SoftServe

Киев, Харьков, Львов, Днепр, Ровно, Черновцы, Ивано-Франковск, Гливице (Польша), Познань (Польша), Белосток (Польша), София (Болгария), Вроцлав (Польша)

16 апреля 1:58

Kostyantyn Khomko, DevOps Engineer

проходив в компанії вже три раза співбесіди. перший раз на ops позицію, пройшов три етапи, після чого вже отримав фідбек з проекту, що ви нам вже не підходите, бо змінилось вимоги. потрібен був ops, а в результаті вде треба ops~qa. ) два інші рази то були девопс позиції. перший раз пройшов два етапи. Але, не став чекати фідбек, бо мені вже інша компанія зробила офер, а софтсерв довго тягнув резину з відповіддю. тому не став їх чекати. останній раз (нещодавно) була теж спроба на мідл девопс позицію на один з проектів. пройшов два етапи. обидва вдало (технічно). Але, отримав фідбек, що не зважаючи на тех скіли я їх не влаштовую своїми софт скілами. і це при тому, що вони мене мурижили майже тиждень перепискою з їх рекрутером і співбесідами. за них довелось відмовитись від оферу від іншої компанії з релокейтом в Польщу, який вже у мене був на руках. затянули цей процес до абсурду. і в результаті ~ ні собі, ні людям. дуже розчарований в цій компанії. і не тому, що я ваш джоб офер так і не отримав, а тому, що ви людям псуєте вже те, що вони здобули в іншому місці і без вас і морочите голову часто~густо. а на вас лише три рази марно час свій витратив, а в результаті отримав нульовий результат і лише негатив і зіпсоване враження про вашу компанію і моральні якості людей, які там працюють. одне лише, що можу сказати хорошого, у них там дуже класний спеціаліст Віталій, який проводить пре тех інтерв’ю. Обидва рази, що він мене співбесідуав і справив дуже гарне враження. Як людина так і спеціаліст.