SoftServe

Киев, Харьков, Львов, Днепр, Одесса, Винница, Житомир, Запорожье, Ивано-Франковск, Кременчуг, Кропивницкий, Луцк, Николаев, Полтава, Ровно, Сумы, Тернополь, Ужгород, Херсон, Хмельницкий, Черкассы, Чернигов, Черновцы, Белосток (Польша), Варшава (Польша), Вроцлав (Польша), Гливице (Польша), Познань (Польша), София (Болгария)

28 января 12:54

Iryna Bzdyr, Trainee Software Engineer в SoftServe

Проходила навчання в SoftServe IT Academy на проєкті HORONDY і все, що можу сказати, що це ідеальний старт для тих хто починає свою кар’єру в IT. Проєкт досить великий та використовує безліч технологій, які зараз мають великий попит. Команда працює по методології SCRAM зі всіма притаманними їй церемоніями. Ти постійно комунікуєш з командою, яка складається спеціалістів з різних напрямків. По суті навчання нічим не відрізняється від роботи на комерційному проєкті.
Особлива подяка менторам, Любов Коляса вдало управляє проєктом та завжди зуміє підтримати та змотивувати, Олег Іванюк надає багато практичного матеріалу, який використовуємо в реальних кейсах. Команда технічних експертів допомагає при будь-якій халепі.
В цілому навчання в SoftServe IT Academy це були три місяці крутого досвіду, де я познайомилась з супер цікавими людьми.

Поддержали:  Михаил Попович