SoftServe

Киев, Харьков, Львов, Днепр, Одесса, Винница, Житомир, Запорожье, Ивано-Франковск, Кременчуг, Кропивницкий, Луцк, Николаев, Полтава, Ровно, Сумы, Тернополь, Ужгород, Херсон, Хмельницкий, Черкассы, Чернигов, Черновцы, Белосток (Польша), Варшава (Польша), Вроцлав (Польша), Гливице (Польша), Познань (Польша), София (Болгария)

4 февраля 19:51

Ivan Bonk, Trainee Software Engineer в SoftServe

Більше ніж пів року пробував вивчати front-end на різних онлайн та офлайн курсах і коли дізнався про набір на стажування у соціально-благодійний проект «Horondi» в SoftServe IT academy — одразу ж спробував свої сили та успішно пройшов відбір.

Можу сказати що це зовсім другий рівень навчання.
Проект охоплює практично всі процеси, яких дотримуються на реальних комерційних проектах.
Зв’язки та атмосфера в команді побудована так, що навіть по закінченні свого навчання ви будете спілкуватись зі своїми колишніми колегами та надалі цікавитись ходом проекту.
Сучасний стек технологій та принципів розробки, які 100% пригодяться в подальшому.
Учасників проекту максимально залучають до всіх процесів та кожному з них дають певну відповідальність, що в свою чергу мотивує розвиватись далі.
Часті тренінги на різні цікаві технічні і нетехнічні теми.
Заняття з ментором, на яких розглядаються найбільш актуальні та цікаві питання з програмування та даються домашні завдання для самостійного виконання.

Звичайно все це було б неможливо без самовідданої роботи менеджера проекту Люби Коляси, команди технічних експертів та ментора Олега Іванюка.

Участь в проекті надзвичайно полегшила мені адаптаційний період на новому робочому місці і я радий що прийняв в ньому участь!