4 відгуки

Компанія молода і дуже динамічна. Фокус роботи і клієнти вимагають гнучкості і сучасних підходів, тому компанія саме це і дає ринку. На рахунку компанії вже є кілька серйозних клієнтів, які впевнено довіряють свої бізнес процеси Softwarenetic. Далі буде більше. Так тримати!

Підтримали: Vitalii ChyrykNataliya Martsiyenko

Я працюю в Softwarenetic з першого дня роботи компанії і з впевненістю можу сказати що зробив правильний вибір. В минулому я був системним адміністратором, але вирішив, що потрібно рухатись далі і підвищувати свої скіли, тому перший крок, змінити роботу. В першу чергу хочу відмітити що дуже круто працювати з такими розумними і досвідченими інженерами, є у кого вчитись, колеги завжди підкажуть як вирішити ту чи іншу задачу, або порадять в якому напрямку рухатись. Компанія молода і тут є багато можливостей для розвитку, цікаво спостерігати за ростом компанії який набирає все більший темп.

Місяць тому я дуже активно шукав роботу в айти, тому що хотів розпочати свій шлях у цій сфері. Багато компаній не хотіли брати до себе людину без досвіду в цій сфері. На мій подив Softwarentic побачили у мені потенціал і вирішили дати мені шанс. І зараз я дуже задоволений тим, що потрапив до цієї компанії. Колектив дуже доброзичливий і завжди намагається допомогти, навіть незважаючи на те, що працюю віддалено. Хоч і відпрацювавши всього місяць я вивчив вже багато нового і вже навіть можу пропонувати якісь свої ідеї. Радий, що зможу розвиватися разом із Softwarenetic. Тому впевненно можу рекомендувати цю компанію.

Працюю в Softwarenetic менше місяця, проте вважаю необхідним залишити свій відгук.
Перший контакт був з рекрутером, одразу зрозумів, що компанія цінує час. Всього було декілька етапів відбору, усі вони проейшли достатньо живо і дали чітке розуміння про компанію. Онбординг пройшов швидко. За перші тижні роботи непошкодував про своє рішення. Компанія молода і дає можливість розвиватись і втілювати особисті ідеї, щодо колективу найкращою характеристикою буде поява бажання ходити в офіс.
Загалом можу сказати тільки про позитивні враження, Softwarenetic хороше міцсе для ініціативних та творчих людей.