SoftServe

Киев, Харьков, Львов, Днепр, Одесса, Винница, Житомир, Запорожье, Ивано-Франковск, Кременчуг, Кропивницкий, Луцк, Николаев, Полтава, Ровно, Сумы, Тернополь, Ужгород, Херсон, Хмельницкий, Черкассы, Чернигов, Черновцы, Белосток (Польша), Варшава (Польша), Вроцлав (Польша), Гливице (Польша), Познань (Польша), София (Болгария)

3 июня 2020 12:56

Bodya Lishchynskiy, Node.js developer в JetSoftPro

Всім привіт! Закінчив безкоштовний курс nodejs у Львові, на який дуже великий конкурс і важко попасти(загалом з третьої спроби попав на цей курс).Коротко про курси, дуже повезло з менторами і технічним експертом(не знаю як на інших напрямках), але вважаю це головним фактором, підхід і професійність ментора. Також закінчував перед тим різні хороші платні курси, але з великим досить відривом по всіх процесах і підходах перемагає саме курс на софті це 100%.Так туди дуже важко попасти, але при необхідні віддачі все вийде, на виході за то отримуєш дуже хороший досвід і розуміння де ти вже знаходишся. Велика подяка справжнім професіоналам своєї справи: Вячеславу Колдовському, Владу Безручко, Ігору Когуту, Михайлу Плеші.

Поддержали:  Oleh Shtynda