SoftServe

Киев, Харьков, Львов, Днепр, Одесса, Винница, Житомир, Запорожье, Ивано-Франковск, Кременчуг, Кропивницкий, Луцк, Николаев, Полтава, Ровно, Сумы, Тернополь, Ужгород, Херсон, Хмельницкий, Черкассы, Чернигов, Черновцы, Белосток (Польша), Варшава (Польша), Вроцлав (Польша), Гливице (Польша), Краков (Польша), Познань (Польша), София (Болгария)

4 июня 2020 15:20

Yulia Herha

Привіт. Нещодавно закінчила безкоштовні курси у SoftServe по напрямку QC. Щоб поступити потрібно пройти 3 етапи. Перший етап — технічний тест + тест з анг. мови, тести проводяться онлайн і результат по тестах можна побачити одразу у себе в кабінеті. Другий етап — перевірка розмовної анг. мови. Третій етап — інтерв’ю з рекрутером і технічним експертом.

Звичайно, щоб поступити потрібно докласти трохи зусиль і підготуватись. Але,навіть, якщо ти поступив на курси і думаєш, що дальше буде простіше, то ні)) Курси дуже інтесивні та насичені. І щоб успішно їх закінчити потрібно наполегливо вчитись.

Коли проходила вступні етапи, запровадили карантин у Львові, тому інтерв’ю та заняття по курсах проходили онлайн. Після закінчення курсів отримала сертифікат, який доставили мені додому)

Я задоволена і вдячна компанії SoftServe, що мала можливість навчатись на цих курсах, і отримати ті знання та практичний досвід на проєкті. Також хочу подякувати ментору Вікторії Ряжській та технічному експерту Мар’яні Демцюх, які допомагали у навчанні та ділились своїм досвідом. З вами навчання було дійсно цікавим та захоплюючим.