SoftServe

Киев, Харьков, Львов, Днепр, Одесса, Винница, Житомир, Запорожье, Ивано-Франковск, Кременчуг, Кропивницкий, Луцк, Николаев, Полтава, Ровно, Сумы, Тернополь, Ужгород, Херсон, Хмельницкий, Черкассы, Чернигов, Черновцы, Белосток (Польша), Варшава (Польша), Вроцлав (Польша), Гливице (Польша), Познань (Польша), София (Болгария)

3 апреля 2018 20:21

Юра Никифорук, .NET Junior в AWWCor

сьогодні проходив відбір у Черінвцях на курс по Java і дуже не задоволений відношенням: я поки не спеціаліст(тоді йшов би вже на роботу) але маю певні навички і кожен день їх вдосконалюю і готовий був це робитив в SoftServe приносячи користь компанії і собі. Я зареєструвався на курс, взяв вихідний на роботі і приїхав з іншого міста, зайшов в офіс і жіночка, якій байдуже взагалі хто заходить-виходить сказала сідайте, напишіть прізвище(документ не запитували і я міг пройти за когось тест), заходьте на сайт. Після запиту вона з недовольством сказали пароль і на екрані почалося тестування. Після перемикання між тестами компютер підвисав (браузер на старому компютері відкривавя 3 хвилини тому і не дивно), після 8-го питання час закінчився і в мене було половину правильних відповідей (чотири). Мені відповіли що питань десять і якщо немає п’яти правильних відповідей то «ВСЕ» можна йти. Після запиту що компютер завис нічого не змінилося. Я стану програмістом і без даної фірми але обідно за наши систему: кажуть не вистачає людей але як 10 специфічним запитань на допотопному компютері дадауть змогу вирішити чи буде людина спеціалістом? я думав що потрібні здібні люди які мають певний рівень знань і готові його покращувати але мабуть помилявся...

1 комментарий

Дякуюємо за зауваження. Дійсно для тестування у нас використовуються рядові комп"ютери із доступом до інтернету. В стресових умовах та умовах обмеження по часу це може видаватись додатковим ускладненням.
Звичайно ми йдемо на зустріч кандидату і пропонуємо пройти тест ще раз чи навіть на особистому комп"ютері. Якщо є необхідність ми можемо зробити це ще раз.

На далі ми будемо зменшувати необхідність проходити тестування очно і кожен зможе проходити таку процедуру на улюбленому та звичному обладнання з дому.
Вибачте за незручності.