SoftServe

Київ, Харків, Львів, Дніпро, Одеса, Вінниця, Івано-Франківськ, Луцьк, Полтава, Рівне, Тернопіль, Ужгород, Хмельницький, Чернівці, Медельїн (Колумбія), Білосток (Польща), Бухарест (Румунія), Варшава (Польща), Вроцлав (Польща), Гвадалахара (Мексика), Гданськ (Польща), Глівіце (Польща), Дубай (ОАЕ), Краків (Польща), Лодзь (Польща), Лондон (Велика Британія), Остін (США), Сантьяго (Чилі), Софія (Болгарія), Торонто (Канада), Франкфурт-на-Майні (Німеччина), Флорида (США), Сінґапур (Сінґапур), Массачусетс (США), Юта (США), Чикаґо (США), Калґарі (Канада)

5 червня 2020 16:46

Anna Khudiakova, QC Engineer з 2017 року

Всім привіт. Працювала у львівському SoftServe 2,5 роки. Якби не релокація в Америку, працювала б там і далі, бо влаштовували і надані можливості для кар’єрного розвитку, і умови праці, і компенсація. Займала позицію manual QC трохи більше року, потім перейшла в автоматизацію. Дуже сподобалось, що компанія дослухається до твоїх побажань в плані росту і надає можливості для їх реалізаціі. Так, я в рамках переходу в автоматизацію відвідувала курси при IT академіі «Test Automation with Java» і «Java Core». Останні вела Вікторія Ряжська, чому я дуже зраділа. Вікторія була ментором на курсі «Manual Testing», який я закінчила в 2017 році, і власне після якого працевлаштувалася у SoftServe. Практичні зайняття з Вікторією -то мала б бути тема окремого позитивного відгуку, вони були дуже ефективні і надзвичайно корисні. Вікторія вміє доступно пояснити навіть найскладніші теми, дуже вболіває за кожного свого студента, ще й бонусом володіє відмінним почуттям гумору. Лекціі вела Мар’яна Лопатинська. Хочу відзначити, що подача матеріалу, навіть теоретичного, дуже цікава та насичена прикладами. Під час лекцій не виникало бажання поспати або поскролити стрічку в фейсбуці. А наданими англомовними теоретичними матеріалами я і досі користуюся при підготовці до співбесід. Дуже вдячна і Мар’яні, і Вікторіі, бо з них і з Softserve IT Academy почався мій професійний розвиток, який успішно триває тепер вже в ішній країні.

Підтримали:  Ihor Nahirnyi

7-е місце в рейтингу роботодавців «понад 1500 спеціалістів»