Solid Software

Київ, Харків, Львів

Проходив співбесіду в компанію SolidSoftware на посаду Flutter розробника і хотів би подякувати за такий професійний hiring process.
Спочатку було дуже цікаве тестове завдання, яке хоча й виглядало легким, змусило справді задуматись над реалізацією
Після чого зі мною провели HR співбесіду, на якій я був приємно здивований інфою про те що компанія пам’ятає як я відвідував їхній воркшоп ±1.5 роки тому))
Потім я пройшов одне з найбільш захопливих технічний інтерв’ю, адже на лайвкодингу мені поставили так само на перший погляд легку, проте насправді зовсім не таку просто задачу, було дуже цікаво!
Радий що мав можливість зустрітися з цими людьми

Максиме, дякуємо, що знайшли час залишити такий позитивний відгук.
Ми вдячні вам за те, що Ви відзначили високий рівень наших процесів.
Нам також було цікаво та приємно поспілкуватися, і дізнатися про Вас більше!

Хочу залишити відгук про Solid Software, сподіваюся, це допоможе багатьом спеціалістам знайти свою омріяну компанію.

Я працюю в Solid Software майже рік, тому встигла дізнатися всі деталі та нюанси.
Мені важливо отримувати те, чого бажаю.

Прозорий та гнучкий процес організації.
Це зрозуміло по зручному і гнучкому графіку роботи та організації віддаленого режиму, оскільки це надважливо в нинішніх умовах.
Це не про те, де ви, збираючи себе по частинах, сіли за комп’ютер о 8:00 та закрили його о 17:00 без будь-яких зрозумілих цілей та результатів.
Це про те, коли ви, виконавши всі свої справи, з гарним настроєм та силами, сіли за комп’ютер у потрібний вам час та закрили його із відчуттям завершеності та важливості.

Гідна оплата праці
Я задоволена матеріальною компенсацією своєї праці.
Регулярно проводиться performance review, завдяки чому можна підвищити свій рівень заробітку, якщо, дійсно, працюєш ефективніше та вдосконалюєшся.

Компанія створює умови для кар’єрного зростання
У мене є можливість відвідувати курси для підвищення кваліфікації, вивчати іноземну мову, займатися спортом, а отже, бути в тонусі та балансі — і все це за рахунок компанії.
Якщо у мене виникають питання чи складнощі, я завжди одержую фідбек від команди.
Кожного разу я отримую захоплюючі та важливі завдання, які хочеться вирішувати.
Тут я горю бажання розвиватися, рости, а головне — працювати!

Підтримка України та ЗСУ.
З початку 24.02.22 Solid Software допомогла працівникам виїхати з гарячих точок, отримати комфортне та безпечне місце.
Ми разом знаходили та надсилали ліки, гуманітарну допомогу військовим.
Щомісячно компанія перераховує кошти на ЗСУ.

Якщо ви так само бажаєте бути на своєму місці, розвивати себе та Україну, welcome to Solid Software.

Підтримали: Julia Berkuta

Работаю здесь почти 2 года. За это время успел поработать на разных проектах, не всегда это был флаттер, но всегда это было познавательно.
Отдельно респект менеджменту, так как в любой ситуации, они показывают себя максимально профессионально, и кажется, для них нету неразрешимых ситуаций. Еще плюсы — это реально гибкий график и отсутствие формальных скучных длинных митингов.
Отдельно хочется написать про вознаграждение, когда я начинал работать, я понимал что много денег сразу платить никто не будет, но в Solid Software оказался очень хороший и стабильный рост в этом плане.
Так же компания радует своими программами и плюшками в виде компенсации за спорт. зал или подарками на праздники.
В целом, рекомендую данную компанию всем тем, кто решил перейти на Dart side.

Хочу поделиться своим мнением про компанию. Совсем недавно пошёл 7 месяц моего пребывания в этой компании, и сразу хочу сказать, что рад каждому дню здесь.
Когда я только пришёл в эту компанию, я был совсем «зелёным» и, недолго поработав на учебном проекте с ментором, попал на настоящий. Задачи здесь очень разные и интересные, зачастую нужно проявить креативность или провести небольшое исследование или сделать дизайн перед началом таска. Что может быть лучше интересных заданий? :)
В плане профессионального развития — на это есть четкий план, который включает в себя определенную литературу, тренинги, work activities и т.п., то есть, Вас рассматривают как развивающегося профессионала и помогают в этом. Это очень круто!
Также, очень приятно, что о Вас заботятся. Нередко я слышу вопросы о том, как можно улучшить условия работы, просто о том, как дела. Недавно ввелась практика 1×1 встреч, что тоже, как я считаю, очень полезно. Очень приятно, что компания беспокоится за своих сотрудников :)
Чтобы подсуммировать, хочу еще раз сказать, что я рад быть частью команды и находиться здесь. Спасибо, Solid Software!

Два года назад я оказалась в нужное время в нужном месте. Благодаря этой компании я стала частью dream team, что на сегодня большая редкость.

Хочу сказать огромное спасибо руководителям! Они — настоящие профи, которые делают все, чтобы каждый человек в компании мог чувствовать уверенность в завтрашнем дне.

Я вижу, насколько сильно вырос мой профессиональный уровень за время нашего сотрудничества. Компания уделяет много внимания развитию своих специалистов, например, благодаря этому мне удалось пройти важный курс по IT направлению для HR-ов. Руководство предоставляет возможность выбирать и проходить различные вебинары/конфереции/митапы по интересующим направлениям.

Solid Software — то самое место, где каждый человек — это не просто единица, а важное звено одного целого. Тут тебя слушают и слышат. И я счастлива, что именно в этой компании у меня одна из самых ответственных миссий — принимать участие в поиске талантов!

Доволі нейтральний досвід, із негативним враженням після тестового завдання. Доволі просте тестове завдання, яке прередбачало РАНДОМність, було відхилено, аргументуючи це відсутністю Алгоритму. Технічним спеціалістами, мабуть потрібно було звернути більше уваги на створення опису тестового завдання. щоб уникнути подібних реджектів.
Рандомність та псевдо рандомність — це різні речі. Якщо потрібна конкретна реалізація — уточніть.

Шановний Вадиме,

Ми раді чути, що Ви оцінюєте наше технічне завдання як просте. При нагоді хочемо ще раз Вас запевнити, що завдання було відхилене не через «відсутність Алгоритму», а через «помилки пов’язані з алгоритмом генерації випадкового кольору». Ми надали Вам більше деталей у приватних повідомленнях та Ви частково погодились з нашими зауваженнями, аргументуючи «частковість» «малозначністю» помилок.

Нам безперечно прикро, що у Вас залишилося негативне враження, незважаючи на наші подальші зусилля зрозуміти, що саме нам потрібно змінити в описі нашого тестового завдання та на наші пропозиції влаштувати спільний колл для вирішення цієї ситуації. Проте ми цінуємо Ваш час, тому поважно ставимось до Вашого рішення.

Дякуємо Вам за те, що Ви виконали наше тестове завдання та за відгук, який Ви залишили. Ми цінуємо кожного кандидата та кожний наданий зворотній зв’язок, оскільки вони допомагають нам ставати кращими у майбутньому.

З повагою,
Solid Software Team