SoftServe

Київ, Харків, Львів, Дніпро, Одеса, Вінниця, Івано-Франківськ, Луцьк, Полтава, Рівне, Тернопіль, Ужгород, Хмельницький, Чернівці, Медельїн (Колумбія), Білосток (Польща), Бухарест (Румунія), Варшава (Польща), Вроцлав (Польща), Гвадалахара (Мексика), Гданськ (Польща), Глівіце (Польща), Дубай (ОАЕ), Краків (Польща), Лодзь (Польща), Лондон (Велика Британія), Остін (США), Сантьяго (Чилі), Софія (Болгарія), Торонто (Канада), Франкфурт-на-Майні (Німеччина), Флорида (США), Сінґапур (Сінґапур), Массачусетс (США), Юта (США), Чикаґо (США), Калґарі (Канада)

29 вересня 2021 13:50

Mariia Pashchevska, Software Development Engineer з 2013 року

Працюю в SoftServe вже майже 8 років :)

За цей час компанія дала мені можливість професійно зростати та працювати у командах дуже класних людей та сильних професіоналів.

Мені подобається атмосфера в компанії на всіх рівнях (проект, офіс, відділ, компанія в цілому). Є довіра, щирість та людяність у стосунках. Не дивлячись на те, що компанія дуже велика і є певні бюрократичні моменти, все ж працювати досить комфортно і завжди можна знайти, з ким вирішити те чи інше питання.

Проекти змінювала за власною ініціативою задля здобуття нового досвіду. Між проектами повна підтримка на бенчі (зберігається з/п та є можливість скілл-апу, співпраці з ментором та навчання).

Система оцінювання технічного рівня та перформансу змінювалась вже декілька разів за мою роботу тут. Але як на мене, стає більш прозорою та наближеною до життя (більше оцінюється реальний досвід, аніж купа теорії, хоча і знання також).
Із мого досвіду і того, що бачила у колег, для того, хто прагне рости — є всі можливості, але треба докласти зусиль.

З/п завжди вчасна, страховий поліс теж в нагоді. Є багато курсів, семінарів, тренінгів не тільки на технічні теми, але й mental wellbeing.

Із мінусів — не кожен проект може забезпечити макбуком. Хоча в офісі можна працювати на мак-міні.

7-е місце в рейтингу роботодавців «понад 1500 спеціалістів»