Solarisbank AG

Нічого надзвичайного, прості й зрозумілі співбесіди були у мене. Одна, на півгодини — скрінінг плюс бріф інтро. Ще дві, по годині кожна, технічне інтерв’ю та дженерал майндсет інтерв’ю. В цілому враження були позитивні. Інтерв’юери толково відповідали на мої питання, формулювали свої базуючись на інформації з резюме та моїх загальних розповідей про мій досвід. Все відбулося протягом тижня: тут мені пощастило що мав час та натхнення та не мав паралельних процесів із тестовими та співбесідами в інші компанії.
Зворотній зв’язок (разом із усним оффером) отримав окремим зум колом із німецьким рекрутером.

Ніби солідна компанія, пройшов співбесіду і повний ігнор з їх сторони. Жодного фідбеку, як би вже і так зрозуміло, що напевно не підійшов, але ж невже важко відписатись кандидату?! Тим більше, що я через тиждень ще раз написав (рекрутеру із яким ми раніше спілкувались) із проханням надати фідбек.

Привіт Макс,
Дякуємо за Ваше повідомлення та за те, що Ви знайшли час, щоб пройти процес співбесіди з Solarisbank.
Ми прагнемо надати зворотний зв’язок якомога швидше та надати найкращий досвід роботи з кандидатами, тому просимо вибачення за незручності цього разу.
Ми отримали ваш відгук, і ми використаємо його для покращення і подальшого розвитку.
Якщо маєте час та бажання, будемо раді спланувати дзвінок та надати більше інформації.
З повагою,
Solrasibank AG Talent Team