Softum.io

Зухвалий та некомпетентний HR Daria. З першої хвилини склалось враження, що компанія видає себе не за ту, ким являється. По-перше сайт. Взагалі не схожий на сайт ІТ-компанії. На сайті в основному викладена інформація у стилі «які ми класні, найкраща компанія у світі». Але ж сайт для клієнтів, а про послуги на ньому ні слова. Немає навіть форми для заявки клієнта. Немає нічого про те, чим займається компанія. По-друге: вакансія на ворк юа шукає спеціаліста у відділ ІТ, а рекрутер у особистих повідомленнях, повідомив про те, що виявляється у них є відділ гемблінгу, і вони шукають спеціаліста туди. Коли я вказала на те, що вони плутають спеціалістів, попросила деталі і запитала які саме у них є варіанти розвитку, мені повідомили, що я їх більше не цікавлю як спеціаліст ))))
Дуже комічно.
І, по-третє, професійний HR проводить телефонну розмову, а не написує повідомлення у телеграм. Колись коли я наймала людей і працювала у компаніях схожого рівня, я теж боялась дзвонили кандидатам, бо для того щоб дзвонити, треба бути впевненим у своїй компанії і впевнено говорити про її переваги. А коли ти не впевнений, ти ведеш комунікацію письмово, щоб був час на маніпуляції та пошук варіантів відповіді.

Діано, доброго дня!

Дуже шкода, що у Вас склалося негативне враження стосовно компанії.

Першочергово наш рекрутер надсилає повідомлення, щоб дізнатись, чи актуальна для Вас вакансія.
Якщо вакансія цікава для Вас та релевантна Вашому досвіду — рекрутер назначає телефонний дзвінок, щоб детально розповісти про компанію та обов’язки. Часу для маніпуляції не могло бути, бо, на жаль, Ви заблокували рекрутера зі словами «у мене немає на вас часу».

У разі необхідності ми готові поспілкуватися в телефонному форматі та пояснити причину відмови.

Дякуємо за Ваш зворотний зв’язок та віримо, що Вам найближчим часом вдасться знайти своє ідеальне місце роботи.

Всім привіт! Пишу цей відгук, бо в мене є бажання, цікавість та ціль працювати в цій компанії. Я подавався декілька разів на інші вакансії від цієї компанії (QA Eng. та QA support) обидва рази в мене враження про компанію склалися позитивні. АЛЕ останній мій відгук на позицію QA Engineer (Trainee) залишив погані враження. Після того як я прочитав умови вакансії, я подався на неї, бо моє резюме та навички підходять під опис вакансії. Після недовго часу я отримав негативну відповідь без конкретики. Коли я став вирішувати в чому проблема, то я не отримав жодної відповіді (мене заігнорили або якась інша причина). Буду вдячний, якщо ця прикра ситуація вирішиться після мого коментаря.

Підтримали: Виктория Пахомова

Доброго дня, Нікіто!
Приємно, що поставили собі за мету працювати у нас. Ми це цінуємо!
Так, ми дійсно надіслали Вам відмову на відгук на вакансію QA Engineer (Trainee), оскільки зробили оффер кандидату з наявним комерційним релевантним досвідом роботи.
Віримо, що Вам найближчим часом вдасться знайти своє ідеальне місце роботи.
Гарного вечора!

Працюю в компанії більше двох років, тому хотілось би написати невеличкий фідбек:

Жахливо! Жахливо, як все сходиться з тим, що розказують про компанію HR😅
Все стало зрозуміло ще на початку навчання, адже стажерам так пояснюють інформацію, що детальніше уже немає куди. Були лекції, презентації та практика протягом трьох тижнів Карл! , а не як на багатьох інших роботах тобі один раз показали, а потім роблять винуватим в тому, що ти не зміг запам’ятати елементарне(ні)
Кайфую від своєї роботи, тому що вона не монотонна, а дуже різноманітна, що навіть не встигаєш зрозуміти як пролітає час. Можу впевнено сказати що такий вид діяльності допоміг мені не погано так прокачати свою увагу, пам’ять, мультизадачність, тайм менеджмент і освідомлення відповідальності.
Компанія піклується про своїх робітників. Наприклад, за часів пандемії, коли не працював транспорт, компанія оплачувала таксі щоб всі мали змогу працювати, та не лишитися без роботи.
В самому офісі дуже комфортні умови, фрукти, солодощі, кава/чай, багато настолок, завжди є інтернет та світло завдяки власному генератору. Саме найголовніше те, що тут працюють дуже крутезні люди, просто обожнюю свій коллектив за різносторонність, розуміння, скіловість (завжди можно навчитись чогось новому) та адекватність, тому що тебе завжди приймуть таким, який ти є та допоможуть в будь-якій ситуації.

Короче кажучи — компанія здорової людини 100000/10

Підтримали: Alla Domaskina

Працюю в компанії майже рік.
В компанії дуже класна атмосфера. Зручна локація, неподалік від метро. Коллектив дуже дружелюбний та позитивний, з яким весело проводити час і поспілкуватись після роботи. Якщо виникають якість робочі питання, завжди можно обговорити с керівництвом.

Підтримали: Daria Spinbetter

Привіт!
Рада чути, що тобі подобається працювати в нашій компанії)
Дякую за твій зворотний зв’язок!

В один момент решил сменить место работы, так как захотелось перемен и что-то новое. Решил сменить направление так сказать, тем более IT технологии всегда востребованы, отправил резюме на «риск менеджера», на следующий день позвонили рассказали все о должности и обязанностях. Договорились на встречу, как сейчас помню на четверг, все прошло хорошо. Офис классный, от метро 5-7 минут. В пятницу дали ответ что готовы взять и с понедельника уже можно приступать к обучению. Обучение 2 недели но оно полностью оплачивается(приятный бонус). Работаю здесь уже больше года, ни одного дня не жалел что попробовал. Так как здесь , классный офис не далеко от метро, дружный коллектив, очень удобный график 2/2, печенье, кофе, фрукты и тому подобное. За этот год наблюдал как растет отдел и ты вместе с ним. За это время проделана колоссальная работа со стороны руководителя отдела и не только, для упрощения и улучшение рабочего процесса, и делается по сей день. Также есть возможность карьерного роста, можно расти и развиваться внутри компании. Если возникают какие вопросы, трудности всегда можно обсудить. Спустя год работы также есть медицинская страховка.

Підтримали: Daria Spinbetter

Ми дуже раді, що ти частина нашої команди)
Дякую за твій зворотний зв’язок!

Компанія чудова. Приємний офіс, близько до метро, парковка, сховище, генератор. Швидко вирішували всі проблеми (біотуалети, коли не було води), смаколики на кухні. Але є величезне але. Коли вам пропонують працювати у Payment, Risk, ризик менеджером — біжіть. Начальник може дозволити собі кричати на підлеглих та переходити на особистості (є скріншоти"), у нього є улюбленці. Може образитись на щось на тебе і після цього ти впадеш у немилість. В цілому він багато зробив для відділу, для співробітників, дав можливості займатись на роботі додатково тим, що дає розвиток і співробітникам і відділу. але як керівник так собі. Постійно хвалить себе який він піздатий керівник, але всі хороші справи перекривається його настроєм. Якщо він злий прийшов то все — ховайся, буде прискіплюватмсь до всього. HR жалітись нема сенсу — але всі дружать з Юрієм і вони разом сміються зі скарг на нього. Компанія дуже приємна, керівник пейменту — людина не на своєму місці.
Було багато ситуацій переходу на особистості, криків на робочому місці, переписки, яка не відповідає рівню спілкування з підлеглими.

Наталю, вітаю!
Дякуємо за твій відгук про компанію. Ми дуже цінуємо твою відкритість, ми візьмемо до уваги твої коментарі та будемо працювати над вирішенням цієї ситуації.
Ми впевнені, що співпраця з нашої сторони буде заснована на повазі, професіоналізмі, а також ми зробимо все можливе, щоб підтримувати здорову та продуктивну робочу атмосферу в нашій компанії.

Дякую за ваш зворотний зв’язок!

Запропонували вакансію, скинула резюме і пропали...Писала щоб отримати якийсь фідбек — нуль реакції. Повторно подавала резюме вже з інших ресурсів — навіть не продивились резюме відразу відмовили.Склалось враження що компанія сама не знає кого хоче наймати, і навряд звичайний спеціаліст зможе пройти далі із таким відношенням до кандидатів.

Мирославо, доброго дня!

Дуже шкода, що у вас склалося негативне враження, стосовно компанії.
На дану позицію було передбачено декілька етапів відбору.
Після телефонного інтерв’ю ваше резюме відправили на розгляд керівнику, про що вам написала моя колега, що в разі позитивної відповіді від керівника, ми зможемо з вами повторно зв’язатись.
На жаль, ми не отримали позитивної відповіді від керівника, тому, що було прийнято рішення в користь кандидата з більшим профільним досвітом роботи.
В разі необхідності ми готові надати більш розгорнуту відповідь, та пояснити ще раз причину відмови.

Дякую за ваш зворотний зв’язок!