Solid - Fintech Company

29 апреля 2021 0:58

Vitalii Skoblia, Account manager в CommPeak

Ну що тут сказати, я сам звернув увагу на відгуки від потенційних кандидатів про процес рекрутингу...)
Дійсно, всі співбесіди, комунікація побудовані на доброзичливості і відкритості. Спробував я свої сили на позицію Integration manager і всі 5 етапів були дуже якісними. Сподобався підхід до аналізу навичок кандидатів і самі intervoews побудовані так, щоб максимально об’єктивно оцінити рівень потенційного кандидату. Деталі про нюанси співбесід не буду розголошувати, бо хіба так буде цікаво?
Особлива подяка, Марині, тій людині, що відкрила для мене Solid, весь процес комунікації був дуже кандидато-орієнтований :) Як результат, я хочу побажати, щоб Боженька беріг таких працівників, бо це найкраща піар-компанія для компанії, вибачте за тавтологію )))

І як результат, я сам зважував всі «за» і «проти», чи підходжу я для команди з моїм позаробочим стилем життя, тому що, коли тебе цінують — дуже не хочеться підвести.

Я зможу оцінити тільки процес hiring і співбесід — але ця обгортка дуже якісна, спробуйте, може саме Solid — це ваша цукерочка!