Software Service and Innovation

Львів

Цікавлюся програмуванням з 2017 року. Протягом цього часу змінив кілька місць праці. Вперше, хочу залишити коментар про компанію, де працював і був задоволений як собою, так і її менеджментом. До переваг (як не дивно це IT outsource company) хочу віднести умови праці: відсутність жорстких deadline дають змогу писати якісний код, а це — розвиток і задоволення від того що робимо. Людяність, розуміння і відкрита позиція менеджменту, створюють затишне і стабільне середовище для розробника. Повний висококваліфікований бухгалтерський супровід. Компанія має всі умови для самовдосконалення і розвитку: доступ до платних курсів (udemy, etc.); змога покращувати свою англійську. Тому, якщо колись комусь як і мені у свій час надійде паралельний офер від іншої компанії, ну скажімо Grid Dynamics, як було це у мене, то вибрав я тоді будете знати, — SoftInnovation. Спитаєте чому? Та я ще тоді не знав — відповім зараз. І якщо захочете запитати далі: Чи шкодую? То зараз вже відповім: «Я мав цей час коли працював у цій компанії і він був незабутнім».
P.S. Дякую ;) Всім мирного неба і перемоги Тобі, Україно!

Працював тут 11 місяців. Вражженні від роботи в цій компанії залишились позитивні. Велика кількість проектів, іноземні клієнти. Дуже приємний колектив і лояльне керівництво. Для початку своєї кар’єри і для розвитку — саме те.

Чудова компанія, яка дала мені чудовий старт в роботі. Працювала в компанії 10-11 місяців. Підтримка і лояльність зі всіх сторін, розпочинаючи з першого робочого дня, тому без будь-яких сумнівів залишились тільки найпозитівніші враження. Також мала нагоду познайомитись і попрацювати з прекрасними людьми, які завжди були готові допомогти.

Мав можливість попрацювати у даній компанії, залишилися найпозитивніші враження, компанія справді готова йти на зустріч та завжди готова допомагати. Будь-які речі обговорюються та вирішуються. Якщо трапляються якісь нюанси, то компанія швидко реагує та вирішує.
Однозначно рекомендую — круті проекти, та професійні люди, які завжди допоможуть, якщо це буде потрібно.