Solidgate

Київ, Варшава (Польща), Лімасол (Кіпр)

9 серпня 2021 12:54

Mykola Antoniuk, Finance manager в Solid

Почну відгук зразу з висновку.
Solid — це компанія на яку точно варто звернути увагу.

Тепер з самого початку. Подавався я на позицію Finance manager і перше знайомство з компанією відбулось якраз на першому дзвінку з HRом — Мариною Постригань. Відомо, що перше враження про компанію (аналогічно як і про людину) надзвичайно важливе, і Марині вдалося справити це перше враження на відмінно (просто подумайте, чи зможете ви 30 хвилин без зупинки і з захопленням розказувати про свою роботу?).

Наступні співбесіди (з CFO, COO та СЕО) тільки збільшували бажання стати частиною команди.
На цих співбесідах для мене було важливо розуміти потенціал подальшого розвитку і росту компанії, і, без сумніву, можу сказати, що він величезний. Менеджмент чітко бачить куди рухатись, бачить свою нішу, розуміє свій бізнес і має амбіційні плани, а що найважливіше, знає як їх втілити. Я повірив.

Не буду детально описувати процес рекрутингу, це вже зробив Максим Тарнавський нижче. Хочу лише відмітити процес комунікації, який був на найвищому рівні. Чесно, такого налагодженого і орієнтованого на кандидата процесу я не зустрічав раніше. Продовжу серію подяк Марині за такий підхід. Якщо б за найкращого HR давали Оскар, він мав би бути у Марини:) Well done!

Тож підсумовуючи, якщо ви хочете працювати з професіоналами своєї справи (а з такою кількістю і якістю етапів відбору інакше і бути не може) і хочете розвиватись і рости разом з компанією, вам в Solid.

А я вже не дочекаюсь свого першого робочого дня :)

5-е місце в рейтингу роботодавців «81...200 спеціалістів»
Проголосував 71 співробітник