SoftServe

Киев, Харьков, Львов, Днепр, Одесса, Винница, Житомир, Запорожье, Ивано-Франковск, Кременчуг, Кропивницкий, Луцк, Николаев, Полтава, Ровно, Сумы, Тернополь, Ужгород, Херсон, Хмельницкий, Черкассы, Чернигов, Черновцы, Белосток (Польша), Варшава (Польша), Вроцлав (Польша), Гливице (Польша), Познань (Польша), София (Болгария)

3 июня 2020 16:28

Mariana Holubiak

Привіт!
Весною 2019р успішно завершила курс «Practical Testing» від SoftServe IT Academy. Був насичений графік, купу нової інформації (попри те, що я займайлась до того самотужки і маю достатній рівень володіння англійською). Складно спочатку. Все ж, дуже сприяло, що було те навчальне середовище: і класруми, де можна було зависати цілий день і навіть на вихідних, і ментори, вчителі, з якими можна було опрацьовувати незрозуміле. Найголовніше, гарна команда таких же переляканих, але захоплених сферою айті, студентів. Зрештою, нас працевлаштували в компанії.
Якщо очікувати, що навчання в айті академії — це ти і поруч репетитор, який тобі засовує знання в голову із заливає каву в тебе, коли ти вже засинаєш за компом — то ні. Але, якщо людина знає, що вчитися їй вдається краще в середовищі і серед студентів (вони не давали заснути)) та ще й з перспективою працевлаштування у тій же компанії- то вам сюди! Головне бажання!
(Також знаю і успішних самоучок ще й працевлаштованих і рада за них!)
Пройшов рік, ні разу не пошкодувала. Продовжую розвиватись у цій сфері. Дякую!

Поддержали:  Vitalii Cherevko