Solid - Fintech Company

Пов’язані компанії:

На сайті Дія City в розділі «Нас підтримують» є список компаній які підтримують «Дія City» (копія сторінки dc.diia.gov.ua в архіві web.archive.org за 31 березня 2021 року та копія сторінки dc.diia.gov.ua в архіві web.archive.org за 10 травня 2021 року).
В цьому списку компаній є логотип який схожий на ваш, а також схожа назва.

Чи можете ви підтвердити інформацію про підтримку «Дія City» або голосно спростувати можливу маніпуляцію від «Дія City»?

Відповідь на питання важливе для спеціалістів які підтримали петицію Стоп Дія Сіті!

Спростувати ви можете на форумі в темах з тегом Дія City, в соціальних мережах за тегом StopDiiaCity, а також в ЗМІ.

Ну що тут сказати, я сам звернув увагу на відгуки від потенційних кандидатів про процес рекрутингу...)
Дійсно, всі співбесіди, комунікація побудовані на доброзичливості і відкритості. Спробував я свої сили на позицію Integration manager і всі 5 етапів були дуже якісними. Сподобався підхід до аналізу навичок кандидатів і самі intervoews побудовані так, щоб максимально об’єктивно оцінити рівень потенційного кандидату. Деталі про нюанси співбесід не буду розголошувати, бо хіба так буде цікаво?
Особлива подяка, Марині, тій людині, що відкрила для мене Solid, весь процес комунікації був дуже кандидато-орієнтований :) Як результат, я хочу побажати, щоб Боженька беріг таких працівників, бо це найкраща піар-компанія для компанії, вибачте за тавтологію )))

І як результат, я сам зважував всі «за» і «проти», чи підходжу я для команди з моїм позаробочим стилем життя, тому що, коли тебе цінують — дуже не хочеться підвести.

Я зможу оцінити тільки процес hiring і співбесід — але ця обгортка дуже якісна, спробуйте, може саме Solid — це ваша цукерочка!

Всім привіт)
Нещодавно подавався на позицію data scientist / data analyst в компанію Solid, і хочу поділитись дуже приємним і позитивним враженням про їхній процес рекрутингу, і про компанію взагалом. Якщо коротко, то тут дійсно працюють приємні, дуже вмтотивовані, цілеспрямовані фахівці своєї справи.

Відбір складався з декількох етапів. Спочатку було вхідне інтерв’ю з керівником відділу аналітики, на якому детальніше дізнався про продукт, процеси в компанії, деталі позиції, вимоги, обов’язки, і звісно ж розповів про свій досвід, навички та досягнення.

Наступним кроком була крута співбесіда з керівником компанії Кирилом, яка була дуже мотивуючою. На ній відчувався запал і блиск в його очах, енергія, пристрасть до того чим компанія займається, маштабність та потенціал росту. Тут ти більше дізнаєшся про цінності компанії, вектор розвитку, можливості, і перевірка твого мислення, твої життєвих цінностей, і вектор в якому напрямку ти хочеш розвиватись.

Після цього було тестове завдання. Є задача, яка по факту описує реальну проблему, над якою ти потім будеш працювати, і треба технічно показати на що ти спроможний. Реалізувати її якнайкраще, продумати деталі і показати підхід до вирішення проблеми.

Останім етапом був бар рейзинг. Це коли запрошують фахівця з іншого відділу/проекту, з яким ти потім не будеш працювати, який незаангажованим оком перевіяє твою кваліфікацію. Знову задачки на мислення, деякі уточнюючі питання по реалізації тестового, фахові запитання, та інше. Ця розмова була крутою, мене вразив дуже класний і високий рівень відбору.

В мене в той момент було декілька пропозицій по роботі, я довго приймав рішення, і все таки вирішив піти в іншу компанію — щоб продовжувати розвиватись в NLP напрямку. Однак Solid мені сподобався, тому якщо будете думати над вакансією — спробуйте, там цікаві завдання, і є значний потенціал у розвиктку.

Хочу поделиться приятным опытом знакомства с ребятами из Solid.

Проходил собеседование на позицию Integration Manager.

Получил просто массу удовольствий от всего процесса, сам подход тут оказался серьезным, длилось это все в 5 этапов. Возможно для кого-то это может показаться утомительным, но для меня это послужило отличным индикатором того, как тщательно компания относится к подбору кадров и формированию команды. Тестовое задание было интересное, сами таски описаны понятно.

Отдельно хочу выразить огромную благодарность рекрутеру Maryna Postrygan за помощь, оперативные фидбеки и за сопровождение в целом. :)

Имел удовольствие общаться с ребятами на этапе собеседования. Процесс найма в компанию был отличным, с самого начала видно хорошее отношение к сотрудникам (в т.ч. и потенциальным) в команде. Остались только положительные эмоции после интервью, как технического так и рекрутинга в целом.

В описі про компанію пропустили описати, що це один з проектів Genesis тому сміло читайте відгуки про Genesis

Найпоказовішою є відповідь директора на питання оплати овертаймів, який проігнорував пряму запитання і відповів на щось своє

Добрый день, Ярослав.

Меня зовут Кирилл, и мне посчастливилось работать СОО в Solid. Наша компания родилась в Genesis, но уже несколько лет функционирует самостоятельно — хотя своих коллег мы очень любим, и некоторые вещи у нас общие до сих пор — как-то ценности, и отношение к работе не как к ежедневной рутине, а как к любимому делу.

Возвращаясь к вашему комментарию про овертаймы — могу прокомментировать о том, как это устроено в Solid. У нас стандартный рабочий день, усиленно работаем тогда, когда этого требуют наши весьма амбициозные планы. Здравый же смысл подсказывает, что работать нужно не 8 или 12 часов в день, а головой — этого принципа мы стараемся придерживаться в организации рабочего процесса без всяких исключений.