SoftServe

Київ, Харків, Львів, Дніпро, Одеса, Вінниця, Івано-Франківськ, Луцьк, Полтава, Рівне, Тернопіль, Ужгород, Хмельницький, Чернівці, Медельїн (Колумбія), Білосток (Польща), Бухарест (Румунія), Варшава (Польща), Вроцлав (Польща), Гвадалахара (Мексика), Гданськ (Польща), Глівіце (Польща), Дубай (ОАЕ), Краків (Польща), Лодзь (Польща), Лондон (Велика Британія), Остін (США), Сантьяго (Чилі), Софія (Болгарія), Торонто (Канада), Франкфурт-на-Майні (Німеччина), Флорида (США), Сінґапур (Сінґапур), Массачусетс (США), Юта (США), Чикаґо (США), Калґарі (Канада)

3 квітня 2018 20:21

Юра Никифорук, .NET Junior в AWWCor

сьогодні проходив відбір у Черінвцях на курс по Java і дуже не задоволений відношенням: я поки не спеціаліст(тоді йшов би вже на роботу) але маю певні навички і кожен день їх вдосконалюю і готовий був це робитив в SoftServe приносячи користь компанії і собі. Я зареєструвався на курс, взяв вихідний на роботі і приїхав з іншого міста, зайшов в офіс і жіночка, якій байдуже взагалі хто заходить-виходить сказала сідайте, напишіть прізвище(документ не запитували і я міг пройти за когось тест), заходьте на сайт. Після запиту вона з недовольством сказали пароль і на екрані почалося тестування. Після перемикання між тестами компютер підвисав (браузер на старому компютері відкривавя 3 хвилини тому і не дивно), після 8-го питання час закінчився і в мене було половину правильних відповідей (чотири). Мені відповіли що питань десять і якщо немає п’яти правильних відповідей то «ВСЕ» можна йти. Після запиту що компютер завис нічого не змінилося. Я стану програмістом і без даної фірми але обідно за наши систему: кажуть не вистачає людей але як 10 специфічним запитань на допотопному компютері дадауть змогу вирішити чи буде людина спеціалістом? я думав що потрібні здібні люди які мають певний рівень знань і готові його покращувати але мабуть помилявся...

Дякуюємо за зауваження. Дійсно для тестування у нас використовуються рядові комп"ютери із доступом до інтернету. В стресових умовах та умовах обмеження по часу це може видаватись додатковим ускладненням.
Звичайно ми йдемо на зустріч кандидату і пропонуємо пройти тест ще раз чи навіть на особистому комп"ютері. Якщо є необхідність ми можемо зробити це ще раз.

На далі ми будемо зменшувати необхідність проходити тестування очно і кожен зможе проходити таку процедуру на улюбленому та звичному обладнання з дому.
Вибачте за незручності.

7-е місце в рейтингу роботодавців «понад 1500 спеціалістів»