SoftServe

Київ, Харків, Львів, Дніпро, Одеса, Вінниця, Івано-Франківськ, Луцьк, Полтава, Рівне, Тернопіль, Ужгород, Хмельницький, Чернівці, Медельїн (Колумбія), Білосток (Польща), Бухарест (Румунія), Варшава (Польща), Вроцлав (Польща), Гвадалахара (Мексика), Гданськ (Польща), Глівіце (Польща), Дубай (ОАЕ), Краків (Польща), Лодзь (Польща), Лондон (Велика Британія), Остін (США), Сантьяго (Чилі), Софія (Болгарія), Торонто (Канада), Франкфурт-на-Майні (Німеччина), Флорида (США), Сінґапур (Сінґапур), Массачусетс (США), Юта (США), Чикаґо (США), Калґарі (Канада)

19 травня 2021 16:38

Danylo Melnychuk, Middle Software Engineer в Exoft

Всім привіт, мене звати Данило, і я хотів би поділитися своїми враженнями і досвідом про компанію SoftServe. У мене завжди було бажання потрапити саме сюди, адже мав хороші відгуки про те, що в компанії чудовий менеджмент, перегляди зп, лояльність до працівників. Звичайно, оскільки я був людиною без комерційного досвіду, шлях був один- SoftServe IT Academy. Тричі намагався потрапити саме на стажування у компанію, бо знав, що це пряма дорога до офферу, але перші дві спроби були невдалими. Проте я не здавався, активно підтягував свою англійську, технічні навички, і з третьої спроби я реєструюсь на проєкт Eplast і успішно проходжу всі етапи співбесід.
Тут я зустрів двох людей, які дуже вплинули на мене як на майбутнього спеціаліста. Першою із них була Ірина Завущак, це чудовий ментор, яка викладається на всі 150% для того, щоб ви стали хорошими спеціалістами. Ми мали дві технічних співбесіди, і найбільше я чомусь переживав щодо співбесіди з Іриною. Чесно кажучи, не на всі питання я дав правильні відповіді, але занотувавши їх, вже на співбесіді з технічним експертом, де, до речі, також була присутня Ірина, я розказав, що переглянув всі свої гепи в знаннях, дав правильні відповіді на питання, які раніше не знав, і після цього вони сказали, що протягом тижня дадуть фідбек, беруть мене чи ні. Напевно, відчуття очікування є одним з найскладніших в моєму випадку. Не дочекавшись відповіді, я написав Ірині в лінкедіні, і вона відповіла, що все ок, і скоро мені відпишуть. І ось мені приходить лист про те, що мене успішно зарахували на проект Eplast. Перша зустріч відбулася в Zoom, де також були присутні люди, які також були частиною команди, але кожен з них отримав оффер тому вони вже завершували сумлінну працю на даному проєкті. Це дуже круто, коли є люди, які можуть ввести тебе в курс справи, розповісти «що і як». Перша таска була підняти в себе локально проект і всі старічки нам дуже в цьому допомагали, бо на скільки я пам’ятаю, ні в кого з першого разу не вийшло. Тому я можу впевнено сказати, що на Eplast вас ніхто не кине в біді, і всі будуть вам допомагати, якщо щось йде не так, до кожного можна звернутися за порадою. Друга людина, яка повпливала на мій розвиток як спеціаліста, це технічний експерт Тарас Смірнов. Тарас дійсно професіонал своєї справи, його hard skills не мають меж, і крім того, Тарас є дуже крутою людиною, з якою можна обговорити не лише всі робочі моменти, але й також дві хвилинки виділити на офф топ теми. Він вміє як похвалити тебе за хорошу роботу, так і дати тобі адекватну критику і зауваження щодо якоїсь невиконаної таски, або коли ти задаєш питання яке ти міг нагуглити за 2 хвилини. Одним словом, вчить бути нас самостійними. Все стажування займає 3 місяці, за цей час ти виконуєш завдання, ходиш на щоденні мітінги з тестерами, фіксиш баги, естімейтиш таски. Загалом, робиш все, щоб проєкт розвивався і надалі. Як вже було сказано вище, це стовідсотковий шанс отримати оффер. Як казала Іра, «в нас без офферів ніхто не йде з Пласту». Все дуже чисто і прозоро, круто перфомиш, виконуєш завдання, помагаєш своїм колегам і тоді отримуєш шанс піти на співбесіду. Може бути таке що однією співбесідою і не обійдеться, але вас будуть кликати, поки ви не отримаєте оффер. Чому гарантовано ви отримаєте оффер, так це тому що в цьому зацікавлена сама компанія, оскільки стажування є безкоштовним і SoftServe навчає вас безплатно (різні тренінги, rump-up plan, тести і тд). Тому, думаю, очевидним є те, що вас ніхто не збирається відпускати. Я отримав оффер і вже другий день захоплююсь тим, як тут все влаштовано. На кожному етапі вам 150 разів повторюють, що робити, куди йти, кому писати. Техніку видають нову і, повірте, техніка не із дешевих. Весь процес Onboarding є крутим і він створений для того, щоб вхід у проєкт був максимально комфортним. Тому всім рекомендую спробувати свої сили в цій компанії і, повірте, ви не пошкодуєте. Study hard.

7-е місце в рейтингу роботодавців «понад 1500 спеціалістів»