SoftServe

Киев, Харьков, Львов, Днепр, Одесса, Винница, Житомир, Запорожье, Ивано-Франковск, Кременчуг, Кропивницкий, Луцк, Николаев, Полтава, Ровно, Сумы, Тернополь, Ужгород, Херсон, Хмельницкий, Черкассы, Чернигов, Черновцы, Белосток (Польша), Варшава (Польша), Вроцлав (Польша), Гливице (Польша), Познань (Польша), София (Болгария)

1 апреля 12:10

Dmytro Malon, Software Engineer в SoftServe

Привіт,

Навчався в IT Academy більше 3 місяців, на проекті Horondi, дуже радий даному досвіду, після цього отримав оффер від SoftServe, та попав на дуже крутий проект! Прекрасна команда, ментори Любов Коляса та Олег Іванюк та команда технічних експертів допомагали вирішувати проблеми які у мене виникали, задавали вектор розвитку. На проекті використовуються різноманітні технології, які я використовую зараз на реальному проекті, і HORONI схожий не тільки технологіями, а і самим підходом до роботи — спрінти, Scrum, задачі, все як на роботі. Для мене IT Academy була своєрідним «копняком»)) Але цей «копняк» дуже допоміг мені і завдяки ньому я зараз працівник SoftServe) Дуже дякую та без вагань буду рекомендувати всім хто хоче отримати класну роботу в самій топовій компанії України!)