SSA Group — українська софтверна компанія, заснована у 2007 році у Харкові. Технічні департаменти компанії охоплюють повний цикл розробки програмного забезпечення. Маючи змогу працювати пліч-о-пліч з сеньйорними колегами, ми постійно вдосконалюємо свої професійні навички, акумулюємо новий досвід та надихаємо один одного на професійні досягнення.
3 листопада 2021

Middle Fullstack ASP.NET Core developer (with Angular) (вакансія неактивна)

Київ, Львів, віддалено

Необхідні навички

• At least 4 years of experience as a .NET developer
• Deep knowledge in ASP.NET Core 5
• Good understanding of Entity Framework Core, Dapper, SQL Server (complex queries, stored procedures)
• Working experience in client-side development: HTML5/CSS3, Angular 10

Буде плюсом

• Experience with Hangfire
• ClosedXML
• Practical experience in AutoMapper
• Understanding principles of OpenStreetMap (OpenLayers)
• Usage of StackExchange.Exceptional

Пропонуємо

• Senior team;
• Regular review;
• Long-term employment;
• Challenging projects;
• Certifications;
• Comfortable offices;
• Flexible working schedule.

Обов’язки

• Code review.
• Functionality improvements to existing solution
• Increasing system stability, testability, maintainability and security

Про проєкт

PROJECT
Logistics automation software for the biggest Eastern European LPG provider.

TEAM
At SSA we have the following team: PM, QA and Senior Fullstack developer.
On the client’s side there are Product Owner and System Administrator.

Гарячі вакансії

Всі вакансії