SoftServe

Киев, Харьков, Львов, Днепр, Одесса, Винница, Житомир, Запорожье, Ивано-Франковск, Кременчуг, Кропивницкий, Луцк, Николаев, Полтава, Ровно, Сумы, Тернополь, Ужгород, Херсон, Хмельницкий, Черкассы, Чернигов, Черновцы, Белосток (Польша), Варшава (Польша), Вроцлав (Польша), Гливице (Польша), Познань (Польша), София (Болгария)

15 ноября 2020 17:30

Taras Kunyk, Trainee Front-end developer в SoftServe

4 місяці я вчився та працював на навчальному проекті Horondi. З перших днів, все було чітко, зрозуміло та організовано на найвищому рівні.Це реальний благодійний проект, тому, я почерпнув із нього максимум знань, які, знадобились мені у роботі. Навчання відбувалося під керівництвом професіоналів, які вміло організували робочий процес, тому робота над проектом приносила лише задоволення та великий багаж нових знань та досвіду. Особливо хочу відмітити роботу свого ментора — Любов Коляси, яка завжди знаходила правильний підхід до кожного, коли це було необхідно. Якщо потрапите під її менторство, знайте — ви у надійних руках. Це були
незабутні та продуктивні 4 місяці навчання. Дякую за цей досвід, та значний вклад у мій розвиток.