SoftServe

Киев, Харьков, Львов, Днепр, Одесса, Винница, Житомир, Запорожье, Ивано-Франковск, Кременчуг, Кропивницкий, Луцк, Николаев, Полтава, Ровно, Сумы, Тернополь, Ужгород, Херсон, Хмельницкий, Черкассы, Чернигов, Черновцы, Белосток (Польша), Варшава (Польша), Вроцлав (Польша), Гливице (Польша), Познань (Польша), София (Болгария)

22 марта 20:43

Vitaliy Pavlyshyn, DevOps Engineer в SoftServe

Проходив навчання в SoftServe IT Academy.
Можу з впевненістю сказати, що академія — влучний вибір для того аби задати буст для свого професійного (і не тільки) розвитку.

Study Hard — основне гасло академії😄 Не завжди легко, проте дуже цікаво і наближено до бойових умов на реальному проекті.
Проходив курс DevOps під менторством Mykhaylo Plesha, Михайло — хороша людина, кваліфікований професіонал та прекрасний менеджер!
Також хочу підкреслити проект Horondi, в якому брав участь як DevOps Engineer. А особливо PM проекту — Liubov Koliasa, за теплу атмосферу, зважений менеджмент, актуальні виклики та дружню команду!
Досвід в такому проекті важливий, а саме досвід кооперації та близькі завдання до реальних, які відіграють важливу роль на тех.інтерв’ю та в резюме!

Для вступу необхідно пройти тести та інтерв’ю (технічне, та для перевірки англійської).
З самого початку в твоєї групи є ментор і тех.експерт(в основному сіньйорного рівня до яких 24/7 можна звернутись), далі завдання на спринт, дейлі стендапи, виконання завданнь та демо виконаного на спринті.
В такому темпі три-чотири місяц, а після академії — тех.інтерв’ю на проект та оффер🎉
Досвід та знання отримані в академії — strongly shaped, а головне люди з якими зустрічаєшся — безцінні😊