SolidBrain

Львів

В SolidBrain працював більше року.
З першого дня оцінив те, що тут можна реалізувати свій потенціал на повну, — головне бути активним і пропонувати свої ідеї, тебе тут завжди підтримають.
Компанія постійно збирає і враховує фідбеки працівників, серйозно планує свій розвиток і звітує перед усіма.
Я бачу, як компанія розвивається, і я разом з нею.
Тут є в кого повчитись і з ким весело провести час, і це змушує з радістю приходити на роботу.

Підтримали: Nataliia Tkachuk

Працював розробником 1+ рік. Дуже гарний колектив. Керівництво дуже адекватне, при любих питаннях іде на зустріч, немає зайвої бюрократії, все легко. Мав певні труднощі особисті, одразу ж отримав допомогу і підтримку, за що дуже вдячний. Компанія розвивається, покращуються процеси, шукаються нові ринки. За час поки я працював, прийшло значно більше людей ніж тих що пішли, а це, напевне, один з найважливіших показників.
В цілому цей рік+ часу був дуже гарним для мене, дякую вам і бажаю розвитку

Підтримали: Nataliia Tkachuk

Працював у SolidBrain, як UX/UI дизайнер. То був класний досвід, особливо, як для новачка в ІТ-сфері. В компанії хороший колектив з яким приємно працювати.

Компанія активно розвивається і намагається виходити на нові ринки. Мені було цікаво спостерігати за цим процесом зсередини, а подекуди, і сам приймав участь у деяких ініціативах в цьому.

Загалом, я здобув класний досвід і непогано прокачався. Все було круто!

Працював у SolidBrain як проектний менеджер.
Можу сказати, що це був чудовий досвід.

Керівництво супер-адекватне і завжди відкрите для нових ідей.
Атмосфера сімейна і дружня, я жодного разу не бачив тут якихось інтриг або особистісних конфліктів.
Є серйозна еспертиза у сфері eCommerce, а в команді є професіонали зі значним досвідом.
Зрештою, сама компанія активно розвивається, і це круто, бо можна стати частиною цього процесу трансформації та змін — і взяти в цьому участь :)

Я пішов, бо хотів попрацювати ПМом у великій компанії — але це рішення далось мені дуже нелегко, бо якихось скарг на СолідБрейн я ніколи не мав. Однак, ми все ще залишаємось друзями і це дуже тішить :)

Дякуємо, було приємно праюцвати разом!