SoftServe

Киев, Харьков, Львов, Днепр, Одесса, Винница, Житомир, Запорожье, Ивано-Франковск, Кременчуг, Кропивницкий, Луцк, Николаев, Полтава, Ровно, Сумы, Тернополь, Ужгород, Херсон, Хмельницкий, Черкассы, Чернигов, Черновцы, Белосток (Польша), Варшава (Польша), Вроцлав (Польша), Гливице (Польша), Познань (Польша), София (Болгария)

12 ноября 2020 22:23

Tetyana Kutsko, Trainee .Net engineer в Softserve IT Academy

Всім привіт :)

Отже розпочну свій відгук з самого початку. У квітні місяці я вирішила кардинально змінити своє життя та розпочати кар’єру у світі IT. Точно знала що компанія з якою я б хотіла працювати це SoftServe. В цей же ж час розпочинається карантин і мабуть вперше за весь час платні курси проходять онлайн. Отже я записуюсь і успішно проходжу курс C# OOP. Під час всієї комунікації варто відмітити швидкі реакції та постійний фідбек з боку рекрутерів. У будь якій ситуації до них можна було звернутися. Ментором на курсах у мене була Ірина Завущак.. ну що тут сказати.. якби не її підтримка, позитивний настрой, вимогливість і можливість просто пояснити найскладніше, не впевнена що б досі продовжувала навчання) Іра це ментор з великої букви! По закінченню цього курсу мені стає відомо що Іра ще веде безплатний курс в ІТ академії на проекті Plast. Отож ставлю собі за мету потрапити до неї на цей курс.

Розуміючи що знань ще не достатньо, у червні місяці записалася на перший C# марафон. Пройти цей марафон було досить цікаво ) 18 спринтів, вічні завдання, нові теми. Тобі задається ритм, без якого ти потім не зможеш. Першу половину марафону ти працюєш з індивідуальними завданнями, наступна половина це робота в команді. Після кожного спринта- ретроспектива, де розглядали хто з чим зіткнувся під час спринта. Дуже цікавий та потрібний досвід. Нашими менторами були Ігор Когут, Галина Мельник та Наталія Ревуцька. Ментори були завжди на зв’язку. Не важливо вихідні, день чи ніч, завжди нам відповідали. Уся комунікація проходила через телеграм. Що досить зручно.

Закінчився марафон, а я все ще думала як би потрапити на курс до Іри. І тут співбесіда одна, друга, третя. І я отримую емейл що успішно пройшла на проект Plast. Отже зараз працюю над проектом з тим же ж best mentor ever Ірою Завущак і нашим техекспертом Тарасом Смірновим. Тарас теж нас завжди пітримує, направляє на правильні думки під час вирішення тої чи іншої ситуації. Займаємося ми щодня, в умовах карантину всі заняття та демо проходять через zoom. І для успішного проходження потрібно чи мало зусиль та чимало годин і перш за все бажання. Нестримного бажання вчити щось нове.

Отож вдячна компанії SoftServe. І маю надію на отримання оферу після курсу та подальшу співпрацю :)