SoftServe

Київ, Харків, Львів, Дніпро, Одеса, Вінниця, Івано-Франківськ, Луцьк, Полтава, Рівне, Тернопіль, Ужгород, Хмельницький, Чернівці, Медельїн (Колумбія), Білосток (Польща), Бухарест (Румунія), Варшава (Польща), Вроцлав (Польща), Гвадалахара (Мексика), Гданськ (Польща), Глівіце (Польща), Дубай (ОАЕ), Краків (Польща), Лодзь (Польща), Лондон (Велика Британія), Остін (США), Сантьяго (Чилі), Софія (Болгарія), Торонто (Канада), Франкфурт-на-Майні (Німеччина), Флорида (США), Сінґапур (Сінґапур), Массачусетс (США), Юта (США), Чикаґо (США), Калґарі (Канада)

21 жовтня 2022 22:16

Vlad Yelnikov

Я працював у SoftServe 2 роки і мені дуже подобається ця компанія.
Починав з навчання в SoftServe IT Academy і це дійсно хороше місце для навчання, де ти отримуєш досвід командної роботи над навчальним проєктом і поради ментора (ментор Максим Худолій в харківському офісі дуже крутий професіонал).
В компанії дійсно круті подарунки, тімбілдінги, святкування дня компанії, також в чернівецькому офісі постійно проводили цікаві івенти — настільні ігри, мастеркласи, походи в Карпати і ще багато цікавого.
Через війну я переїхав з Харкова в Чернівці і компанія фінансово допомогла з орендою житла, за це я їй дуже вдячний.
В SoftServe можна працювати і вдома і в офісі, також є безліч різних можливостей для саморозвитку, курсів, сертифікацій по клауд сервісам.
Я пішов з компанії лише через те, що хотів змінити проєкт, пошук в SoftServe затягнувся і я найшов проєкт швидше в іншій компанії.
SoftServe це чудове місце для роботи і в майбутньому я можливо навіть сюди повернусь.

Владе, привіт!
Дуже дякуємо тобі за те, що залишив відгук про свій досвід на SoftServe і за те, що був частиною нашої компанії більш ніж 2 роки. Передала твій фідбек команді :)
Бажаємо тобі гарного продовження кар’єри, класних проєктів, і як у нас кажуть «Do what drives you». І ми були б дуже раді працювати ще разом із тобою у майбутньому!

7-е місце в рейтингу роботодавців «понад 1500 спеціалістів»