бо можна стати частиною цього процесу трансформації та змін — і взяти в цьому участь :)

Я пішов, бо хотів попрацювати ПМом у великій компанії — але це рішення далось мені дуже нелегко, бо якихось скарг на СолідБрейн я ніколи не мав. Однак, ми все ще залишаємось друзями і це дуже тішить :)

Дякуємо, було приємно праюцвати разом!