SoftServe

Київ, Харків, Львів, Дніпро, Одеса, Вінниця, Івано-Франківськ, Луцьк, Полтава, Рівне, Тернопіль, Ужгород, Хмельницький, Чернівці, Медельїн (Колумбія), Білосток (Польща), Бухарест (Румунія), Варшава (Польща), Вроцлав (Польща), Гвадалахара (Мексика), Гданськ (Польща), Глівіце (Польща), Дубай (ОАЕ), Краків (Польща), Лодзь (Польща), Лондон (Велика Британія), Остін (США), Сантьяго (Чилі), Софія (Болгарія), Торонто (Канада), Франкфурт-на-Майні (Німеччина), Флорида (США), Сінґапур (Сінґапур), Массачусетс (США), Юта (США), Чикаґо (США), Калґарі (Канада)

4 червня 2020 15:20

Yulia Herha

Привіт. Нещодавно закінчила безкоштовні курси у SoftServe по напрямку QC. Щоб поступити потрібно пройти 3 етапи. Перший етап — технічний тест + тест з анг. мови, тести проводяться онлайн і результат по тестах можна побачити одразу у себе в кабінеті. Другий етап — перевірка розмовної анг. мови. Третій етап — інтерв’ю з рекрутером і технічним експертом.

Звичайно, щоб поступити потрібно докласти трохи зусиль і підготуватись. Але,навіть, якщо ти поступив на курси і думаєш, що дальше буде простіше, то ні)) Курси дуже інтесивні та насичені. І щоб успішно їх закінчити потрібно наполегливо вчитись.

Коли проходила вступні етапи, запровадили карантин у Львові, тому інтерв’ю та заняття по курсах проходили онлайн. Після закінчення курсів отримала сертифікат, який доставили мені додому)

Я задоволена і вдячна компанії SoftServe, що мала можливість навчатись на цих курсах, і отримати ті знання та практичний досвід на проєкті. Також хочу подякувати ментору Вікторії Ряжській та технічному експерту Мар’яні Демцюх, які допомагали у навчанні та ділились своїм досвідом. З вами навчання було дійсно цікавим та захоплюючим.

7-е місце в рейтингу роботодавців «понад 1500 спеціалістів»