SoftServe

Київ, Харків, Львів, Дніпро, Одеса, Вінниця, Івано-Франківськ, Луцьк, Полтава, Рівне, Тернопіль, Ужгород, Хмельницький, Чернівці, Медельїн (Колумбія), Білосток (Польща), Бухарест (Румунія), Варшава (Польща), Вроцлав (Польща), Гвадалахара (Мексика), Гданськ (Польща), Глівіце (Польща), Дубай (ОАЕ), Краків (Польща), Лодзь (Польща), Лондон (Велика Британія), Остін (США), Сантьяго (Чилі), Софія (Болгарія), Торонто (Канада), Франкфурт-на-Майні (Німеччина), Флорида (США), Сінґапур (Сінґапур), Массачусетс (США), Юта (США), Чикаґо (США), Калґарі (Канада)

29 грудня 2021 23:25

Yaroslav Kuchkovsky, Software Engineer з 2018 року

Отримав інсайдерську інформацію з анонімного джерела, що ваша компанія розсилає внутрішні імейли з пропагандою Дія Сіті. Як ви це прокоментуєте? Ви ж розумієте, як на репутацію вашої компанії вплине вступ в цифровий колгосп, проти якого виступає 80% айтішників?

6 коментарів

SS уже в Дие. в числе первых

Першим серед представників ІТ-галузі після членів Мінцифри вийшов на сцену заходу засновник компанії SoftServe Тарас Кицмей.

dou.ua/...​been-officially-launched

Чого і варто було чекати. Так і знав, що вони першими полізуть в колгосп. Бойкотуйте цю компанію, спільнота DOU.

Доброго дня!
SoftServe разом з іншими ІТ-компаніями брав активну участь у діалозі з владою щодо ініціативи Дія City. Впродовж року роботи над ініціативою ІТ-спільнота, включно із SoftServe надала рекомендації, щоб Дія City міг виконувати свою основну задачу — сприяти розбудові та розвитку українського ІТ.

Зараз ми маємо сформовану робочу групу для аналізу умов роботи в новому податково-правовому режимі. Оскільки тема Дія City справді викликає великий резонанс, ми повідомили працівників компанії про основні умови, зафіксовані у двох проголосованих законопроектах і запропонували працівникам висловитися та надіслати запитання, які вони мають щодо цієї ініціативи. Дана комунікація не є агітаційною, радше інформаційною з можливістю для діалогу всередині компанії. Якщо Вашого знайомого\Вашу знайому турбують якісь запитання стосовно Дія City, він або вона може написати нам через форму для запитань, аби компанія могла їх адресувати.

Тобто загалом ваша позиція «якщо ми не наберемо достатньої кількості голосів/аргументів проти Дія Сіті, то станемо резидентами»?

Як тільки компанія прийме офіційну позицію стосовно цього питання, ми анонсуємо про це назагал. Дякую, що Ви небайдужі і так вболіваєте! Гарних Вам прийдешніх свят! :)

Мягкосерв, кстати, подобно ещё ряду галер, на лат. америку нацелился. Видать не работается в неньке. Зачем же было портить жизнь тут? Просто съехали бы и всё. 5к usd на закрытие ТОВ мы бы вам всем ДОУ наскребли.

7-е місце в рейтингу роботодавців «понад 1500 спеціалістів»