SoftServe

Киев, Харьков, Львов, Днепр, Одесса, Винница, Житомир, Запорожье, Ивано-Франковск, Кременчуг, Кропивницкий, Луцк, Николаев, Полтава, Ровно, Сумы, Тернополь, Ужгород, Херсон, Хмельницкий, Черкассы, Чернигов, Черновцы, Белосток (Польша), Варшава (Польша), Вроцлав (Польша), Гливице (Польша), Познань (Польша), София (Болгария)

27 июня 15:17

Oleksandra Osypova, QA Engineer в SoftServe

Привіт всім. Із задоволенням залишу свій відгук після навчання у SoftServe IT Academy. По-перше, зібралася чудова команда студентів. Я дуже рада, що потрапила саме в цей потік. Супер наставники, професіонали, які навчали, підтримували, допомагали і не дали нам завчасно розслабитись:) Практики суттєво більше, ніж теорії. Використовували Скрам.

Ментор Ігор Когут, технічна експертка Христина Шинкар, лекторка Ірина Завущак — це ті люди, яким хочеться купу раз дякувати. Не просто нас хвалили, але мотивували робити все відповідально. І судячи з того, що вже уся наша група працевлаштована — то ці люди зробили свою справу на 100%. Ну і ми зі свого боку, звичайно, штани не протирали:)

Також ще хочу згадати і подякувати Наталі Ревуцькій, з якою я співпрацювала на проекті, який обрала з 3 запропонованих. І це великий плюс, що є така можливість долучитися до реального проекту.

Було зовсім нелегко, багато інформації та завдань. Але головне — результат і приємний післясмак, який залишився після цього 2 місячного навчання. Однозначно рекомендую SoftServe IT Academy.

Позаду лише 2 робочих тижні, тому досліджую новий етап всередині компанії і можу сказати наступне: крутий процес он-бордінгу, все підказують, пояснюють, допомагають. Для мене важливі люди і тут вони теж класні. З перших днів почуваюсь частиною команди. А далі буде далі:)