SoftServe

Київ, Харків, Львів, Дніпро, Одеса, Вінниця, Івано-Франківськ, Луцьк, Полтава, Рівне, Тернопіль, Ужгород, Хмельницький, Чернівці, Медельїн (Колумбія), Білосток (Польща), Бухарест (Румунія), Варшава (Польща), Вроцлав (Польща), Гвадалахара (Мексика), Гданськ (Польща), Глівіце (Польща), Дубай (ОАЕ), Краків (Польща), Лодзь (Польща), Лондон (Велика Британія), Остін (США), Сантьяго (Чилі), Софія (Болгарія), Торонто (Канада), Франкфурт-на-Майні (Німеччина), Флорида (США), Сінґапур (Сінґапур), Массачусетс (США), Юта (США), Чикаґо (США), Калґарі (Канада)

12 червня 2018 16:23

Паша Новосад

Записався на курс Java від softserve у Чернівцях . Пройшов тестування. Сьогодні проходив співбесіду з англійського. Як я і очікував мені поставили низьку оцінку — pre-intermadiate low.
Хтось попадав на курси з таким низьким рівнем англійського ? Можливо хтось знає чи є ще шанси, що запросять на технічну співбесіду ? Чи були випадки, коли брали на курси з таким рівнем за умови, що до кінця навчання людина суттєво покращить свій англійський ?
p.s. Я розумію, що без англійської у програмуванні нічого робити, але курси тривають 3 місяці. За цей час можна досить сильно «підтянути» знання англійської мови. І також знаю, що можу прикласти для цього достатньо зусиль.

7 коментарів

На собседование позвали, но конкурс не прошол. Для тех, кто хочет попасть на работу в SoftServe через их академию, советую срочно учить английский. Не знаю не прошол ли я из-за низкого уровня английского или плохо прошол техническое собеседование (или вообще и то и другое). Однако перед последним этапом встретил двух парней, которые получили оценку pre-intermediate strong, а их друг — itermadiate. Вывод : конкуренция жесткая, учите английский заранее.

Привіт! Справді, рівень англійської важливий. Він впливає на Вашу можливість швидко вчитися, опрацьовувати необхідну літературу, не кажучи про те, що це важливий плюс при працевлаштуванні.
Вимоги до вступників IT Academy відповідають вимогам до працівників Junior рівня у нашій компанії. Вимоги для кожного окремого курсу є прописані в описі курсу. Для Java рівень, необхідний для ефективног навчання — це Intermediate+

Раджу цей сайт з безкоштовними відео з англійської EngVid.com підняв свій рівень до В1+

«pre-intermadiate low» — это даже не смешно (на самом деле intermediate, но ладно). Нет, не позовут. Как ты представляешь обучение с таким уровнем английского, когда литературу придется читать именно на английском? Это же практически «уровень выживания», как его называют — чтение со словарем с трудностями. Иди на какой-либо интенсив, подтягивай хотя-бы до A2 (предпороговый уровень — pre-intermediate)), а еще лучше B1 — intermediate и дерзай. Трех месяцев интенсива вполне может хватить для А2, если не «шланговать». Поверь, с таким уровнем английского никакого толка от обучения не будет, а усилия придется затрачивать колоссальные.

Именно в обучении пока вообще нет проблем. Да и с чтением особо нет трудностей. По всей видимости это связанно с недостатком именно разговорной практики.
Пока усиленно занимаюсь самообучением. Благо есть друзья хорошо владеющие английским, буду к ним навязыватся на практику разговора и понимая устной речи :)

Підтримали: Марія Кучеренко

7-е місце в рейтингу роботодавців «понад 1500 спеціалістів»