SoftServe

Київ, Харків, Львів, Дніпро, Одеса, Вінниця, Івано-Франківськ, Луцьк, Полтава, Рівне, Тернопіль, Ужгород, Хмельницький, Чернівці, Медельїн (Колумбія), Білосток (Польща), Бухарест (Румунія), Варшава (Польща), Вроцлав (Польща), Гвадалахара (Мексика), Гданськ (Польща), Глівіце (Польща), Дубай (ОАЕ), Краків (Польща), Лодзь (Польща), Лондон (Велика Британія), Остін (США), Сантьяго (Чилі), Софія (Болгарія), Торонто (Канада), Франкфурт-на-Майні (Німеччина), Флорида (США), Сінґапур (Сінґапур), Массачусетс (США), Юта (США), Чикаґо (США), Калґарі (Канада)

18 квітня 2023 9:53

Oleksandr Makar, Automation QA Engineer (C#) в SoftServe

Пропрацював в компанії 4+ роки, а зважаючи ще на двічі пройдені курси і спроби потратити на них, то добрий кавалок життя маю поєднаного з цією компанією.

Що беззаперечно хорошого є в компанії — це академія, котра дозволяє входити і свічатись.

Проекти — це фортуна: потрапиш на хороший — буде тобі щастя. Багато залежить від ПМ’а на проекті, а так як в мене він був мегаЛюдиною — я на проекті був щасливий.

Сама компанія, по мірі росту к-сті працівників, вбирала в себе усі негативні риси великих компаній, а саме бюрократію, неефективний менеджмент і, власне, жодного слова правди від менеджерів вищої ланки. Працюєш ніби в компанії, а всі новини дізнаєшся з лівих ресурсів.

З позитивного, в цілому, хороший еквіпмент дають для роботи.

З негативного: при мені двічі були скорочення, а саме на початку Ковід’у і на початку 2023 року. Людей просто виганяють самим першим ділом, як план мітігейту ризиків для інвесторів. Тобто немає жодної надійності для самого працівника.

Загалом, як є, раджу кантору усім для входу. Вдячний за роботу. Не вдячний за те, як зі мною повелись, вишвирнувши на вулицю в розпал голодних ігор. Але нічого персонального — тільки бізнес.

Oleksandr Makar, привіт!

Ми дуже дякуємо за твій відгук, де ти щиро поділився своєю думкою про позитивні і негативні сторони нашої компанії.

Нам прикро, що ти відчуваєш себе так відчуваєш, бо у таких ситуаціях як твоя, наші менеджери і TSL намагаються підшукати новий проєкт і розглянути всі можливі варіант розвитку кар’єри у нас. Ми вдячні, що ти був частиною команди SoftServe більше 4 років і за те, який внесок ти зробив у нашу компанію, тому ми дійсно намагались знайти для тебе гідний варіант продовження співпраці, але, на жаль, на той момент не було відповідної можливості для тебе.

SoftServe має сильний фокус на розвитку наших лідерів, і нам приємно, що ти також це відзначив. Наші лідери регулярно комунікують про стан справ у компанії у дайджестах, на Workplace та на мітингах і з командами. Ми передамо твій фідбек команді, яка працює з executive communications, щоб покращити процеси у цьому напрямі.

Як ти згадав вище, навіть зараз компанія продовжує зростати. На жаль, у будь-якій глобальній компанії, для певних процесів бюрократія є необхідною, щоб залишатися організованими. Але зі свого боку, ми намагаємось звести бюрократію до мінімуму. Ми сподіваємось, що ти поділився своїми ідеями, як ми можемо вдосконалити наші процеси на exit interview. Бажаємо тобі вдалого продовження твоєї кар’єри!

7-е місце в рейтингу роботодавців «понад 1500 спеціалістів»